Şimdi Ara

67 bin'e kadar otomatik araç lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 67 bin kadar bir bütcem olacak otomatik bir araç istiyorum manuelden resmen bıktım böyle Astra j 1.4 t lpg gibi yada Octavia 1.6 tdi arac bakıyorum d sınıf araclarda olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Otomatik alacaksaniz dsg li araclara yanasmayin.508 veya c5 bakilabilir 19binde 1.6t otomatik bir c5 vardı gecenlerde malum sitede 59 istiyorlardi.57ye kapatsaniz lpg ile 62 civarına gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Otomatik alacaksaniz dsg li araclara yanasmayin.508 veya c5 bakilabilir 19binde 1.6t otomatik bir c5 vardı gecenlerde malum sitede 59 istiyorlardi.57ye kapatsaniz lpg ile 62 civarına gelir.

C5 grubunu hic bilmiyorum kullanmadımda Astra j daha iyi gibi geliyor lpg sorun cıkarma olayı var mı herkes bişeyler söylüyor bilgi kirliligi var

• Eğer Lpg'ye sıcaksanız Civic veya Corolla olabilir

• C5 d segmenti astranin icinden gecebilecek bir arac.sivi sistem lpg genelde problem cikarmiyor araclarda.dizel otm olanini da alabilirsiniz ayni aracin,508in de öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 19 Temmuz 2016; 10:20:22 >
  • Kilometre takıntınız yoksa BMW 320i 318i falan da düşünebilirsiniz E90 kasalardan.

@emre_etg
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.