Şimdi Ara

550 tlye orjinal iphone 5 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
1
Favori
18.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu konulara atlamayin demiyorum artik biktik bunlardan denetim sart turkiyedeki internet agina..adminlerden bahsetmiyorum direk polis asaiş denetlemesi gerekir bnlari..tmm herkez ozgur yazmakta ama bu bildigin yasal olmayan yollardan adam dolandirma sucuna girer gunumuzde fiziksel suctan daha cok sanal ortamda suc isleniyor buna dewletin et atmasi gerekir en azindan bnlarla igilenicek bir bolum yapilmasi gerekir..ogle site yasaklamakla bunun onune gecilmez dns degistirip girilien site engelleme yapicaginiza bnlara el atmalari gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ialaybeyi

hemen olaya geçiyorum bugün kılıf almak için gittim bi telefoncuya fakat adamın iphone 5i 550 tlye sattığını öğrenince küçük bi şok yaşayıp sonra bildiğimiz çin mallarındandır dedim ama kafama takıldı 550 tl çok değil mi çin için ? hemen sordum adama çıkarttı telefonu gösterdi açtık ekran kalitesi aynı + kamera haddinden fazla hd kaliteli + elimizdeki iphone 5 ile ( turkcellden aldığımız ) aynı. sordum nasıl oluyor diye hatta emin olmak için sordum nano simkart ile çalışıyormuş aga bu android falan olmasın dedim ? nasıl oluyor diye adam app storeye girdi bildiğimiz app storedu şaşırdım kaldım çokta hızlıydı telefon öyle çift simli wifili tvli lerden değildi.

kafama takılan bu telefon nasıl bu kadar ucuz oluyor ? adam garanti veriyor tanıdıkda bi abimiz diyebiliriz varmı bilgisi olan nasıl oluyor beyler ? çok şaşırdım ? ayarlardan baktım ios 6 yüklü imeisi falan iphone 5 diye çıkıyor dogrudur ama hala kafam almıyor ?

Havalimaninda unutulmus cihazlari bu tur isletmeler ihale ile alabiliyor daha sonra da bu fiyatlara satiyor 300 tl ye 32gb 4s almistim kaydettirip kullandik o tarz bisey olabilir

• Söz konusu olan cihazın konuyu açan arkadaşında tesbitiyle orjinal olmadığı, kore malı gerçeğe çok yakın bir cihaz olduğu teyit edildiğine göre konu başlığı neden hala " 550 tl ye orjinal iphone 5" şeklinde. Konu başlığı değiştirilmeli, konuyu okumak isteyenler bunu bilerek başlığa girmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gökhan70 -- 17 Mayıs 2013; 11:22:35 >
  • Bir arkadaşım o kadar uyarmama rağmen dolandırıldı o şekilde. Adam gerçek ip5 göstermiş bak bundan gelcek diye. Parayı almış bizim kerizden sonra sahte 5 vermiş. Cihazı 1 gün kullandım fena da cihaz yapmamışlar. Almak isteyenlere birkaç birşeyden bahsedim. Bu arada cihaz 500 tl dolayına geldi.

- İphone görünümlü android cihazlarda rom yüklü. O yüzden güncelleme diye bir şans yok. Yazılım çökerse açıkcası ne yaparsınız bilemiyorum.
    - Bilgisayara o kadar uğraştım bağlayamadım kutunun içinden çıkan kablosuyla. Ancak şarj oluyordu. Arkadaşım orjinal iphone 5 kablosuyla bağlayabildiğini söyledi. Pek samimi gelmedi ama.
    - Şarj çok gel doluyor çok erken bitiyor. Tahminen 3 saate tam doldu ve 1 günü çıkartamadı internete de bağlıyken.
    - Geneli 1 gb telefon hafızasına sahip gerisi hafıza kartı. Yani tele yüklendikçe baya yavaşlıyor. Ve bu hafıza kartını çıkarıp takamıyorsun.
    - Bataryası ölse içinden ne çıkacağı belli değil.
    - Fena resim çekmiyor.
    - Bendeki model çift çekirdekli ve 1 gb ramli modeldi. Hızı o fiyat civarına göre iyiydi.
    - İphoneda olmayan özellikler iyi çalışıyor bluethooth vs dosya yöneticisi vs.

İyi düşünün öyle alın derim kısaca =)

• sahte iphone 5 fiyatları galiba 500tl .bir insan telefonun kasası benziyor benimde iphone telefonum olsun diye koşarak bu ürünü alıyorsa ya ağır cahil yada gösteriş takıntılı biridir.

• Hele türkiyede böyle bir fiyat imkansız 4'ler bile 700-800'ken adam sana orjınalını gosterıcek sonrada cın malını kakalıcak.
  • o zaman getirsin ben alıyım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ialaybeyi

quote:

Orijinalden alıntı: GuKaMa
    Tahminim adam sana gerçek i5 gösterdi ama sana satarken çakmayı verecektir

hayır dostum öyle bişey olması imkansız çünkü zaten kutusuz verecekmiş yani kulaklıkları benim ayrıyetten almam gerek ama adam bana şarj cihazını ucuza verebileceğini söyledi kulaklığı veremem dedi :D

birde not düşeyim adam tanıdık benim 6 yıllık berberimin arkadaşı ordan tanışmıştık beni tanıdı bi yamuk olsa söylerdi

Bkz:Dost kazığı

• Neredeyse biz de alalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.