Şimdi Ara

5800 Yardım isteği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 yıla yakın bir süredir 5800 kullanmaktayım. Edge bağlantısı kendi kendine kuruluyor. Arka planda da çalışan program görünmüyor. Bağlantı yöneticisinden bağlantıyı kes diyorum kesiliyo fakat ardından yine anlamsız bi şekilde bağlanıyo. ilk defa başıma geldi. ne yapmam lazım acaba?

• e mail sebeb olabilir.
  • E posta hesabım kapalı arkadaşım. ki o bile olsa arka planda görünüyo olması lazım sanırım.. Başka ne olabilir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redundant82 -- 3 Kasım 2010; 19:30:40 >
  • Arkadaşlar, yok mudur bu sorunun bi çözümü? her yolu denedim.. olmuyorrr...
  • Arka planda bir program açıyordur edge'i başka bir nedeni yok. En kötü hard reset atarsın programları kurarken tek tek dikkat edersin hangisi yapıyor diye.

Ayrıca arka planda görmeyeceğin şekilde de çalışır programlar. Taskmanagerlardan birini kurup protected ve hidden bir process varmı bakman gerekir.

Hmmm uzun süre sonra ilk yardım mesajım. Böyle mesaj yazmıcam demiştim ama dayanamadık gene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 4 Kasım 2010; 10:56:02 >
  • @aresmar'ın paylaştığı Bedava Chatleşin WhatsApp Uygulaması artık Nokia'da! başlığı altındaki uygulamayı kurduğumda bende de wifi yi aynı sizin edgeye yaptığı gibi sürekli açmak istiyordu ve açıyordu program kapalı olmasına rağmen. O yazılımı kurup, kaldırın belki bir düzelme sağlar. Ben kaldırdım, bağlanmıyor wifiye. Eğer halen bir sonuç alamıyorsanız, mutlaka arkaplanda çalışan bir uygulama vardır. Task manager yazılımları ile bir kontrol edin derim.
  • Yardımlarınız için teşekkür ederim(prensiplerini yıkıp da yardım edenlere ayrıca teşekkür ederim:) ) ama hard format dışında yazdığınız herşeyi denedim... Olmadı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.