Şimdi Ara

750 dolara yapılabilecek en iyi makina tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

alacağım bu makinayı Photoshop, Freehand, Corel Draw, Quark, vb gibi grafik tasarım programlarında kullanacağım.

En performanslı makina tavsiyelerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technolog_ -- 28 Mayıs 2007; 21:59:43 >

• ,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drazy -- 29 Mayıs 2007; 10:51:40 >
  • Makianaya neler dahil neler değil,sadece kasa mı toplanacak,monitör filan da girecek mi işin içine??
  • INTEL-E4300 124 USD + KDV
    GIGABYTE-GA-965P-S3 114 USD + KDV
    VERITECH- 2*512 MB DDR2 800 41 USD + KDV
    SAPPHIRE-X550 51 USD + KDV
    SAMSUNG-160 GB SATA2 59.5 USD + KDV
    LG-H42N DVDRW 33.75 USD + KDV
    ASUS-TA951 59 USD + KDV

KDV DAHİL TOPLAM : 569,05 USD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn -- 28 Mayıs 2007; 14:08:07 >
  • Sadece kasa toplanıcak arkadaşlar. Monitörüm şu an işimi görür. (19 CRT Samsung 997MB)

Tavsiyeleriniz benim için çok önemli...

İşlemci: Core2 Duo 2.13

Ekran Kartı: Saphire Ati Readon X1650 Pro 128 Bit

Ram: Kingston 2*512 DDR2 667MHz

Kasa: ASUS'un 350 WAt lık yanlış hatırlamıyorsam Ta91 gibi bişeydi (56 Dolar)

Hard Disk: 400 GB Seagete 16 Cache 7200 RPM NCQ SATA2

Anakart: ASUS'un Core2 duo destekli DDR2667 PCI Ex onboard vga+ses glan sata2 (kusura bakmayın modeli hatırlamıyorum fiyat listesi arkadaşta kaldı) 95 dolar

Bende Var olanlar:

ASUS DWD Rewriter 16x

Samsung 997 MB CRt Monitör

Microsoft Klavye+mause

Bugün kadıköy eksen bilgisayarın fiyat listesini aldım orada işaretlediklerim bunlar bazı parçaların tam olarak kodunu veremiyorum kusura bakmayın aklımda kalanları yazdım sizce bu makina nasıl olur.

HArd Disk benim için önemli film arşivi yapıyorum. İşlemci gücü de önemli..

Birde kafama bir soru takıldı. Chip dergisinin sitesinde Directx10 dan bahsediliyor. Sanırsam bu yeni bir grafik teknolojisi. Şu anda bu makinayı almak mantıklımı sizce yoksa Directx10 u bekliyim mi?

Directx10 çıktığında ihtiyaç duyarsam ekran kartını değiştirip Directx10 destekli bi ekran kartı taksam anakart destekler mi?

Yoksa PCIex in üzerine yeni bir teknolojimi geliyor.

Arkadaşlar biraz uzun oldu ama napayım işte öğrenci hali. Parayı zor biriktirdim. Daha önceki sistemlerimi kullanırken hep içim cız ederdi Öf derdim şu işlemciye bak. kısacası elimdeki para ile en iyisini almaya çalışıyorum hoşgörünüze sığınarak.

Cevaplarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum

• Yanlızca alabiliyosan ekran kartını 8600gt yap yeter,böylece hem dx10 geçmiş olursun,hemde daha iyi bir ekran kartın olur,8600gt 150 dolar civarı,anakartda ise onboard vga olanlardan alma...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.