Şimdi Ara

700YTL ye SONY T200 alıyorum.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Teknosa dan 699ytl ye T200 almaya karar verdim.Bu kadar para verirkende biraz ince eliyip sık dokumak istiyorum.Benim istediğim gece çekimlerinde düşük ışıkta bulanık olmayan net fotolar.Bu makine ile bunu sağlarım heralde? Yada önerileriniz varsa bu fiyat civarında; Söylerseniz sevinirim.

• T200 alabilirsin diye düşünüyorum , gayet kaliteli yaklaşık 2 aydır felan kullanıyorum ; imzamdan çektiğim fotoğraflara göz atabilirsin.Gece fotoğrafım varsa bakayım.

>http://www.flickr.com/photos/28048583@N08/ buradan çektiğim fotoğrafların bir kısmına bakabilirsiniz.
    > Burada daha fazlası varhttp://forum.donanimhaber.com/m_24305956/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meogk -- 29 Haziran 2008; 18:54:09 >

• ben kullanıyorum . memnunum . gece flaşı oldukça güzel patlıyor.
    ancak : cihazın estetiği çok önemli değilse , illaki sony olacaksa yine sony nin aynı kalitede daha ucuz modelleri de var , 700 ytl lik fazla bir ekstrası yok. para sorun değilse tercih sizin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lebu

ben kullanıyorum . memnunum . gece flaşı oldukça güzel patlıyor.
    ancak : cihazın estetiği çok önemli değilse , illaki sony olacaksa yine sony nin aynı kalitede daha ucuz modelleri de var , 700 ytl lik fazla bir ekstrası yok. para sorun değilse tercih sizin.

Ancaktan sonraki laflarına katılıyorum , doğru demişsin.
  • Arkadaşlar cevaplar için teşekkürler.Sony nin birde dsc W170 modeli var yaklaşık 100ytl daha ucuz acaba onumu tercih etsem.Hemen hemen tüm özellikleri aynı.
    Birde Sonyler sesli video çekimini sınırsız yapabiliyormu.(Kart hafızası yettiğince) bilgi verirseniz sevinirim.
  • 700 YTL'ye çok daha iyi modeller alınabilir.
  • Bende T50 almıştım ve hala pişmanım.Şimdi DSLR aldım ve en iyisi DSLR o kadar verilmez kompakt makinaya birazdaha ekleyip çok iyi bi DSLR alabilirsin
  • Evet , DSLR düşünez misin ? Sonra ileride DSLR almak istiyorsan ; böyle düşüncen varsa şimdiden almanı öneririm.Sonra satmak felan uzun zaman alabilir.Şahsen benim hiçbir sorunum yok.Zaten son gün yarın birazcık daha aceleci düşün diyeceğim ama =))
  • @morderkinen
    FUJIFILM FINEPIX F50FD(gece cekımlerde genelde fuji önerilir iso performansı çok iyidir )
    CANON IXUS 970 IS (canonun göz bebeği ayrıca tasarım harikası )
    SONY CYBERSHOT C-W300 (sony alacak olsam seçimim bu olurdu)
    t200 ün bana göre bu cihazlara karşı tek üstünlüğü ekranının 3.5" olması

ayrıca canon ıxus 960 kullanıyorum sensör büyüklüğü resimde kendini belli ediyor. sunduğu 1024x768 video cözünürlüğü ise sony dvd 105 kameramın rafa kaldırılmasına sebeb oldu
  • ..oğuz un dediğine aynen katılıyorum bu cihazlar bas çek tarzı cihazlardır kendini geliştireceksen +zom senin için önemliyse bu cihazlar işini görmez
    manuel ayar kısıtlıdır
  • Valla Arkadaşlar bundan sekiz sene önce fujifilm finepix2650 almıştım 2.0 mp. O zaman 550 dolara almıştım bu makineyi.Hala evde durmakta yaklaşık 3,5sene filan kullandım ondan sonra başka makine almadım ve takipte etmedim.Şimdilerde tekrar makine almayı düşünüyorum.DSLR Şuan için bana fazla.Çoğu makine gündüz iyi çekim yapmakta zaten.Benim istediğim yanımda kolay taşımak(cebimde mesela) ve gece ortamın kendi ışığıyla flaşsız net fotolar çekebilmek.BUsu sağlıyacak bi makine bana yeter.Sony olması şart değil.Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mordenkainen

Valla Arkadaşlar bundan sekiz sene önce fujifilm finepix2650 almıştım 2.0 mp. O zaman 550 dolara almıştım bu makineyi.Hala evde durmakta yaklaşık 3,5sene filan kullandım ondan sonra başka makine almadım ve takipte etmedim.Şimdilerde tekrar makine almayı düşünüyorum.DSLR Şuan için bana fazla.Çoğu makine gündüz iyi çekim yapmakta zaten.Benim istediğim yanımda kolay taşımak(cebimde mesela) ve gece ortamın kendi ışığıyla flaşsız net fotolar çekebilmek.BUsu sağlıyacak bi makine bana yeter.Sony olması şart değil.Şimdiden teşekkürler

Tamamda; 700 YTL'yi bas-çek tarzı bir makineye bağlamak bence çok yanlış.

250 YTL'ye bile dilediğiniz kriterlere uyan makine bulabilirsiniz..

700 YTL'ye ikinci el bir DSLR bile alabilirsiniz.

• Tabi senin ihtiyacın buysa tamam ama benim dediğim 700 ytl kompakt makinaya verilmez diye düşünüyorum ben daha fazlasını verdim ve hala aklıma geldikçe pişmanlık duyuyorum
  • Arkadaşlar hepinizin önerisi için teşekkürler.Büyük bi ihtimalla t200 ü almıyacam.Büyük bi ihtimal Nikon,sony veya fuji arasından birini seçip450-500 ytl arası bir makine alırım heralde.Bu fiyat aralığında daha fazala makine var,sizce en iyi tercih hangisi olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chryin

quote:

Valla Arkadaşlar bundan sekiz sene önce fujifilm finepix2650 almıştım 2.0 mp. O zaman 550 dolara almıştım bu makineyi.Hala evde durmakta yaklaşık 3,5sene filan kullandım ondan sonra başka makine almadım ve takipte etmedim.Şimdilerde tekrar makine almayı düşünüyorum.DSLR Şuan için bana fazla.Çoğu makine gündüz iyi çekim yapmakta zaten.Benim istediğim yanımda kolay taşımak(cebimde mesela) ve gece ortamın kendi ışığıyla flaşsız net fotolar çekebilmek.BUsu sağlıyacak bi makine bana yeter.Sony olması şart değil.Şimdiden teşekkürler

Tamamda; 700 YTL'yi bas-çek tarzı bir makineye bağlamak bence çok yanlış.

250 YTL'ye bile dilediğiniz kriterlere uyan makine bulabilirsiniz..

700 YTL'ye ikinci el bir DSLR bile alabilirsiniz.

dslr nin masrafını ne yapacaksın @Chryin ???
    Makro için ayrı lens,tele için ayrı lens,günlük kullanım için ayrı lens,çok keskin fotolar için ayrı lens...

• ben birşey sorayım o zaman w300 de cok iyi olan nedir benim baktıgım geniş açı bile değil hani şık guzel de kilit noktası nedir w170 ozellik olarak daha ii sanki neyi atlıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: zzzzz

ben birşey sorayım o zaman w300 de cok iyi olan nedir benim baktıgım geniş açı bile değil hani şık guzel de kilit noktası nedir w170 ozellik olarak daha ii sanki neyi atlıyorum

sensör boyutu. Ama W300 de aman aman iyi değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 29 Haziran 2008; 23:08:55 >
  • eğer sadece sony alınacaksa w300 ü önerdim kilit noktası ,sensörü daha büyük w170 den
  • quote:

Arkadaşlar Teknosa dan 699ytl ye T200 almaya karar verdim.Bu kadar para verirkende biraz ince eliyip sık dokumak istiyorum.Benim istediğim gece çekimlerinde düşük ışıkta bulanık olmayan net fotolar.Bu makine ile bunu sağlarım heralde? Yada önerileriniz varsa bu fiyat civarında; Söylerseniz sevinirim.

eğer o kadar para veripte iso performansı vasat olan bir ultra kompakt alma.sony t serisi görümü etkiliyebilir ama gece çekimlerinde istediğini wermez.

700 ytl o makinaya çok.ben sana fuji f serisini öneririm.@pininfarina nickli arkadasa
    pm at istersen .fuji f100fd 525ytl ye satıyodu sıfır tabiki onu alabilirsin sony t serisne iso performansında takla attırır.ayrıca fuji en iyi kompakt makinadır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.