Şimdi Ara

550 tlye orjinal iphone 5 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
1
Favori
18.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cehili

Kardeşim bu cihaz konuyu açan arkadaşın bahsettiği yerdeki cihaz mı ?
    Play Store var dosya yöneticisi var zaten çakma resimdeki.

o telefon benim dediğim değil arkadaş kendi kendine bir şeylerin çabasında galiba şaşırdım daha ben kimseye bir şey yollamadım.

ayrıca dolandırıcılık diyenler olmuşta kusura bakmayın ben zaten satmaya gelmemiştim ki ? bazı arkadaşlar varsa öyle bişey bize de yolla demiş bende doğruluğunu kontrol ettireyim sonra olur diyorum zaten telefonu alırsam video çekicem ayrıca seri no kontrolu daha mantıklı geldi apple dan kontrol ettiricem bugün pazar diye adam erkenden kapatıp gitmiş yarın iş dönüşü seri nosunu alıcam telefonun kontrol ettiricem doğru çıkarsa da satmayacağım size merak etmeyin !

konuyu açarken belirttim " var mı arkadaşlar piyasada böyle telefonlar app storesi olan çakmalar replikalar " diye bunu nasıl dolandırıcılıkla algıladınız ?
    hem öyle bir şey olsa neden bi tek size satayım ? diğer forumlara da açarım komple herkesi soyarım...

neyse konuyla ilgili son düşüncem ya app store çalıştıran bi çakma yada çalıntı bunu da seri no sorgulamasından sonra hep birlikte öğreneceğiz

edit : şimdi gidiyorum lütfen abartmayalım neticede şuna karar verdim çakma bile olsa ( hayatımda gördüğüm en harika çakma ) alacağım çünkü benim xperiamdan bile daha hızlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ialaybeyi -- 10 Mart 2013; 17:17:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: byajan

quote:

o telefon benim dediğim değil arkadaş kendi kendine bir şeylerin çabasında galiba şaşırdım daha ben kimseye bir şey yollamadım.

ayrıca dolandırıcılık diyenler olmuşta kusura bakmayın ben zaten satmaya gelmemiştim ki ? bazı arkadaşlar varsa öyle bişey bize de yolla demiş bende doğruluğunu kontrol ettireyim sonra olur diyorum zaten telefonu alırsam video çekicem ayrıca seri no kontrolu daha mantıklı geldi apple dan kontrol ettiricem bugün pazar diye adam erkenden kapatıp gitmiş yarın iş dönüşü seri nosunu alıcam telefonun kontrol ettiricem doğru çıkarsa da satmayacağım size merak etmeyin !

konuyu açarken belirttim " var mı arkadaşlar piyasada böyle telefonlar app storesi olan çakmalar replikalar " diye bunu nasıl dolandırıcılıkla algıladınız ?
    hem öyle bir şey olsa neden bi tek size satayım ? diğer forumlara da açarım komple herkesi soyarım...

neyse konuyla ilgili son düşüncem ya app store çalıştıran bi çakma yada çalıntı bunu da seri no sorgulamasından sonra hep birlikte öğreneceğiz

edit : şimdi gidiyorum lütfen abartmayalım neticede şuna karar verdim çakma bile olsa ( hayatımda gördüğüm en harika çakma ) alacağım çünkü benim xperiamdan bile daha hızlı

Biz ne dolandırıcılar gördük kardeşim bu forumda. Onun için şüpheyle yaklaşmamız bundan. Bekliyoruz bakalım.

Ayrıca yerini de niye söylemiyorsun o da ayrı bi soru işareti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Biz ne dolandırıcılar gördük kardeşim bu forumda. Onun için şüpheyle yaklaşmamız bundan. Bekliyoruz bakalım.

adamların telefonu sattıkları yer ş.urfa

• kesin bi bit yeniği varda hadi hayırlısı çıkar yakında bekliyoruz videoyu.
  • o telefonun çalıntı olmaktan başka ihtimali yok kanımca.Ya da teşhir ürünü olabilir diyecem de onu bile o kadar ucuza vermez lan :D,fotoğraf çekebilirsen,video alabilirsen görsek nasıl birşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkeozak

Cok dikkatli incelemek lazim alirken.550 Tl ye zaten mumkun degil.
    http://m.youtube.com/watch?v=uMShU-v720Y

Bu nasıl bir replikadır
  • zoophone i5 yada gophone i5 android tabanlı iOS temalı çakma bi telefon youtube'da videoları var.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

adamların telefonu sattıkları yer ş.urfa

Çalıntı olma ihtimali dahada arttı şimdi.

• Merak ettim sonucunu bekliyorum resim video inceleme vs. kolay gelsin bakalım.
  • Beyin bedava

• quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

Apple kendisi 699$ a satıyor İmkansız bir fiyat.

200 $ olcak o
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozel_uretim

Buram buram SAHTE KOKUYOR

550 tlye orjinal iphone 5

Kandırmayın insanları
    Sahte telefon

• ozel_uretim

sen nasıl bi insansın arkadaş ? daha telefonu görmeden ne ortalığı karıştırıyosun ? sen neyin kafasını yaşıyosun ?
  • satis yeri sanliurfa denmis buyuk olasilikla komsu ulkelerden calinmis telefonlardir
    telefoncuya satan kisiler olu fiyatina sattiklarindan telefoncu da bir an once elinden cikartmak istediginden bu fiyata satiyordur
    dogu illerinde cokca yasanan bir durum yillar once van da askerlik yapmis bir tanidigin donuste getirdigi mallara verdigi ucreti duydugumuzda cok sasirmistik neredeyse bedavaydi :)
    yarin sadece sizin sececeginiz herhangi bir telefonun seri numarasini kontrol edin

• arkadaşlar şans bu telefonu öğrendim başka birinden aynı telefonu almış. telefonun tasarımı gerçek i5 den farksız ( gerçek i5lerde elma logosu siyahtır çakmalarda beyazdır bunda bile siyah ) birebirden bile daha iyiydi. aldım seri no kontrolü yaptım imei baktırdım sahte çıktı ama facetime çalışıyor

androidden çakma diye düşündüm ama telefon app store için kimlik istiyor bilginize ve kamerası kaliteli ekran kaliteli dokunmatik birebir iphone kalitesinde bu üstteki şizofren arkadaşın gösterdiğinden değil telefon. telefoncuya tek birşey sordum " iyide abi app store nasıl çalışıyor ? " telefoncu bende bilmiyorum acaba ucuza mı veriyorum dedi. ( ilk gittiğimde demiştim ). ben hafta içi telefonu alıyorum inanın xperia s den bile daha hızlı kamerası 8 mp gerçekten.

özet : telefon çakma ama gerçeğinden ayırt etmenin tek yolu seri no kontrolü

çok uğraştım ne zophone nede gophone falan değil bu bazı arkadaşlar orjinal ise alıcam falan demişti onlara duyurulur telefon orjinal değilmiş ha ama yinede isteyen olursa gönderebilirim çokta isteklilere aldığım zaman video çekerim bu kadar diyeceklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ialaybeyi -- 10 Mart 2013; 19:06:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: The Netherdrake

quote:

200 $ olcak o

Hee canim hee 200 hatta yanlis biliyorsun 199$ almiyani dovuyolar. Ama bizim yasadigimiz dunyada degil, paralel evrende.

• quote:

Orijinalden alıntı: NetX

satis yeri sanliurfa denmis buyuk olasilikla komsu ulkelerden calinmis telefonlardir
    telefoncuya satan kisiler olu fiyatina sattiklarindan telefoncu da bir an once elinden cikartmak istediginden bu fiyata satiyordur
    dogu illerinde cokca yasanan bir durum yillar once van da askerlik yapmis bir tanidigin donuste getirdigi mallara verdigi ucreti duydugumuzda cok sasirmistik neredeyse bedavaydi :)
    yarin sadece sizin sececeginiz herhangi bir telefonun seri numarasini kontrol edin

evet bu piyasayı öğrendim bu doğu illerinde çok meşhur bi olaydır kimsenin elinde kvklı ürün bulunmuyor hatta kvklı ürün alanı dövüyorlar
    telefoncularda garantili ürün satılmıyor inanın sadece turkcell avea yada teknosa electro world gibi yerlerde var. ama telefonlar baya bir ucuz oluyor mesela gerçek i5 1.200 tlmiş tabi garantisiz kaçak mal diğer telefonlar dahada ucuz neredeyse %40 rahat bir fark var.

ama bu bahsettiğim ürün çakmaymış onu bu akşam başkasının elinde gördüm öğrendim baya güzeldi adam bana orjinal dese yerdim valla

• quote:

Orijinalden alıntı: The Netherdrake

quote:

200 $ olcak o

O kontratlı fiyat

• quote:

arkadaşlar şans bu telefonu öğrendim başka birinden aynı telefonu almış. telefonun tasarımı gerçek i5 den farksız ( gerçek i5lerde elma logosu siyahtır çakmalarda beyazdır bunda bile siyah ) birebirden bile daha iyiydi. aldım seri no kontrolü yaptım imei baktırdım sahte çıktı ama facetime çalışıyor

androidden çakma diye düşündüm ama telefon app store için kimlik istiyor bilginize ve kamerası kaliteli ekran kaliteli dokunmatik birebir iphone kalitesinde bu üstteki şizofren arkadaşın gösterdiğinden değil telefon. telefoncuya tek birşey sordum " iyide abi app store nasıl çalışıyor ? " telefoncu bende bilmiyorum acaba ucuza mı veriyorum dedi. ( ilk gittiğimde demiştim ). ben hafta içi telefonu alıyorum inanın xperia s den bile daha hızlı kamerası 8 mp gerçekten.

özet : telefon çakma ama gerçeğinden ayırt etmenin tek yolu seri no kontrolü

çok uğraştım ne zophone nede gophone falan değil bu bazı arkadaşlar orjinal ise alıcam falan demişti onlara duyurulur telefon orjinal değilmiş ha ama yinede isteyen olursa gönderebilirim çokta isteklilere aldığım zaman video çekerim bu kadar diyeceklerim

iyi de appstore ve facetime calisiyorsa taklit olmasi imkansiz
    bence telefoncunun size gosterdigi orjinal sattiklari taklit :)

• işte gerçekler ortaya çıktı... APPLE iPHONE Fifi gerçek fiyatı 550TL ama düz tuğla...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.