Şimdi Ara

550 tlye orjinal iphone 5 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
1
Favori
18.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forumda biraz dolaşıp dolandırıcılık örnekleri görmüş birisi yemez bu numaraları.
    ortada çok açık organize bir dolandırıcılık var. bir kaç güne kadar artar fake hesaplardan "ben satın aldım, hiç bir sorun yok" diyenler.
    AMAN DİKKAT , DÜŞMEYİN TUZAĞA!!
  • Bunca yoruma, bunca dolandırıcılık örneğine rağmen nasıl güvenebiliyorsunuz bu tarz insanlara anlamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Androidli cakma iphone 5 ler var normal iphone 5 le yanyana koy ekranlarina bak ayarlarina uygulamalarina bak anlayamazsin o kadar kaliteli yapmislar ips panel kalite kamera vs 450-650 arasi satiyorlar appstore girebilir tema appstore ama android market aciliyor farkedemezsiniz itunese baglamadan inanmayin gercekten cok cok kaliteli cakmalari var

• quote:

Orijinalden alıntı: uğurgedik

ben kullanıyorum. appstore var. gayette güzel ve şıkır şıkır çalışıyor.

Adam bunu yazmak için üye olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adama zorla kufrettireceksiniz.

• Alacaksiniz … gecmis olsun ben olsam hic riske girmezdim , gider sifir kutulu 2000 liraya alirdim oh kafa rahat

• gazeteye sar ver kurtul kardeş.

• Böyle çalıntı olan telefonlar dosta tanıdığa satılır zaten.. Sorun olduğunda polise şikayet etmek yerine kendisini bulasın diye... Kimse de tanımadığı birinden riske girip böyle bişey almayacağına göre tanıdığın tanıdığı en iyi çözümdür.. Üstelik yakının da değil.. Berberinin tanıdığı.. O elindeki malları satsın bak bakalım bi daha gözüküyo mu oralarda.. :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmkansız bir fiyat.
  • kazık yiyecen dikkat
  • adam seni çok fena kandıracak akrabamı bu şekilde maket telefon verip kandırdılar aman dikkat

• quote:

Orijinalden alıntı: ozel_uretim

Buram buram SAHTE KOKUYOR

sondan ikinci ekran android store ekranı. bu bile yeterli. ayrıca ekranlardan birinde fm radio application var.

• ya stolen yada birebir kopya :)
  • tüm yorumları okudum ve analizimi yapayım. bu telefonlar çakma, uyduruktan. konuyu açan da, sonradan onu destekyenler de bu malı satan insanlar orası çok belli. sanırım artık reklamcılığın bouyutu değişti, kuyuya taş at sonra millet uğraşsın.. "aaa valla geçrek gibiydi" falan yorumlarla milletle dalga geçiyorlar

biri soru soruyor, hmen dakkasında cevap veriyo arkadaş "aa hayır baktım falan, apple store da giriyo, aa siri ye de baktım, aa facetime ye de baktım" .. samimiyetten uzak pazarlama teknikleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şagop -- 7 Mayıs 2013; 12:04:35 >

• :))) kesin taklit..
  • selamun aleykum arkadaslar. ben vanliyim suan sanliurfada harran unv. ogrenciyim. dun ovle vakti tlfnumu satmak icin burda (sanliurfa) kapakli pasaji olarak adlandirilan telefoncular pasajina gittim. bi telefoncuda telefonu satmak icin pazarlik yaptim. o esnada vitrinde iphone5 gordum fiyatni sordum adam 400tl dedi sordum nedir ne degildir die adam dediki orjinal kore mali. bayagi inceledim gercekten tum ozellikleriyle tamamen orjinaliyle ayni. ama orjinal degil cakma. adam bana diyoki imeyine iki yil garanyi veriyorum kapanma olmaz die. ve adamida iki yil olacak nerdeyse taniyorum gercekten bana yanlis ypacak biride degil zatn nedenini sorarsaniz ben depremden dolayi geldm urfaya ve bu adamin ailesi benim butun ihtiyaclarimi karsiliyor. aksam oldu netten bi girip bakayim boyle tlfn olurmu die ararstirirken bu foruma denk geldim butun msjlari okudum kimisi inanmis kimisi inanmamis ama size allahin adini anarak yemin ediyorumki bu forumu acan arkadas kimse gercekten dogru diyormus. hatta arkadaslar inanmayabilirsiniz o yuzdn telefon numaramida yaziyorum arayabilirsiniz gerekirse telefoncuya tekrar gidip sizi arayarak butun soru isaretlerini kaldirabiliriz ortadan. (543 809 36 88)

• quote:

Orijinalden alıntı: ersin187

selamun aleykum arkadaslar. ben vanliyim suan sanliurfada harran unv. ogrenciyim. dun ovle vakti tlfnumu satmak icin burda (sanliurfa) kapakli pasaji olarak adlandirilan telefoncular pasajina gittim. bi telefoncuda telefonu satmak icin pazarlik yaptim. o esnada vitrinde iphone5 gordum fiyatni sordum adam 400tl dedi sordum nedir ne degildir die adam dediki orjinal kore mali. bayagi inceledim gercekten tum ozellikleriyle tamamen orjinaliyle ayni. ama orjinal degil cakma. adam bana diyoki imeyine iki yil garanyi veriyorum kapanma olmaz die. ve adamida iki yil olacak nerdeyse taniyorum gercekten bana yanlis ypacak biride degil zatn nedenini sorarsaniz ben depremden dolayi geldm urfaya ve bu adamin ailesi benim butun ihtiyaclarimi karsiliyor. aksam oldu netten bi girip bakayim boyle tlfn olurmu die ararstirirken bu foruma denk geldim butun msjlari okudum kimisi inanmis kimisi inanmamis ama size allahin adini anarak yemin ediyorumki bu forumu acan arkadas kimse gercekten dogru diyormus. hatta arkadaslar inanmayabilirsiniz o yuzdn telefon numaramida yaziyorum arayabilirsiniz gerekirse telefoncuya tekrar gidip sizi arayarak butun soru isaretlerini kaldirabiliriz ortadan. (543 809 36 88)

Kendinle çelişmişsin. Önce demişsin ki 400 tlye iphone inceledim birebir aynısı gibi ama çakma diye kendin itiraf etmişsin. Sonrada bu konuyu açan ve 550 tlye orjinal iphone satıldığını iddia eden arkadaş doğru söylüyo demişsin. İyide 550 tlye orjinal diye bir şey yok bunu sende bildiğin halde neden konuyu açan arkadaş doğruyu söylüyo dedin ? Birde seni arayıp neyi teyit edelim çakma iphonun orjinaliyle birebir aynı olduğunu mu ? Bunu teyit etmemizin ne faydası var iphonun espirisi ios da zaten iphone görünümlü android telefonu kim ne yapsın , android isteyen samsung alır htc alır sony falan alır en azından markası belli.

• Ben o telefoncuyum gençler.. :))
    Gel gel iphone 5 e gel..

Not: sadece ilk sayfayı okudum.. Konuyu açan arkadaşım forumdakileri dolandırmaya geldiğini anladım.. Böylelerini sallandıracaksın..

• quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

quote:

Orijinalden alıntı: ersin187

selamun aleykum arkadaslar. ben vanliyim suan sanliurfada harran unv. ogrenciyim. dun ovle vakti tlfnumu satmak icin burda (sanliurfa) kapakli pasaji olarak adlandirilan telefoncular pasajina gittim. bi telefoncuda telefonu satmak icin pazarlik yaptim. o esnada vitrinde iphone5 gordum fiyatni sordum adam 400tl dedi sordum nedir ne degildir die adam dediki orjinal kore mali. bayagi inceledim gercekten tum ozellikleriyle tamamen orjinaliyle ayni. ama orjinal degil cakma. adam bana diyoki imeyine iki yil garanyi veriyorum kapanma olmaz die. ve adamida iki yil olacak nerdeyse taniyorum gercekten bana yanlis ypacak biride degil zatn nedenini sorarsaniz ben depremden dolayi geldm urfaya ve bu adamin ailesi benim butun ihtiyaclarimi karsiliyor. aksam oldu netten bi girip bakayim boyle tlfn olurmu die ararstirirken bu foruma denk geldim butun msjlari okudum kimisi inanmis kimisi inanmamis ama size allahin adini anarak yemin ediyorumki bu forumu acan arkadas kimse gercekten dogru diyormus. hatta arkadaslar inanmayabilirsiniz o yuzdn telefon numaramida yaziyorum arayabilirsiniz gerekirse telefoncuya tekrar gidip sizi arayarak butun soru isaretlerini kaldirabiliriz ortadan. (543 809 36 88)

Kendinle çelişmişsin. Önce demişsin ki 400 tlye iphone inceledim birebir aynısı gibi ama çakma diye kendin itiraf etmişsin. Sonrada bu konuyu açan ve 550 tlye orjinal iphone satıldığını iddia eden arkadaş doğru söylüyo demişsin. İyide 550 tlye orjinal diye bir şey yok bunu sende bildiğin halde neden konuyu açan arkadaş doğruyu söylüyo dedin ? Birde seni arayıp neyi teyit edelim çakma iphonun orjinaliyle birebir aynı olduğunu mu ? Bunu teyit etmemizin ne faydası var iphonun espirisi ios da zaten iphone görünümlü android telefonu kim ne yapsın , android isteyen samsung alır htc alır sony falan alır en azından markası belli.

Adam bi de numarasını vermiş :D
    Ben Antep'teyim,şimdi bu adamı arasam "yol masrafın bana ait,iphone 5 i getir göreyim" desem,bu gelir mi hayır,
    Çünkü senaryonun bir parçası adam,
    Bi de Allahın adıyla yemin etmiş ki inansın millet.
    Urfa ve Antep,kaçak cenneti...
    en çok da iphone çakması var.
    Aman ha,kanmayın bunlara.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.