Şimdi Ara

550 tlye orjinal iphone 5 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
1
Favori
18.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerikada 700dolar orjinalini sana 550 liraya verirler mi ?

Hırsızlık malı falansa belki okutmaya çalışırlarda zor bir ihtimal...
  • Fabrika satış mağazasıdır :)

Mümkün değil hocam o fiyata 3 katına ben elimdeki 32 gb 4s i vermem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

Orijinalden alıntı: The Netherdrake

quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

Apple kendisi 699$ a satıyor İmkansız bir fiyat.

200 $ olcak o

Hee canim hee 200 hatta yanlis biliyorsun 199$ almiyani dovuyolar. Ama bizim yasadigimiz dunyada degil, paralel evrende.

Hocam yalanmı söyleyeceğim.Apple'ın sitesin 200 $ gözüküyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

200 $ olcak o

Hee canim hee 200 hatta yanlis biliyorsun 199$ almiyani dovuyolar. Ama bizim yasadigimiz dunyada degil, paralel evrende.

arkadasim o kontratli fiyati. Millet 699, 700 dolar yazarken az bir dusun bi acaba de. Amerikada yasayan 2 sene kontrat yapan adama 199 dolardan basliyor, sana bana degil

• Bunları alan varmıdır diyordum gerçekden de varmış...
  • Benim kullandığımda kontratı var vodofonee ve sanırım 199 dolardı,normal de 649 dolardı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

200 $ olcak o

arkadasim o kontratli fiyati. Millet 699, 700 dolar yazarken az bir dusun bi acaba de. Amerikada yasayan 2 sene kontrat yapan adama 199 dolardan basliyor, sana bana degil

tamamdır hocam

• Çalıntıdır

• heyecanla beklediğim konu hüsranla sona erdi :)
  • 3gs anakartimi cakmislar ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: Değiştir

3gs anakartimi cakmislar ne?

malzemelerin baya sağlam olduğunu çok rahat söylerim. gerçek i5 alacaktım vazgeçtim bunu alıcam bu arada telefoncu sana orjinali gösteriyor diyenler ; yok birader satacağı malı gösteriyor baya emin olabilirsiniz denedim app store çalışıyor facetime var ama bişey yakaladım telefonda ayar yapılmış herhalde bazı dosya isimleri telefona yüklenmiş ek dosyalar resim müzik gibi onlar çince yazılardı silme imkanınız tabi ki var.

çin malı telefon hayatta kullanmazdım nefret ederdim de bu telefon baya değiştirdi fikrimi

edit : baktığım telefon zophone mudur nedir onu 10'a katlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ialaybeyi -- 10 Mart 2013; 22:46:50 >
  • çalıntıdır
  • Çalıntıdır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byajan

quote:

Orijinalden alıntı: Değiştir

3gs anakartimi cakmislar ne?

malzemelerin baya sağlam olduğunu çok rahat söylerim. gerçek i5 alacaktım vazgeçtim bunu alıcam bu arada telefoncu sana orjinali gösteriyor diyenler ; yok birader satacağı malı gösteriyor baya emin olabilirsiniz denedim app store çalışıyor facetime var ama bişey yakaladım telefonda ayar yapılmış herhalde bazı dosya isimleri telefona yüklenmiş ek dosyalar resim müzik gibi onlar çince yazılardı silme imkanınız tabi ki var.

çin malı telefon hayatta kullanmazdım nefret ederdim de bu telefon baya değiştirdi fikrimi

edit : baktığım telefon zophone mudur nedir onu 10'a katlar

Kullandiktan sonra yorumlarinizi paylasir misiniz ?

• aldığında bi video resim fln koy da bakalım nasılmış merak ettik
  • quote:

hemen olaya geçiyorum bugün kılıf almak için gittim bi telefoncuya fakat adamın iphone 5i 550 tlye sattığını öğrenince küçük bi şok yaşayıp sonra bildiğimiz çin mallarındandır dedim ama kafama takıldı 550 tl çok değil mi çin için ? hemen sordum adama çıkarttı telefonu gösterdi açtık ekran kalitesi aynı + kamera haddinden fazla hd kaliteli + elimizdeki iphone 5 ile ( turkcellden aldığımız ) aynı. sordum nasıl oluyor diye hatta emin olmak için sordum nano simkart ile çalışıyormuş aga bu android falan olmasın dedim ? nasıl oluyor diye adam app storeye girdi bildiğimiz app storedu şaşırdım kaldım çokta hızlıydı telefon öyle çift simli wifili tvli lerden değildi.

kafama takılan bu telefon nasıl bu kadar ucuz oluyor ? adam garanti veriyor tanıdıkda bi abimiz diyebiliriz varmı bilgisi olan nasıl oluyor beyler ? çok şaşırdım ? ayarlardan baktım ios 6 yüklü imeisi falan iphone 5 diye çıkıyor dogrudur ama hala kafam almıyor ?

imkansız ötesi tek bir ihtimal var çalıntı mal her telefon ayağa düşer ama iphone asla, ferrari gibi düşün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minimalist -- 11 Mart 2013; 0:21:19 >

• yahu çalıntı değil kaç kere diyicem çakma bu ya adamlar çakma yapıcaz diye orjinal yapacaklarmış nerdeyse mesele o ellerinin ayarı kaçmış demek ki az kalsın patenti alıyorlarmış neyse inşallah gidip alırım da eklerim size resim video tamam şimdi iyi geceler diliyorum sizlere
  • quote:

Orijinalden alıntı: cehili

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Calintidir baska turlu hayrina o fiyata satmaz

40-50 tane 0 i5 mi çalmışlar ? üstelik adam tanıdık dedim

40-50 buyuk rakam mi geldi? Gecen hafta canada daki bir apple store soyuldu 2000 iphone calmis adamlar :)

Madem o kadar tanidik, o kadar kefilsin. Adama sorsaydin "osman abimmm aslan abimmm nasil oluyor" diye. Madem tanidik sorup ogrenmek varken ilk elden, neyin hesabini gelip burda soruyorsun? Hadi soruyorsun mantikli yorumun nesini begenmiyorsun!

sordum zaten adam bana yurtdışından gelmiş dedi satmış baya bi kimse şikayetçi olmamış pasaport kaydı yapmak yeterliymiş bu pasaport kaydı olayını biliyorum biz 4s aldığımızda kuzenime ona da öyle yapmıştık çünkü.

benim merak ettiğim ve sorduğum ise hani piyasada böyle malların olup olmadığı ? ve bunun orjinalliğini merak ediyorum ? bu telefon orjinal mi yani ? app storeye bile girdiğine göre ?

Kardeşim nerde bu arkadaş Ankara'da 1 tane alacam bende ?

ben ankara'da değilim hocam zaten şaşkınlığım bundan ama çok istersen ben alayım telefonu iyice bakayım sonra sigara paramı keseyim ( komisyon :D ) sana göndereyim ?

ama tekrar diyorum ben hala emin olamadım galiba arkadaşların dediği doğru olabilir kaçak olabilir tüm bu boklara rağmen kabul ediyorsan yollarım

Yok kardeşim o iş yaş o zaman. Benim önce incelemem lazım o telefonu. Çalındı ise zaten yakında appledan blok yiyecek telefonlar. İpod olarak patlar bize sonra.

Sanki 550tlye o ozelliklerde ipod alabilecen he

• Acaba 3 ün yada 3gs anakartımı monte ettiler. Türk insanı yaparmı yapar muzurlukta sonır tanımaız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GranTurismo

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Calintidir baska turlu hayrina o fiyata satmaz

40-50 tane 0 i5 mi çalmışlar ? üstelik adam tanıdık dedim

40-50 buyuk rakam mi geldi? Gecen hafta canada daki bir apple store soyuldu 2000 iphone calmis adamlar :)

Madem o kadar tanidik, o kadar kefilsin. Adama sorsaydin "osman abimmm aslan abimmm nasil oluyor" diye. Madem tanidik sorup ogrenmek varken ilk elden, neyin hesabini gelip burda soruyorsun? Hadi soruyorsun mantikli yorumun nesini begenmiyorsun!

sordum zaten adam bana yurtdışından gelmiş dedi satmış baya bi kimse şikayetçi olmamış pasaport kaydı yapmak yeterliymiş bu pasaport kaydı olayını biliyorum biz 4s aldığımızda kuzenime ona da öyle yapmıştık çünkü.

benim merak ettiğim ve sorduğum ise hani piyasada böyle malların olup olmadığı ? ve bunun orjinalliğini merak ediyorum ? bu telefon orjinal mi yani ? app storeye bile girdiğine göre ?

Kardeşim nerde bu arkadaş Ankara'da 1 tane alacam bende ?

ben ankara'da değilim hocam zaten şaşkınlığım bundan ama çok istersen ben alayım telefonu iyice bakayım sonra sigara paramı keseyim ( komisyon :D ) sana göndereyim ?

ama tekrar diyorum ben hala emin olamadım galiba arkadaşların dediği doğru olabilir kaçak olabilir tüm bu boklara rağmen kabul ediyorsan yollarım

Yok kardeşim o iş yaş o zaman. Benim önce incelemem lazım o telefonu. Çalındı ise zaten yakında appledan blok yiyecek telefonlar. İpod olarak patlar bize sonra.

Sanki 550tlye o ozelliklerde ipod alabilecen he

İphone diye alıp iPod diye patlarsa cihaz elinde ucuzda olsa sevinmezsin.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.