Şimdi Ara

+7 doll bastım 2. sayfa 23 sıra da resim :::::::: (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
0
Favori
2.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle hayırlı olsun. DOL prieste lazım olan bi item, satma derim ben.
  • pmden msn wersene ben alıcıyım.her istedigin itemi wrebilirim
  • İŞTE İSTEDİGİNİZ +7 DOLL RESİMİ SAGOLSUN BU ARKADAS YOLLADI....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frekans89 -- 28 Mart 2007; 18:31:07 >
  • HaırLı oLsn
  • ty
  • hayırlı olsun
  • alıcı olan buraya yazzsın msn yi kaldırdım sagolsun arkadas resmi koydu alıcı olan buraya yazsın oyunda bulusuruz
  • ben öyle Elemental Pendant kaçırdımFt deydik koydum itemi 3 sn içinde çekildi 999 dan şok oldum..Daha sonra moradona gittim işte ama hala şoktayım.Bi eleman wardı başında toplamış herkezi dol mol ss fn satıyordu..Friende ekledim..Genelde 20.00 gibi giriyordu oyuna tam 6 gün takip ettim..2 kişi yapıolar işi..tam merchantı koyarken ötekide acıyordu..Acıkkende itemleri letterle karşıya atıyordu eleman..üstümdede 21gb wardı..koydu pazarı açtım merchantı aynı anda yaklaşık 1 saniye sürdü bu dol+ss çektim 20 gb ye..nasıl çektim ben bile şaşırdım..Pathosta geçti bu olaylar..oynayanlar bilirler bi tane orc warrior genelde FT girişinin orda takılıyor..bitane daha warrior arkadaşı war onunla yapıolar bu işi

• sametaktas_89@hotmail.com
  • HayırLı oLsun...
  • arkadaslar resim koydum işte yorum pls msn yazmayın lütfen
  • bencede cekmekte sonuna kadar haklı... millete hava atmak isteyenlere az bile... demişler oyunu bilmiyor vs vs... oyunu bilmiyoda sh yi nerden bulmuş?? bencede cok güzel cekmişsin... başarıların devamı gelir inş.
  • COK TESKKÜR AMA BEN DAHA COK FİAT VE NE İLE TAKAS YAPILMALI GİBİ YORUMLAR BEKLİYORUM SİZLERDEN BİRAZ ACIKLAYARAK ANLATIRSANIZ COK MUTLU OLURUM COK İTEM CESİDİ DENİYO AMA TAM OLARA NE GİBİ OLMALI ZARA ETMEK İSTEMEM
  • quote:

Orjinalden alıntı: FrEsTaYLe

sametaktas_89@hotmail.com

körmusun nesin
  • NE BU MSN NE VERİYOSUN

TAMM RESİM ATTIM YA GEREK YOK MSN YE
  • quote:

Orjinalden alıntı: galatasarayli

no ss no güven

• quote:

Orjinalden alıntı: killjoy3

haram olsun o adamın itemini çektin takas ettin +7 basmış bide

kıskanma adamı...sen olsan sen de cekersin...oh iyi yapmıssın dostum...helal olsun sana
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.