Şimdi Ara

50.000 TL 'ye kadar araba tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba , 2 gün önce dizel puntomu tamemn elden çıkardım 28.000tl gibi bir ücrete.

1.5 - 2 ay gibi bir vaktim var yeni araba almak için. Acelem yok şuanda elimin altında kullanabileceğim bir araba daha var ama.

fiyatlara baktığımda inanılmaz artmış durumda.

Fiesta nın 0 fulleri dizel 50000 i geçmiş durumda neredeyse. Puntomu sattıktan sonrada aynı tarzda bir araba almak istemiyorum üstüne neredeyse punto parası koyup.

Clio larda hoşuma gitmedi zaten içtasarım felan olsun.

Aklımda hep 2003-2005 arası E46 Bmw serisi olsada kendimi bildim bileli bu arabayıda araştırıyorum ama km'ler hep 200bini geçmiş durumda puntodan sonra benı hep yakıt olarak hemde parça olarak zorlayacak gibi hissediyorum.

2013 opel j kasalarda 1.3 Ctdı motorları 50000 civarı ama çok şey duydum opel hakkında ekstradan o kasada 1.3 motorun verimli olabileceğini düşünmüyorum. Çünkü ufak puntomda bile bana yetersiz geliyordu onun beygiri olsun gücü olsun.

Bmw dışında 2012 'den düşük araba almayada pek sıcak bakmıyorum. Sıfırların fiyatları uçmuş durumda benzinlide açıkcası cok istemiyorum ama mecbur alıcaz gibi gozukmekte 0 alırsak.

Yılda yaklaşık 20.000km yapıyorum arabayla. Fikrimi dahada yoğunlaştırmak için önerebileceğiniz arabalar var mı ?

• Vw Polo
    Seat Leon 1.2
    Toyota Yaris
    Toyota Corolla 1.3
    Vw jetta 1.2
  • 2.0 dizel otomatik Cruze alabilirsin. Hem C sınıfı, hem 2-3 yaşında hem de 163 beygirlik bir canavar.

10000 lira da elinde kalır.
  • 2013 seat leon dizel dsg
  • quote:

Orijinalden alıntı: DRK Sigorta

2013 seat leon dizel dsg
    Toyota yada Cruze dusunmuyorum açıkcası cruze ucuz olsada satışta beni inanılmaz zorlar ve çok fazla yaktığını düşünüyorum.

Seat leon'un iç tasarımı hiç hoşuma gitmedi.

acaba Alfa romeo guiletta kullanan felan var mı bunların 2013 modelleri nasıldır.

İçeriden bakınca direksiyon felan bana punto görünüşü verdi ama dış tasarımı çok iyi arabanın.
  • Ford focus 1.6 dizel style donanim 2011-2012 model dusuk km bulabilirseniz alin.bende 50 civari bakiyorum c4 ve focus en mantiklisi sonra megane 3 geliyor.
  • 2013 astra 1.4 turbo otomatik vites az km li 53-55 civarı fiyatları var. Yeni kasa gelecek dahada düşecek fiyatı aceleniz yoksa ekim-kasım gibi uygun fiyata alınabilir. LPG taktırılmadan da binilmez ortalama 16-20 kuruş yakar LPG ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicbass

2013 astra 1.4 turbo otomatik vites az km li 53-55 civarı fiyatları var. Yeni kasa gelecek dahada düşecek fiyatı aceleniz yoksa ekim-kasım gibi uygun fiyata alınabilir. LPG taktırılmadan da binilmez ortalama 16-20 kuruş yakar LPG ile.

hocam şehiriçi mi 16-20 kuruş arası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scott23

quote:

2013 astra 1.4 turbo otomatik vites az km li 53-55 civarı fiyatları var. Yeni kasa gelecek dahada düşecek fiyatı aceleniz yoksa ekim-kasım gibi uygun fiyata alınabilir. LPG taktırılmadan da binilmez ortalama 16-20 kuruş yakar LPG ile.

Uzun yolda. Şehiriçi de 25 30 kuruş yakar
  • Yilda 20bin yapıyorsan ya dizel ya lpg. Ben sana 2011 bmw 1.16i veya 2012 a3 (lpg iki aracta) bunlari oneririm. Fransiz sevmiyorum yorum yapamam golf desen ikinci eline bakinca sinirleniyorum arabayla bi sorunum yok ote yandan leon zaten kardesi ayni muhabbet geriye honda civic kaldi bakabilecegin ve bir kac alternatif
  • quote:

quote:

Evet. Şehir içi 25 kuruş. Otomatik turbo araç için iyi bir değer bence
  • quote:

quote:

quote:

Evet. Şehir içi 25 kuruş. Otomatik turbo araç için iyi bir değer bence

Alıntıları Göster
    Bence temiz az kilometre yapmış araç alın o fiyata. İhtiyaçtan satan olur vs temizdir aracı ucuza verir öyleleri alınabilir bence.

• egelidost kullanıcısına yanıt
    Chevrolet'in pazardan çekildiğini bildiğini umarak yazıyorum parçalarıda araç pazardan çekildiği için kolay ve ucuza elde edilmicek diye tahmin ediyorum, tavsiyelere dikkat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4miayke

Chevrolet'in pazardan çekildiğini bildiğini umarak yazıyorum parçalarıda araç pazardan çekildiği için kolay ve ucuza elde edilmicek diye tahmin ediyorum, tavsiyelere dikkat.
    Bu fiyat aralığında golf bulabilirsin tabi trendline, bende yaklaşık 2 aydır bakıyorum 50 bin tl ye kadar kredim vardı tabi iptal oldu neyse ama sana tavsiye edebiliceğim leon olur donanım ı golf le aynı ve gördüğüm kadarıyla daha uygun. 1.4 TSI motor önerim olur kullananlardan bildiğim kadarıyla km'de 33-40 krş arası yakıtı değişiyor.
  • quote:

Bu fiyat aralığında golf bulabilirsin tabi trendline, bende yaklaşık 2 aydır bakıyorum 50 bin tl ye kadar kredim vardı tabi iptal oldu neyse ama sana tavsiye edebiliceğim leon olur donanım ı golf le aynı ve gördüğüm kadarıyla daha uygun. 1.4 TSI motor önerim olur kullananlardan bildiğim kadarıyla km'de 33-40 krş arası yakıtı değişiyor.

Alıntıları Göster
    Opel astranın dizel 2013 leride 50bin civarlarında bulunmakta şuan kafam onlara kaydı.

2013 Golf dizellerde 60000 civarı comfortline.

Alfa'lar var o civarlara. benzinli acıkcası çok düşünmemekteyim.

• quote:

Her şeyini bilerek yazdım. Ben bir Cruze sahibiyim.

Google'a "Chevrolet - İkinci el - Çekinceler - Gerçekler" yazarsanız bu konuyla ilgili tüm yönleri anlattığım bir yazıya ulaşabilirsiniz.

Yalnız gerek forumda gerekse çevremde ezbere konuşanlardan yıldım.
    Her cruze sahibi senin gibi düşünmüyor elinde olanlarda satmanın derdine düşmüş, ezbere değil kullananlara ve haberlere bakarak konusuyorum herkez istediğine inanmakta özgür dimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4miayke -- 17 Temmuz 2015; 23:03:18 >
  • 4miayke kullanıcısına yanıt
    Tabi ki istediğinize inanın da ben en ayrıntı parçasına kadar bulabiliyorum istediğimi.

İstediğine inanmak başka, ezbere konuşmak başka şeyler.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=108026619&p=1

Cruze ile ilgili tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
    Ezbere konuşmadığım konusunda ısrarcıyım :)
    Chevrolet'i kötülemiyorum sen şimdi bu parçaları bulabiliyosun ama buna bide uzun vadede bakmak gerek hiç kimse aldığı aracı dökülene kadar kullanmıyo tabi bunun bide satma işi var, bugün bulursun 5 yıl sonra bulursun ya sonrası ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.