Şimdi Ara

6600 oyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben daha yeni aldım telefonu...
    Oyunlarda bana bir kaç oyun yüklemişler. Bu oyunlar arasında basketbol, tavla gibi oyunlar var. Ben bu oyunları açtığım vakit ekranın sol üst köşesinde, ekranın 1/3'ü kadar açıyor. Ben bu oyunu nasıl olurda tam ekran oynarım. Bana bu konuda yardım ederseniz sevinirim....
    Şimdiden teşekkürler....

• sanırım o oyunlar 6600 icin değil.ekran çözünürlüğü daha düşük olan telefonlar için.aynı oyunların 6600 ekran çözünürlüğüne uyarlanmış olanlarını bulup yüklenemn gerekiyor
  • onu ayarlayamassin dostum! ooyunlar 6610 6100 gibi tel.lere ait
  • arkadaşım o oyunları silmeni tavsiye ederim ben sana.tabii o şekilde oynamak istemiyorsan.forumu araştırırsan öyle birsürüde adres 6600 için oyun çekebileceğin.ben sanawww.the7650.com u söyleyebilirim mesela yadahttp://www.izmirdizayn.com/mobile/portal adresindende bulabilirsin.saygılar
  • google bir nimet ve ayrıca KAZAA ++ varsa elinde birsürü 6600 oyunu temin edebilirsin .sis formatında olan bu oyunlar 6600 da tam ekran ve eğlenceli sana tavsiyem free 6600 games şeklinde aratman ve kazaa da ise *.sis diye aratırsan bir sürü .sis dosyası seni bekliyor saygılar
  • +1 infinite.google bu senenin en iyi markası seçilmiş yada en iyi çıkış yapan markada olabilir.bütün arama motorlarının toplamı desem yalan olmaz heralde
  • Bilgileriniz için teşekkürler arkadaşlar....
  • bişey değil yanlız önemli bir not diyeyim her programı telefona atma bazen içinden acaip program çıkıp telefonun içine edebiliyor allah korusun telefon göçebilir o yüzden .sis formatında programları bilgisayarda görüntüleyen programlarla aktarma yapmaya çalış
  • HOCAM BU PROGRAMLARDAN BIRININ LINKINI WERIR MISIN? YADA SENDE WARSA MAILIME ATABILIR MISIN??

SIMDIDEN SAOL INFINITE
  • Oyunları buradan bulamazsın uzantısını googleden ara , mesela s60 v3 oyunları gibi (java versiyonu)
  • 10 yıllık hort olmasına 2 sene kalmış :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.