Şimdi Ara

50-55k arası araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta da belirttiğim gibi bütçemiz kısıtlı. Antalya merkezde ikamet eden babam için klimalı lpgli araç arıyoruz. Kafamızda net bir marka/model yok. Yakıt cimrisi mümkünse klimalı bir araç arıyoruz. Bütçemize göre görece yaşını almış arabalar var, çok titiz davranmasak da masrafıyla üzmeyecek arabalar arıyoruz. Al-satçı değiliz bu yüzden almışken en iyisini bulmaya çalışıyoruz. Bu işlerden anlayan abilerimden kardeşlerimden tavsiye bekliyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum.

• Symbol 1.2 75bg 2010 civarı olan kasa taksi çıkması veya ağır hasar kayıtlı

Temiz araç bulursan idare eder parçasıda ucuzdur motor vs revizyon isterse pahalı olmaz çıkması bile 9-10bin tl ye bulunur. Şasisi düzen tutmayacak bir araç olmasın yeter.
  • Aslında bir yıl öncesine kadar bu bütçeyle 2010 üzeri model araç alınabiliyordu, malesef araç piyasasının geldiği hal ortada.
    Bu paranın biraz daha altına bile temiz bir albea alınabilir. Fp açısından iyidir. Parçası ucuz, yakıtı ekonomiktir. Aileye uygundur.
    Symbol alınabilir. Yine aynı şartlarda belki biraz daha eski modelli olur. Temiz bulabilirseniz accent era çok iyi olur.
    2000 model civarı focus, corolla, megane vb piyasa araçları mevcut ama bence bunlar pek mantıklı olmaz. Sorun çıkarma ihtimali yaşı gereği daha yüksek olur.
    Bence en yeni modelli aracı tercih etmek daha doğru olur. Sanırım bu şartlarda en kolay albea bulabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: scherzz

Aslında bir yıl öncesine kadar bu bütçeyle 2010 üzeri model araç alınabiliyordu, malesef araç piyasasının geldiği hal ortada.
    Bu paranın biraz daha altına bile temiz bir albea alınabilir. Fp açısından iyidir. Parçası ucuz, yakıtı ekonomiktir. Aileye uygundur.
    Symbol alınabilir. Yine aynı şartlarda belki biraz daha eski modelli olur. Temiz bulabilirseniz accent era çok iyi olur.
    2000 model civarı focus, corolla, megane vb piyasa araçları mevcut ama bence bunlar pek mantıklı olmaz. Sorun çıkarma ihtimali yaşı gereği daha yüksek olur.
    Bence en yeni modelli aracı tercih etmek daha doğru olur. Sanırım bu şartlarda en kolay albea bulabilirsiniz

Öncelikle teşekkür ederim ben de aynı şekilde düşünüyorum. Biraz araştırmalarım sonucunda ben de symbol ve albea seçeneklerine yakınım ama accent era modelleri zannımca daha çok tutulduğu için fiyatları bir tık daha pahalı

• O fiyata alabileceğin en iyi araç albea'dır. Şaşmaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.