Şimdi Ara

6 KASIM 2007 Liverpool - Beşiktaş kaç kaç biter? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
1
Favori
8.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ama Bjk li arkadaşlar iyi yanından bakın (ne kadar kötü olsada...) istenmeyen yönetim v.s artık bırakmak zorunda kalıcak.Belki bir dönüm noktası bu...

Gs uefa super cup ile tanıttı kendini dünyaya.

Fb roberto carlos ile

Bjk ise malesef böyle

....
  • quote:

Orjinalden alıntı: nizambaba

Ben yarın işe gitmiycem galiba. Böyle bir üzüntüyü hayatımda az yaşamışımdır heralde. İnsan içine çıkacak yüzüm kalmadı ya.

ya boşver arkadaşım takma futbol bu sen mi yaptın böyle sorumlular düşünsün,
  • abi rezalet tarihi yazdık ya var mı böyle bişey?
    Ömrüm boyunca konuşulacak artık bu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozan19881

hep fenerliler dalga geçiyor galatasaraylılar bu kötü günümüzde yanımızda demek ki fenerlilere zamanında çok çektirmişiz

Değiştir artık bu kafayı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ufuktan

quote:

Orjinalden alıntı: ozan19881

hep fenerliler dalga geçiyor galatasaraylılar bu kötü günümüzde yanımızda demek ki fenerlilere zamanında çok çektirmişiz

Değiştir artık bu kafayı

doğruya doğru ama demekki gerçekten dost düşman bu tür günlerde belli oluyormuş...
  • yazık oldu .

Fenerbahçe
  • Geçmiş olsun. 3-0 dan sonra oyuncular disiplenden koptular zaten. Sadece kaleci değil, takım olarak BJK çok kötüydü.
  • 6 kasım Fenerbahçenindir hiçbir takım sebeplenmeye çalışmasın lütfen

Not:kardeşimin üyeliği çaktırmayın
  • İlker sen de değiştir.
    Yazılanları doğru dürüst oku. Dh de böyle yaparsanız satadlarda neler yapılmaz ya. Ben de Fener liyim.Siz gs sempatizanısınız esas olay o. Daha önce bunla ilgili yazdım ama cevap alamadım.
    Çoluk çocuğun ağzıyla konuşma
  • Dur tahmin edeyim konuyu açan arkadaş 8-0?
  • ya bu diatta'ya sorsan ne iş yaparsın diye futbolcuyum der ama görülüyor ki futbolcu müsfettesi tabiri bu adam için.
    Bu hakan arıkan için çoktur diyorum kalecilikle alakası yok diye ama milli takımda bile oynuyor tekbir marifeti varsa söyleyin şu diye.
    Kova Yaşar vardı ta ki bugune kadar HAkan arıkan'a kadar
  • İbrahim üzülmez:Kötü oynadık.rakip istedi.Kötü mağlubiyet aldık.Camiadan özür diliyorum.Söylenecek yok..Böyle olmasını istemezdik.

Spiker :derbinin etkisi varmıydı?

üzülmez:Motive olamadık eksiklik oldu.
  • Ben tüm çevreme diyordum.Liverpool çok kötü oynuyor.Haketmediği gibi.Birine patlayacak ama kime patlayacak yazık olacak diye.Torres falan yoktu ama maalesef bize patladı.

En başından beri diyoruz.Adam gibi transfer yapsan takım kursan,hakem hatalarıyla da kazanırsın.BJK bunu haketmiyor asla.

Gerçekten çok üzüldüm "Türk" arkadaşlarım.

Böyle bir hezimet görmedim.Yakışmadı.

Geçmiş olsun....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Musthaffa

quote:

Orjinalden alıntı: explore

quote:

Orjinalden alıntı: ultrazman

quote:

Orjinalden alıntı: turbott

6 Kasım 2007'de Anfield Road'da oynanan maç sizce kaç kaç biter.

Beşiktaş bir puan koparabilir gibime geliyor.

UMARIM AŞAĞIDAKİ GİBİ BİTMEZ SOLDA LIVERPOL SAĞDA BJK LOGOLU

KAYBOL

işte biz buna .....

neyse salla

Adam iyiliğinizi düşünmüş, ayıp yaptığınız

• sinan engin çıkmış abuk subuk goller diyo ne diyim bu adama
  • Türk takımları avrupada yenildiğinde üzüldüm ama bu bambaşka bir şey arkadaşlar maçı hiç izlemedim şimdi öğrendim skoru resmen nevrim döndü oha yani bu kadarmı kötü oynadılar ne yaptılar kalecesizmi çıktılar kaleye anlamıyorum yahu kafayı yicem
  • Şu gülen Fb'li arkadaslarım yarın ki psv macının hertürlü sonucuna hazır mı aceba.YAzık ediyorsunuz artık..
    KArşında bi ingiliz ve israilli bir oyuncusu var onlar bjk'ya acımadı hadi onlar gavur milleti peki gülenlerin onlardan farkı nerede...
  • quote:

Orjinalden alıntı: GunsL1ngeR

direkten döndü 8 olmadı

sen değilmiydin ben en az 4 derken, göreceğiz diyen? direkten dönünce sevindin di mi hadi itiraf et.

• ya bu kadarda yenmez ama ben basta belki bi supriz yapabilirm diyodum besiktas liverpool pek harikalar yaratmıyo bu sene sona 2 tane yiyince geldim bilg.a sona 70te falan gittim 5-0 sona 8 oldu işte yazık ne diyim yrn fener psvyi yensinde durumu toplasın
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.