Şimdi Ara

6 tl ye her gün nasıl iyi beslenebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
1.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
Mesaj
  • Merhaba arkadaşlar, yurt param haricinde kredi başvuruları ve sonuçlar açıklanana kadar günde 5-6 tl yemek param var.

    Yurtta 2 öğün yemek çıkıyor, öğlen çok acıkıyorum. Lanet yerde ufak tost 6 tl, doyurmuyor. Ne yapabilirim 6 tl ile?

    Ton baligi alıp yesem 1 ekmek ile ondada civa var. Ne yapmalıyım?

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >



  • 6 lirayı yiyebilirsin. Daha sağlıklı.

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

    Orijinalden alıntı: Heisenbergün asistanı

    6 lirayı yiyebilirsin. Daha sağlıklı.

    😂😂

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okulda öğlen yemekleri uygun oluyor okulda yok mu?

    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bimden 2 liraya aç bitir salam al. 1 TL'ye ekmek al. Öğlen yarım ekmek, akşam yarım ekmek yapıp ye. 3 TL'ye bir günü çıkarmış olursun.
  • quote:

    Orijinalden alıntı: Red Smurf

    Okulda öğlen yemekleri uygun oluyor okulda yok mu?

    bilmiyorum ki hocam okula henüz gitmiyorum hazırlık sınavımız oldu 11-12 eylülde , okul 20 sinde açılıyor
  • hasan1146 kullanıcısına yanıt
    Sağlıklı beslenmek istiyorsan Bebe Bisküvisi birebir...

    Protein, mineral, kalsiyum, ve iyi kalori. Sütle veya yoğurtla birleştirebilirsin... Tabi o aldığın enerjiyi atamazsan sana kilo olarak geri dönebilir. Bir kaseden ortalama bir hafta götürür seni. 8 Lira 800 Gr.

    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapay Zeka’dan İlgili Konular
    Bu Saat Kaç TL Eder
    10 yıl önce açıldı
    1 Dolar 10 TL Ne Zaman Olur ?
    10 yıl önce açıldı
    Daha Fazla Göster
  • Kykda kalarak.

    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ünilerin yemekhaneleri yazında çalışır hocam yanı bizimki öyledi. Git bir sor hele durum nedir diye max 2-3 tl ye güzel yemekler çıkıyor

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi okuldasın ?
  • quote:

    Orijinalden alıntı: hasan1146


    quote:

    Orijinalden alıntı: Red Smurf

    Okulda öğlen yemekleri uygun oluyor okulda yok mu?

    bilmiyorum ki hocam okula henüz gitmiyorum hazırlık sınavımız oldu 11-12 eylülde , okul 20 sinde açılıyor

    Hocam yemekhaneler acik oluyor internet sitesinde liste falan varsa bir bak tarihlerine

    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mutfağın ve buzdolabınız varsa, 1.79 tl ye kepekli makarna alırsın, 6tl ye tavuk alırsın. 3 gün boyunca tüketebilirsin bunları ısıtıp ısıtıp. 4 liraya da bezelye alıp ekleyebilirsin.

    Eğer mutfak imkanın yoksa, haftada 1 küçük ton balığı alırsın, çok tüketmediğin sürece civası yoktur.
    civarda tavuk döner yapan bir yer bulup, dürüm tavuk döner yiyebilirsin, protein değeri yüksek olur, lavaşta yediğin için de ekmek kadar zararlı olmaz.

    Veya elma vs meyve alıp onları tüketebilirsin ama öğün olarak doyurmaz
  • bulgur alacaksın arkadaşlar da biber yağ domatesi alacak

    ya da 1 tlye eti burçak bulacaksın 131 gr günde 4 tanesi tok tutabilir

    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • okul yemekhanesi öğlen açık olur bir daha bak istersen

    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ton balık,makarna döner vs.
  • Konserve barbunya/kuru fasülye, ekmek, gazoz.

    Içecek cok iciyorsan baya para gidiyor, onun için de nazo toz içecek alabilirsin 2 liraya 3-4 litre cikiyor ben az sekerli sevdigimden 5 litre yapiyorum.

    Domates soslu makarna olabilir.

    Bimin döneri bana iğrenç geliyor sevmiyorum.



    Yumurtali salata yapabilirsin.

    Sogan biber yag limon domates. Bu biraz fazlaya geliyor olabilir.

    Evden domates konserve getirme imkanin varsa cok rahatlatir.

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süt ve kahvaltilik gevrek cok guzel bi alternatif

    Küçük paket peynirler ve ekmek

    Yogurt ve krakerler

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

    Orijinalden alıntı: Theologist

    Sağlıklı beslenmek istiyorsan Bebe Bisküvisi birebir...

    Protein, mineral, kalsiyum, ve iyi kalori. Sütle veya yoğurtla birleştirebilirsin... Tabi o aldığın enerjiyi atamazsan sana kilo olarak geri dönebilir. Bir kaseden ortalama bir hafta götürür seni. 8 Lira 800 Gr.

    Allah'tan kork, bildiğin karbonhidrat-şeker bombası bebe bisküvisi.

    Besin Değerleri100 Gram

    Karbonhidrat (g) 67

    Protein (g) 6

    Yağ (g) 15





    Hocam kuruyemiş yemeni tavsiye ederim. Özellikle yer fıstığı hem ucuz hem besleyici.

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makarna + sos.
    Bulgur pilavı + domates biber.
    Hamur kızartması, pişi.
    Kaşar ekmek tost.


    Bu arada başvuran herkes krediyi alıyor, onun için sonuç beklemene gerek yok.
  • sebze en ucuzudur ve en sağlıklıdır.sebz farsça nebati arapça.atalarımız böyle beslendi.

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.