Şimdi Ara

6800GS ve nfs sorunu, yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • son zamanlarda nfs'yi ilk açtığımda sürekli görüntü takılıyor, birkaç kez açıp kapatınca bazen düzeliyor bazen düzelmiyor, çözünürlüğü düşürmek zorunda kalıyorum. 1280x1024 çözünürlükte oynuyorum diğer tüm ayarları da sona getiriyorum. ekran kartım leadtek px6800 gs. işlemci amd 3700+, ve twinmos 2x512 mb dual ram. ilk kurduğumda hiçbir takılma olmadan rahat rahat oynuyordum bu ayarlarla. ekran kartı mı arızalı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxMulder -- 3 Mart 2006; 23:59:14 >

• işletim sisteminden kaynaklanıyor bence
  • işletim sistemini ne yapıcam peki daha yeni alıp kurdum bilgisayarı. herşey yeni aslında.
  • Belkide suçlu olan ramlerdir. Yetmiyor olabilirler. Gerçi ilk kurduğumda yoktu diyorsun. Eğer başka oyunlarda öyle bir hata yoksa sorunu oyunda ara ve patchini kur, eğer her oyunda yapıyorsa hatayı ekran kartı ve ramlerde ara bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: S@N@Ne!!!

Belkide suçlu olan ramlerdir. Yetmiyor olabilirler. Gerçi ilk kurduğumda yoktu diyorsun. Eğer başka oyunlarda öyle bir hata yoksa sorunu oyunda ara ve patchini kur, eğer her oyunda yapıyorsa hatayı ekran kartı ve ramlerde ara bence.

ya bu bilgisayar işi şans işi ya güya iyi sistem kurduk yine sorun üstüne sorun, satıcam kurtulucam valla
  • 6800 GS ekran kartları nispeten zayıf kartlar..Tabii marka da önemli..
  • quote:

Orjinalden alıntı: blue x

6800 GS ekran kartları nispeten zayıf kartlar..Tabii marka da önemli..

Yapma yaw
  • quote:

sen beni guldurdun allahta seni guldursun
  • quote:

işkembeden atıp atıp tutmakla olmaz bu işler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.