Şimdi Ara

550 tlye orjinal iphone 5 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
1
Favori
18.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ayarlarindan Serial numarasini alip Apple Warranty Check yap

iTools gibi bir programa bagla

JailBreak yapmayi dene

Bilinen bir teknoloji markette incele detaylari

Eh bu testleri de gecerse;
    Ya Calinti
    Ya Mukemmel bir cakma, gider ellerinden operim sapkami cikartirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wamad

sim kilitli olabilir mi?

hayır sim kilitsiz hafız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuray

iTunes'a tak.

JailBreak yapmayi dene

Ya Calinti

imei tutuyor dedi

jailbreak da galiba oluyor dedi. tabi demesine bakmayacam gidip kendi elimle kontrol edicem yarın yazarım buraya
  • orjinal olup olmadığını anlamanın çok fazla yolu var

eğer orjinalse ki arkadaşın dedikleri kadarıyla öyle gözüküyo yüksek ihtimal çalıntı
    benim aklıma başka bi ihtimal gelmiyo çalıntı bile olsa o fiyattan satılmaz gerçi 1200-1300 fiyat istese daha kolay satar şüphelenipte konu açmazdınız mesela
  • eger orjinalse arkadaşın hemen hepsini ayırsın bana tanesine 750 veririm. Ciddiyim. Ama cihazları bizzat görmem gerek ve adamın da yerini yurdunu bilmem gerek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byajan

quote:

Orijinalden alıntı: Kuray

iTunes'a tak.

JailBreak yapmayi dene

Ya Calinti

imei tutuyor dedi

jailbreak da galiba oluyor dedi. tabi demesine bakmayacam gidip kendi elimle kontrol edicem yarın yazarım buraya

Kutusu olmamasi zaten direk calinti oldugunu gosterecektir.

Orjinal olup calinti olabilir.

IMEI numarasinda da iPhone çıkıyorsa yuzde 95 çakmadır artık (diğer testlerden geçtıkten sonra)

Kayitli degil dediginize gore zaten yurtdisi cihaz. Aslinda bu fiyata birsey ciksa karsima alirim seri ve imei numarasini, Apple'i ararim Skype'tan uluslararasi bir sikayet gelmismi vs. gozukuyor.

• biri bi kuyuya taş attı. Millet yana yana kuyuyu arıyor :) Merak ettim bu konunun sonu nereye varacak.
  • Merak ettim takip. Videosunu cekme imkanın varsa cekip koysana
  • Yahu bizim millet akıllanmaz.Bide orjinalse diye akıl verenler var.Şaka mı yapıyorsunuz allah aşkına.Adam çalıntı bile olsa gider en yakın telefoncuya 1000 liradan satar.Bu adam aptal mı kendi dükanından satacak hemde 500 tl ye.O telefonun orjinal olma ihtimali yok basit bir android işletim sistemi olan çin malıdır

• Biraz arastirdim cinliler appstore ve sirinin bire bir kopyasini android telefona yapmislar
    Bakin bakalim taklit mi bu :)
    Tabi ki microsimli
     550 tlye orjinal iphone 5

Fiyat 145 $
    http://www.diytrade.com/china/pd/11417938/Iphone_5_android_siri_app_store_GPS_wifi_4_0_inch_Capacitive_1_1_copy_phone.html#normal_img

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nerde söyle gidip alayim

• Çakmasıyla ayırt edemiyorsanız, kullanın zaten bir sakıncası yok. ;)

• Kesin calinti ama yinede ucuz

• Sen anlamamışındır ya da çalıntıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: NetX

Biraz arastirdim cinliler appstore ve sirinin bire bir kopyasini android telefona yapmislar
    Bakin bakalim taklit mi bu :)
    Tabi ki microsimli
     550 tlye orjinal iphone 5

Fiyat 145 $
    http://www.diytrade.com/china/pd/11417938/Iphone_5_android_siri_app_store_GPS_wifi_4_0_inch_Capacitive_1_1_copy_phone.html#normal_img

beyler bu arkadaşın dediğide olabilir ama eğer öyleyse bile ben kullandım fark edemedim kuzen yanımdaydı iphone kullanıcısı o bile fark edemedi ama dediğimiz gibi oyuna girerken takılması biraz sorun oldu bizim için herhalde bu arkadaşın dediği olabilir diyorum çünkü dün gece uzun uzun düşündüm çalıntı olsa neden kendi satsın hemde bu kadar ucuza bildiğiniz herşeyiyle kilit sesinden anlarım diyenler için bile anlaşılmaz hoparlör bi o kadar kaliteli kamerası bi o kadar kaliteli...

arkadaşlar ben gidip alıcam hayır çakma bile olsa orjinalinden farkı yok dokunmatigi bile aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: gurol

Çakmasıyla ayırt edemiyorsanız, kullanın zaten bir sakıncası yok. ;)

öyle yapacağım zaten alayım ya. inanın şu an elimde xperia s var aynı anda kullandık benim telefon takılıyor o takılmıyor temple runu açıp oynarken benim telefon bazı yerlerde hep kasma yapar çok can sıkar uygulama belki 3-4 tane var bazen menüye dönüşte bile kasar ama bunda görmedim onu helal olsun dedim 1.200 tl verip şu androidlerde kasıyorsa 600 tl veririm bunda fıstık gibi gidiyor her şey bu hafta içinde para bulursam alıcam

not : aklıma geldi alacak arkadaşlar var onlar bana pm atsın tüm bilgiyi yazayım onlara telefonu alırım istedikleri şekilde video çekeyim beraber şahit olalım beraber en detayına kadar bakalım
  • quote:

quote:

öyle yapacağım zaten alayım ya. inanın şu an elimde xperia s var aynı anda kullandık benim telefon takılıyor o takılmıyor temple runu açıp oynarken benim telefon bazı yerlerde hep kasma yapar çok can sıkar uygulama belki 3-4 tane var bazen menüye dönüşte bile kasar ama bunda görmedim onu helal olsun dedim 1.200 tl verip şu androidlerde kasıyorsa 600 tl veririm bunda fıstık gibi gidiyor her şey bu hafta içinde para bulursam alıcam

not : aklıma geldi alacak arkadaşlar var onlar bana pm atsın tüm bilgiyi yazayım onlara telefonu alırım istedikleri şekilde video çekeyim beraber şahit olalım beraber en detayına kadar bakalım

Şu videoya kesin bak dostum. Senin baktığın i5 kesinlikle bu olmalı.

http://m.youtube.com/watch?v=419HXvQws-0

Edit: Düzenleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smile75 -- 10 Mart 2013; 12:30:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Smile75

quote:

quote:

Şu videoya kesin bak dostum. Senin baktığın i5 kesinlikle bu olmalı.

http://m.youtube.com/watch?v=419HXvQws-0

Edit: Düzenleme

videoyu izledim hayır bu değildi bi kere orijinal app storeye girdi bunu unutmayın. ayrıca ekran kalitesi biraz dikkat edersen gerçeklere göre kötü benim baktığım telefonu i5 ile yan yana koy ayırt edersen en adiyim. bizde i5 gördük kullandık elimize aldık fakir değiliz o kadar hala aklım almıyor yok arkadaşlar piyasayı delik deşik ettim birebir replikaların hepsine baktım illaki bi yerde bi hataları çıkıyor bu replikaların. en belirgin özellik ya hızlı olmaz ya kamera kötüdür ya ekran kalitesi kötüdür yada app store yerine play storeye girer benim baktığımda her yere baktım yok tutuyor herşey

ben alıcam koydum kafaya replika ise böyle replikaya can kurban

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ialaybeyi -- 10 Mart 2013; 12:39:10 >

• bi bitmediniz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.