Şimdi Ara

6300 mı? d900 i mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bugun aksam bı aksılık cıkmazsa telefon almaya gıdecegım..ama bu 2 telefon arasında cok kararsız kaldım...Fıyatları arasında azda olsa 1 fark var..

Nokıa saglamlıgı tıpı ekran renk sayısı ıle goze carpıo..
    samsungta megapıxel kalıtesı kızagı fılası ıle ılgımı cekıo...

Aslında fazla foto cekmem ama hanı olmusken yuksek mp lı olsunda ıstıorum..

Sız olsanız hangısını alırdınıs?Lutfen yardımcı olun lkafayı yıycem falla :(

• samsung d900i modelini öneririm.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert -- 6 Temmuz 2007; 12:54:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert

samsung d900i modelini öneririm.

edit:imla
    Tesekkurler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazypust

Tesekkurler..

Alıntıları Göster
    bence de d900i
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1959

bence de d900i

Alıntıları Göster
    d900i modeli daha mantıklı duruyor arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BL@DE

d900i modeli daha mantıklı duruyor arkadaşım

Alıntıları Göster
    6300 d900i ye göre daha sade bir telefon aslında ama 6300ın kendine göre senin d ebelirttiğin gibi ekran sağlamlık gibi özellikleri göze çarpar...
  • quote:

6300 d900i ye göre daha sade bir telefon aslında ama 6300ın kendine göre senin d ebelirttiğin gibi ekran sağlamlık gibi özellikleri göze çarpar...

Alıntıları Göster
    Konuşma süresi ve müzik kalitesine önem vermiyorsan d900i modelini alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

Konuşma süresi ve müzik kalitesine önem vermiyorsan d900i modelini alabilirsin

Alıntıları Göster
    önerileriniz için tesekkurler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazypust

önerileriniz için tesekkurler..

Alıntıları Göster
    bence d900i nin müzik kalitesi o kadar iyi değil
  • quote:

bence d900i nin müzik kalitesi o kadar iyi değil

Alıntıları Göster
    Samsung d900i
  • quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

Samsung d900i

Alıntıları Göster
    ben de aynı ikilem arasındayım arkadaslar....
    normak kullanımda şarj surelerini karsılastırabilir misiniz her iki telefonun....
  • quote:

Orijinalden alıntı: souza1907

ben de aynı ikilem arasındayım arkadaslar....
    normak kullanımda şarj surelerini karsılastırabilir misiniz her iki telefonun....

Alıntıları Göster
    Şarj süreleri aşağı yukarı aynı fakat 6300 için 1100 mah lık pil gelecek 1 ay içinde o zaman şarjı 4 güne çıkacak fakat d900i bence daha üstün bir telefon 6300 fiyatı şu an için bence yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barce

Şarj süreleri aşağı yukarı aynı fakat 6300 için 1100 mah lık pil gelecek 1 ay içinde o zaman şarjı 4 güne çıkacak fakat d900i bence daha üstün bir telefon 6300 fiyatı şu an için bence yüksek.

Alıntıları Göster
    d900i
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyberkesh

d900i

Alıntıları Göster
    Eşim için telefon alacaktım ve D900 - 6300 - E50 arasında 6300'ı tercih ettim.

İşletim sistemi: 6300
    Samsungların menusu, Hafıza kartına fotoğraf çekememesi (sürekli telefondan karta taşıma yapmak gerekiyor), MP3 den zil tonu yapmak için telefon hafızasına taşımak gerekiyor. Bunlar benim hoşuma gitmedi. Arayüz ve hız olarak Nokia daha keyifli geliyor bana. Tabi burada D900 de dahili hafıza ve TV out özeliği ile ön plana çıkıyor.
    Görünüm: 6300
    Sağlamlık6300
    Müziki
    Kulaklıktan hiç dinlemedim D900'ü ama Dış ses olarak çok fark hatırlamıyorum. İkisi de orta-iyi arası ses veriyor
    Fotoğraf D900
    Fotoğraf olarak 6300, d900 den kötü. Bu sadece MP'i düşük olduğu için değil. Bariz kötü...
    Video D900
    Yanlış hatırlamıyorsam CIF video çekiyordu D900, dolayısıyla bu konuda da üstün çünkü 6300 kendi ekranından bile izleyemeyeceğiniz QCIF çekimler yapıyor.
    Ekran 6300
    16 milyon renk çok parlak ve net bir görüntü veriyor. Özellikle beyaz renk . 6233 ile 6300 yan yana getirdiğimde abartılı bir fark olduğunu gördüm.
    Tema-Oyun-Arkaplan-Program
    D900 de nasıl bilmiyorum ama 6300 da sorun yaşanmazsınız çünkü 6280-6233-6288 uyumlu program, tema vs. hepsi 6300 da çalışıyor.
    Paket içeriği D900
    TV out kablosu- Data kablosu - Hafıza kartı (Kullanılabilir anlamda yoksa 6300 da da kart çıkıyor ama 128Mb) gibi extraları ile D900'ün ezici üstünlüğü var.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperturgay

Eşim için telefon alacaktım ve D900 - 6300 - E50 arasında 6300'ı tercih ettim.

İşletim sistemi: 6300
    Samsungların menusu, Hafıza kartına fotoğraf çekememesi (sürekli telefondan karta taşıma yapmak gerekiyor), MP3 den zil tonu yapmak için telefon hafızasına taşımak gerekiyor. Bunlar benim hoşuma gitmedi. Arayüz ve hız olarak Nokia daha keyifli geliyor bana. Tabi burada D900 de dahili hafıza ve TV out özeliği ile ön plana çıkıyor.
    Görünüm: 6300
    Sağlamlık6300
    Müziki
    Kulaklıktan hiç dinlemedim D900'ü ama Dış ses olarak çok fark hatırlamıyorum. İkisi de orta-iyi arası ses veriyor
    Fotoğraf D900
    Fotoğraf olarak 6300, d900 den kötü. Bu sadece MP'i düşük olduğu için değil. Bariz kötü...
    Video D900
    Yanlış hatırlamıyorsam CIF video çekiyordu D900, dolayısıyla bu konuda da üstün çünkü 6300 kendi ekranından bile izleyemeyeceğiniz QCIF çekimler yapıyor.
    Ekran 6300
    16 milyon renk çok parlak ve net bir görüntü veriyor. Özellikle beyaz renk . 6233 ile 6300 yan yana getirdiğimde abartılı bir fark olduğunu gördüm.
    Tema-Oyun-Arkaplan-Program
    D900 de nasıl bilmiyorum ama 6300 da sorun yaşanmazsınız çünkü 6280-6233-6288 uyumlu program, tema vs. hepsi 6300 da çalışıyor.
    Paket içeriği D900
    TV out kablosu- Data kablosu - Hafıza kartı (Kullanılabilir anlamda yoksa 6300 da da kart çıkıyor ama 128Mb) gibi extraları ile D900'ün ezici üstünlüğü var.

Alıntıları Göster
    alpertugay hocam cok detaylı karsilastırma yapmissin eline saglik

6630 kullanıyorum nokia ya biraz daha yakınım ama samsungun da paket iceriği ve fotosu gercekten bariz üstün

ben de ciddi anlamda kararsizim....

• quote:

alpertugay hocam cok detaylı karsilastırma yapmissin eline saglik

6630 kullanıyorum nokia ya biraz daha yakınım ama samsungun da paket iceriği ve fotosu gercekten bariz üstün

ben de ciddi anlamda kararsizim....

Alıntıları Göster
    Nokia kullacıları için başka bir telefona geçmek biraz sancılı olabiliyor. Bence siz bir arkadaşınızın samsungunu ödünç alıp 1-2 gün kullanın. Eğer kullanımı hoşunuza giderse daha rahat karar verebilirsiniz. D900-840-250 hepsinin menüleri benziyor birbirine.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperturgay

Nokia kullacıları için başka bir telefona geçmek biraz sancılı olabiliyor. Bence siz bir arkadaşınızın samsungunu ödünç alıp 1-2 gün kullanın. Eğer kullanımı hoşunuza giderse daha rahat karar verebilirsiniz. D900-840-250 hepsinin menüleri benziyor birbirine.

Alıntıları Göster
    evet hocam nokia alışkanlığı yabana atılacak bir gaktör degil ama samsungun da albenisi var....
  • quote:

evet hocam nokia alışkanlığı yabana atılacak bir gaktör degil ama samsungun da albenisi var....

Alıntıları Göster
    arkadaslar 6300 un sarjı normal kullanımda ne kadar gidiyor?
  • quote:

arkadaslar 6300 un sarjı normal kullanımda ne kadar gidiyor?

Alıntıları Göster
    bizim müdürde var konuşuyorda telefonla baya 3 gün gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömerözkan

bizim müdürde var konuşuyorda telefonla baya 3 gün gidiyor.

Alıntıları Göster
    6300 zaten 63xx serisinin özelliklerini taşıyan günümüze uyarlanmış bir tel gibi bir 6310i kullanıcısı olarak bu teli bayaa beğendim...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.