Şimdi Ara

50cc scooter tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
2.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 50cc bir scooter almak istiyorum. 2. Elde en kolay honda tofay bulunabiliyor ancak çok uçuk fiyatlar isteniyor 3500-4500 arası. Sıfırda sadece mondial bulabildim. Alternatif verebileceğiniz bir model varmıdır. Lütfen 50cc üstü modelleri veya bisiklet tavsiye etmeyin, bisikketim var ancak fethiyede yaşadığım için yazları bisiklet zor oluyor. A1 a2 ehliyetim olmadığı içinde 1000tl masrafla ehliyet alıp 50cc üstü almak istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaç liralık bir şey bakıyorsun B ehliyeti var mı?

• B ehliyetim var,yeni ehliyet sınıflarından m sınıfı kullanmak için ehliyetimi yeni tipe değiştirmem yeterli. Bütçe 2500 3000 arası düşünüyorum

• O fiyata sıfır elektrikli Scooter da alabilirsiniz. Fethiye için idealdir.

• İlk başta elektrikli düşündüm hatta anneme 3 tekerli olanlarıdan aldım. Özellikle işe gidiş gelişte kullanacak olmam nedeniyle şarj bitecek stresi, 2 yılda bir akü değişimi ve satarsam 2. Eldeki değer kaybı beni 50 cclik bir motora yönlendirdi.

• O zaman Mondial 50 Revival 3000TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

O zaman Mondial 50 Revival 3000TL

Mondial benimde dikkatimi çekti güzel retro bir havasıda var. Ancak sağlamlık ve kalite olarak nasıldır pek bir fikrim yok

• 50 cc ye 3 bin tl arti sigorta 650plaka falan verilmez 60 la anca gidiyor yolda oda düzlükte tek kisi

• sessizlerin_umudu kullanıcısına yanıt
    Hızlı gitmek dağ taş dolaşmak gibi bir amacım zaten bulunmuyor. 3-4 km düz yolda işe gidip gelmek ufak tefek ihtiyaçlarda kullanmak.... Yinede yorum için teşekkür ederim...

• konusu açılmışken bende sorayım, bende düşünüyorum yazları 100 km civarı yolda sıkıntı çıkarır mı 2 kişi 50 ile gitsede sorun değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e71

konusu açılmışken bende sorayım, bende düşünüyorum yazları 100 km civarı yolda sıkıntı çıkarır mı 2 kişi 50 ile gitsede sorun değil

50cc den bahsediyorsak zaten tek kişi Max hız 60imiş. 2 kişi o zaten 45-50 anca gider o da 100km sürekli tapagaz gidemezsin. Motor gitse de o küçücük sert sele üzerinde, 2 insan 2 saat yolculuk yapamaz. Gidilir mi gidilir ama size eziyet yani.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.