Şimdi Ara

+7 doll bastım 2. sayfa 23 sıra da resim :::::::: (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
0
Favori
2.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arakadaslar lütfen msn mi kleyin ve su attıgım resmi koyun siteye lütfen bak sonra silersiniz inanmayanlar görsün
  • bi kişi eklesin be resim yolayacm koysun silsin 4 tane resim var elimde degerli item
  • quote:

Orjinalden alıntı: frekans89

bi kişi eklesin be resim yolayacm koysun silsin 4 tane resim var elimde degerli item

Amacın ne senın ? Madem elinde resimler var nıye mıllete msn ekletıyosun! buzamanda tanımadığına msn vermıceksın hemde ko oynuyo isen!

www.imageshack.us girceksin resmi upload edip buraya koycaksın
  • valla cyper denince ilk akla gelen illegal oluyor ama neyse... hayırlı olsun
  • No Ss No Güven
  • kullanmadıgım msn

resim koymayı bilmiyorum siteye yeni üye oldum herkez resim istiyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4everwarior

varya baya üzüldüm harbiden keşke yansaydı :(((

adam itemi pazara koymuşmuş adam çekilmiceğini düşünmüş yani oyunun bilmediği bi yönü vardı sende bunu kullandın adamı üzdün tamam oke kabul et işte

insanları küçük görme küçük görülürsün !!!

kıskanıyomuş :D tüm forum sana saydırıo seni çoook kıskanıyoruz ben ve tüm dh

adam artisliğine koymasaydı karrdeşim ne yapablir sen sanki olsaydın çekmesdin herkes çekerdi bende çekerdim millet artislik yapsın bizde mal gibi çekmeyelim yazık dielim la bir sürü koxper duper hacker var da adam tezgahtan item çekmiş suçmu ei yapmışsın +7 DOL ei item inş istediğin fiyata gideeer

• quote:

Orjinalden alıntı: ße®k

quote:

Orjinalden alıntı: 4everwarior

quote:

arakadaslar pazarda +3 site hammer gördüm cektim adam kendi isteyi ile c1 de merdivenelre koymus ve pazarda gördügüm degrli bi itemi dogal olarak cektim herkez düşman oldu PEKİ adam neden koydu pazara herkez pazara konulan bişeyi ceker bide bu meydanda c1 de hemde merdivenlerde herkez bakıyo ben önce davrandım ve cektim sonra +6 smiteye bastım sattım +6 doll aldım ve bu gün trina aldım ve saat tam 10 da +7 dolla bastım işte benim sucum bu karar sizin

adam gerçekten satmak istememiş bunu sende biliyosun n'olurdu geri versen o itemi hiç görmemiş gibi olsan ne kaybederdin hiçbişe ama adamı üzmek istedin olay bu

inş bişey olurda o dol gider sadece dol gitsin istiyorum

Koymasaymış o da pazara laf mı bu söylediğin.. Saçma saçma mazeretler üretmemeye özen göster bence.. yok çekilmeyeceğini düşünmüşmüş, yok oyunu bilmiyomuş vs vs.. Oyunu bilmeyen adamda Smite Hammer'ın işi ne! Besbelli letterla kendine yollayıp hava atacaktı millete Hem Smite Hammer'ı geri verseydin kaybedeceğin birşey olmazdı demişin frekans89'a, eğer dol+7'yi birşeyden saymıyorsan daha başka lafım yok

@frekans89
    iyiki çekmişsin dostum sonuçta senin yaptığın yanlış birşey değil ve hayırlı olsun +7 dol'ün

Size birşey itiraf edeyim ben logostaki 62 lvl warriorumla salak gibi yanıma 21 gb para alarak pazara +7 raptorumu koymuştum.Neden mi?Nedeni şu yanımda bir adam letterlamış ib +7 yi ve pazara koymus ve herkes basına toplanmıs kimse çekemiyordu.Ben de 21gbden fazla para taşınmadığı için raptoru çekemezler sanıyordum ve 100m e koydum raptoru.İsterse 10 gb ye koysaydım yine de 21gb maximum miktar oldugu için çektiklerinde bana 10m bile gelmeyecekti sadece karşıdan 100m eksilecekti.Bir adam da geldi çat diye çekti raptorumu ben mal gibi kaldım bakıyorum ellerim titriyordu ve adama pm attım direk geri istedim tabi çok da sinirlendim nasıl olur böle bişi flan diye ama sonra gittim apostle slotuna ve adamın birisinin +8 glave inin pazardan 10gb ye çektim bence ilk yaptıgım salaklıkta ben sucluydum ikincisinde de o sucluydu neden sizce?Çünkü bu adam bu glave e 999 m değer biçip pazara koydu ben de çektim ben de salak gibi +7 raptorumu 100m e koymustum, neden? çünkü hawa yapacaktım anlıcaklardı o itemimin oldugunu ve bende zewk alacaktım bundan.

Gelelim sadede bu olayda da o smite hammer ı koyan arkadaş kimseye kızma hakkı yok kendisine koysun egosunu tatmin edecekken kendi aptallıgıyla malını kaptırmıs koymasaymıs neden koymus?Koymak için zorlayan olmamış ya da o itemin o kadar ucuz olmadıgını da biliyordu neden koydu sadece hava atmak.Tabi bu itemi çekip ona geri verip vermemek de bu arkadaşın kararı o da vermemeyi seçmiş saygı duymak lazım sonucta parayı bastı merchanttan aldı karşıdakinin embesilliği onu ilgilendirmez.Bu durumda da 4everwarrior senin hic bir seye kızmaya ya da bu adamı yermeye kesinlikle hakkın yok bu sonucta bir oyun karsına cıkan fırsatları değerlendireceksin

• ins. lütfen yardım cı olun siteye resim koyun baska bişey istemiyorum her kez görsün ondan sonra silersinz msn mi?zaetn kullanmadıgım msn lütfen...amac falan yok...
  • kardeş önce resim varsa uzantısını JPEG yap sonra

http://www.resimekle.gen.tr/ gir

orda gözat var tıkla remi upload et ve çıkan linki ver siteye
  • cello vakit ayırıp yazdıgın için tesekkürler
  • full shell +7 dual md +8 veriyolar üstünede para...
  • quote:

COK TY ANLAYAN CIKTI COK SAGOL KARDES

bende anladım bana teşekkür et bana da bende istiom
  • no ss no güven
  • Hayırlı olsun .

O itemı ne yapacağın hakkında fikir veremem ama skull hammer bi işine yaramaz .
  • ya herkes uzmek istedin falan filan bişler demiş ama adamda uzulmicei fiyata koysaymış ucuza item bulup almak suçmu
  • yorum lar için sagolun arkasın tekine atıyorum az sonra resimelri koycak
  • hayorlı olsun
  • hayırlı olsun kardeş bende çok isterdim ama olmadı
  • hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.