Şimdi Ara

70lvl den sonrası....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm herkeze benim merak ettiğim konu şu arkadaşlar. Şimdiki lvl limiti malum 70
    Fakat yakında bu limit 80 olacak daha ilersinde 90. Peki Yeni lvllar açılınca yeni skillerde gelecekmi?
    Yani ilerde daha fazla skill imiz olacakmı.
    Benim duyup bildiğim bi yeni fire nuke u varmış belki bi kaç skill daha.
    Bunu merak etmemin nedeni sp farmda kaç skill toplayacağım konusunda şüphelerim.
    Eğer yeni lvllar ile yeni skiller gelmeyecekse ki o zman skill lvllarınıda artırmak gerekmeyecektir.
    Çok sp ye ihtiyaç yok demektir.
    Korece yada her ne dili konuşuyolarsa bilen varsa bi sitesinden skill tablolarını incelerse sanırım bu srunun cvpı verilmiş olur.
    Teşekkürler...

• hemen alt konuda skil hesaplama tablosu var arkadasım
    ayrıca bildigim kadarıyla mastery lvl ler toplamı 300 de kalacak ,yeni skiller acılacak mı bilemiyorum .Acılmassa zaten buyuk bi mallık yapılmış olur sen lvl 80 ol 69 skilini kullan cok sacma geliyo.ama sen yinede hesap majkinesine bak kac skill gerekio hesapla kas ve skill levellerini yukselt.
    tesekkurler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: murderuo

hemen alt konuda skil hesaplama tablosu var arkadasım
    ayrıca bildigim kadarıyla mastery lvl ler toplamı 300 de kalacak ,yeni skiller acılacak mı bilemiyorum .Acılmassa zaten buyuk bi mallık yapılmış olur sen lvl 80 ol 69 skilini kullan cok sacma geliyo.ama sen yinede hesap majkinesine bak kac skill gerekio hesapla kas ve skill levellerini yukselt.
    tesekkurler..

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: emussa

Slm herkeze benim merak ettiğim konu şu arkadaşlar. Şimdiki lvl limiti malum 70
    Fakat yakında bu limit 80 olacak daha ilersinde 90. Peki Yeni lvllar açılınca yeni skillerde gelecekmi?
    Yani ilerde daha fazla skill imiz olacakmı.
    Benim duyup bildiğim bi yeni fire nuke u varmış belki bi kaç skill daha.
    Bunu merak etmemin nedeni sp farmda kaç skill toplayacağım konusunda şüphelerim.
    Eğer yeni lvllar ile yeni skiller gelmeyecekse ki o zman skill lvllarınıda artırmak gerekmeyecektir.
    Çok sp ye ihtiyaç yok demektir.
    Korece yada her ne dili konuşuyolarsa bilen varsa bi sitesinden skill tablolarını incelerse sanırım bu srunun cvpı verilmiş olur.
    Teşekkürler...

LvL 70 den Sonrası Allah-Kerim

• Bu da bir taktik zannediyorum.Millet ne zaman oyunu bırakacak Joymax o zaman karşı hamlesini yapacak. Hemen önce Taklamakan'ı açacak ardından pek yakında level 80 oluyor diyerek anons yapacak ana sayfada. Ve bunun için gerekli çalışmaları yapmıştırlar büyük ihtimalle.Ama şu an yapılan anketlerde Silkroad hala rahat oyuncu buluyor ve free online oyunlarda kendisini pek zorlayacak yeni bir oyunda yok diye düşünüyorum. Bunu kendileri de tahmin ediyorlar. Büyük bir durgunluk olursa kitleyi kendinden koparmamak ve bırakanları tekrar başlatmak için koz olarak yapmadıklarını yapacaklar. Pazarlamave satış bir taktik ve starateji ister.Joymax bunu yapıyor.Hemde gayet iyi yapıyor.Kolay gelsin...
  • EGER LORD_YARKAN (LVL80) YADA SAYTAN(LVL 90) GIBI UNIQUE FILMLERINI YOUTUBE DE IZLEDIGIMDE YAPILAN SKILLERIN BIZIM SERVERIMIZDE YAPILAN SKILLER ILE AYNI OLDUKLARINI GORDUM.BENCE ONCE LVL SINIRINI YUKSELTIP DAHA SONRA YENI SKILLERI EKLEYECEKTIR DIE DUSUNUYORUM.
  • bence bu iyi oldu ama fakirler için kötü de olabilir ama bana göre pek degişme olmucak ama söyleyeyim atık silkroad paralı olcakmış 80 cıkıcak
  • quote:

Orjinalden alıntı: murderuo

hemen alt konuda skil hesaplama tablosu var arkadasım
    tesekkurler..

tablo önerin için teşekkürler...
    Merak etme bende o tablodan daha ii bi tablo var ve şu bana 60k skill lazım. Zaten sp farmdayım 9 gap ile.. Ama yukardada dendiği gibi. Bİ duyduğum (70de ki sınır yükselince) bi fre nuke undan bahsediliyor ama diğer tüm skiller aynı. mesela lv 90adam halen bizim 3ncü kitaptaki lion shout u kullanıyor. Bu konu beni düşündürdüğü için sordum. Ayrıca bu oyuna dün başlamadım. Babel dekilerde beni bilirler......

Tahminim ekstra skiller sadece yan skiller açmaya yani fantezi çin faydalı olur gibi geliyor . Ama dediğim gibi ben en bi 60k daha kasmam lazım. Sonra farkı 3 yada 5 e düşürüp isyu -- unique ve thief-hunter partisine katılcam... Bakalım birlikte neyin ne olduğunu görecez...

• quote:

Bu da bir taktik zannediyorum.Millet ne zaman oyunu bırakacak Joymax o zaman karşı hamlesini yapacak. Hemen önce Taklamakan'ı açacak ardından pek yakında level 80 oluyor diyerek anons yapacak ana sayfada. Ve bunun için gerekli çalışmaları yapmıştırlar büyük ihtimalle.Ama şu an yapılan anketlerde Silkroad hala rahat oyuncu buluyor ve free online oyunlarda kendisini pek zorlayacak yeni bir oyunda yok diye düşünüyorum. Bunu kendileri de tahmin ediyorlar. Büyük bir durgunluk olursa kitleyi kendinden koparmamak ve bırakanları tekrar başlatmak için koz olarak yapmadıklarını yapacaklar. Pazarlamave satış bir taktik ve starateji ister.Joymax bunu yapıyor.Hemde gayet iyi yapıyor.Kolay gelsin...

ÇOK HAKLISIN DOSTUM SANA KATILIORUM KAPİTALİZM İNSANIN ZEVKLERİNE DEİL CEBİNE HİTAP EDER...AYNEN ADAMLAR PARAYI DÜŞÜNÜYOR BİZİ DEİL...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m3lankolizma -- 15 Kasım 2006; 4:57:02 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.