Şimdi Ara

78000 de aldım 145000 de çıktı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
2.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yeakin

Araba 60000 de olsa ne olur 160000 km de olsa ne olur araba diriyse bu km de o motora hiç bişey olmaz 500000 km götürür.

Km hastası olan insanların yüzünden adamlarda km düşürüp hastalıklarını tedavi ediyorlar adamlar ne yapsın..

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞAhin

Öncelikle çok geçmiş olsun.Benimde başıma geldi.İnsan böyle birşeyden sonra arabaya binesi bile gelmiyor.Umarım sorununu çözebilirsin.
    Bende 79,000 de aldığım aracın 130,000 de olduğunu öğrenmiştim.Galerici tanıdıktı onunda haberi yokmuş.Arabayı geri alıp yaptığım tüm masraflarıda geri verdi.

sizede geçmiş olsun..şahsen benim içime hiç sinmedi hemen satılığa çıkardım arabayı
  • hemşerim gavur arabasını şahin dovanmı sanıyonuz 100bini devirince dağıtsın
    elin gavuru bi milyon km yapan araba üretmiş heç bişi olmuyo
    kilometreye takılmayın bu kadar 200bin olsa da bişi olmaz 500bin olsa da bişi olmaz
  • quote:

Siz ve sizin gibi düşünenler düşük km de araba aldık diye sevine dursun ben 220000 km de araba aldım ve daha öncesindede 160000 km de araba aldım siz işinizi bildiğinizi sanın ve arayışınıza devam edin sonra birgün aldığınız arabanın geçmişi ile yüzleşipte buradan paylaşın....

quote:

Orijinalden alıntı: efecan06

quote:

Araba 60000 de olsa ne olur 160000 km de olsa ne olur araba diriyse bu km de o motora hiç bişey olmaz 500000 km götürür.

Km hastası olan insanların yüzünden adamlarda km düşürüp hastalıklarını tedavi ediyorlar adamlar ne yapsın..

için alıyosa kmsi düşük arabaları sen alırsın o zamn sorun yoksa senin için.biz werdiğimiz paranın değerindeki arabayı almak isteriz 20binlik arabaya 25bin werirmisin sen

sen işini çok iyi biliyosun kesin ben aldığım arabaya 78binde diye o kadar para werdim 150binde diye deyil tammı arkadaşım formu iyi oku

• +06 Sende işini biliyorsun A380 yazdıklarından belli bu millette bir km hastalığı,birde boyanmamış araba hastalığı almış başını gidiyor.

quote:

Orijinalden alıntı: A380

hemşerim gavur arabasını şahin dovanmı sanıyonuz 100bini devirince dağıtsın
    kilometreye takılmayın bu kadar 200bin olsa da bişi olmaz 500bin olsa da bişi olmaz
  • quote:

hemşerim gavur arabasını şahin dovanmı sanıyonuz 100bini devirince dağıtsın

arkadaşım siz forumu okumadan yorum yapıyonuz ben arabayı 150binde aldımda şikayetmi ettim arabayı 78binde aldım diye biliyorum öle çıkıyo adamın yaptığı şerefsizlere kızıyorum nerdeyse galericileri gayıracaksınız
  • Dürüst olan galericiye sözüm yok ama Galericiden araba alacağıma gider paşa gibi dürüst sahibinden 200000 km de arabayı gözüm kapalı alırım ama galeriden asla.

• "İnsanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyorum."
  • hakkınızı haram edin yeter üstadım ne olsun başka allahından bulsun boşver 145 bin olarak da bin gitsin onların hesabı çıkar bi şekilde
  • Yahu ne adamlar var hala neyi savunuyorlar arkadaş arabayı 78000 km almış araç 148000 km çıkmış ona göre parasını vermiş yapacağı kilometreyi hesaplamış güveni istismar edilmiş yok 1 milyon km yok km hastalığı,asıl hastalık sizin gibilerde yuh diyorum.
  • Esasen bu arkadaşlarım kötü niyetli değiller ....

Sadece düşük kilometreli araba almak isteğininin mantıksızlığını vurgulamaya çalışırlarken ... farkında olmadan bu haksızlığı yapanlara da arka çıkmış oluyorlar ...

Km düşürme meselesi bence şöyle düşünülmelidir... Bir kişi düşününki acentadan gidip sıfır araç alıyor .. fakat tonla para verdiği aracın aslında 70000 lerde olduğunu sonradan farkediyor ..

Ne dersiniz ?

Bu kişi siz olsaydınız ...

" aman canım neolacak .. 70000 neki ...binerim böyle ... " diyebilirmiydiniz ?

sizce bu dolandırılma olmaz mıydı ?

Ceza ve masrafı tazmin gerektirmez miydi ?
  • sahibinden.com daki kangoların kmlerine dikkat edin, abartmıyorum %80i 100.000km nin altında,
    aslında kangolar 100.000den sonra geri sayıyor...

Bazıları km olayına takılmayın demiş ya, bunun ağır bakımı var, trigeri var, rekteviye midir nedir o dalgası var, nasıl takılmam ben km olayına... E canım bu milyon km gider, bi b.k olmaz, biz yolumuzu bulalım, milleti yolalım... Sizinde yolunacağınız gün gelir elbet, inanın karşılıksız kalmıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aadrty

Yahu ne adamlar var hala neyi savunuyorlar arkadaş arabayı 78000 km almış araç 148000 km çıkmış ona göre parasını vermiş yapacağı kilometreyi hesaplamış güveni istismar edilmiş yok 1 milyon km yok km hastalığı,asıl hastalık sizin gibilerde yuh diyorum.

anlamıyolar abi ben denedim anlatmayı bizim milletimizde var abi böyleler işte bunun gibilerinin yüzünden bu durumdayız zaten suçlu olanlara arka çıkın bakıyım siz her yapılana göz yumun benim diycem inşallah daha beteri sizin başınıza gelir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Massturk

Esasen bu arkadaşlarım kötü niyetli değiller ....

Sadece düşük kilometreli araba almak isteğininin mantıksızlığını vurgulamaya çalışırlarken ... farkında olmadan bu haksızlığı yapanlara da arka çıkmış oluyorlar ...

Km düşürme meselesi bence şöyle düşünülmelidir... Bir kişi düşününki acentadan gidip sıfır araç alıyor .. fakat tonla para verdiği aracın aslında 70000 lerde olduğunu sonradan farkediyor ..

Ne dersiniz ?

bu adamlar düşük kmde araba almaya mantıksızlık diyosa ben onlarda mantık aramam abi alırsan 220binde araba masrafından kurtulamazsın sen öle düşünmeye dewam et bizim düşüncemizede karışma derim yeakin

• quote:

quote:

Ne dersiniz ?

bu adamlar düşük kmde araba almaya mantıksızlık diyosa ben onlarda mantık aramam abi alırsan 220binde araba masrafından kurtulamazsın sen öle düşünmeye dewam et bizim düşüncemizede karışma derim yeakin

Herhangi bir kazası olmayan ve zorunlu olarak gerekli bakımları yapılmış 100000 devirmiş- 200000 km devirmiş arabadan korkma bu km lere gelmiş araçların bir çok parçası değişmiş ve yenilenmiştir.

Asıl Siz 70000-80000 km de araba alıp 6 ay sonra bakıma girin zart zurt parça değiştirin.

Sizede bu yakışır...

Anlatmak istediğimi iyi analiz edin ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız..

• kötü şayin dovan bile 5 haneli kilometre sayaçını deviriyoru yani 100 bin km yapıyo ne oluyo araba eriyomu bitiyomu heç bişi olmuyo avrupa arabalar için 100bin neyim hiçbişi deyil
    78bin diye onca para verdim diyon bende diyomki o araba 200bin kmde bile olsa aynı parayı eder çünkü yürüyen aksam yerindedir öle olmasa anlarsın mademki yerli yerinde parçalar değişmiştir yenilenmiştir
    kalerici üçkağatçı ona bişi demiyoz zati bizim lafımız insanların 200-300bin kmlik arabalara hurda gözüyle bakması için
    bi araba üretilio 100bin km de çöpe at olurmu hiç mantıga uygunmu taksiçiler sıfır alıyo gidiyo adam tüp taktırıyo o şekilde bilem 500-600 bin km kullanıyo sonra taksiden çıkma oluyo satıyo alan adam halen kullanıyo araba yine çöpe gitmiyo
    artık bu 6 haneli km sayaçları niye yapılıyo anlayın derim
  • quote:

kötü şayin dovan bile 5 haneli kilometre sayaçını deviriyoru yani 100 bin km yapıyo ne oluyo araba eriyomu bitiyomu heç bişi olmuyo avrupa arabalar için 100bin neyim hiçbişi deyil
    78bin diye onca para verdim diyon bende diyomki o araba 200bin kmde bile olsa aynı parayı eder çünkü yürüyen aksam yerindedir öle olmasa anlarsın mademki yerli yerinde parçalar değişmiştir yenilenmiştir
    kalerici üçkağatçı ona bişi demiyoz zati bizim lafımız insanların 200-300bin kmlik arabalara hurda gözüyle bakması için
    bi araba üretilio 100bin km de çöpe at olurmu hiç mantıga uygunmu taksiçiler sıfır alıyo gidiyo adam tüp taktırıyo o şekilde bilem 500-600 bin km kullanıyo sonra taksiden çıkma oluyo satıyo alan adam halen kullanıyo araba yine çöpe gitmiyo

Ya maksuz mu yazıyorsun sen? Ciddi soruyorum, derdin insanları kızdırıp tartışma çıkartmak mı? Neyse savunduğun şeyi bari düzgün bir dille savunda en azından Türkçeyi kullanabilen dolandırıcılar da var diyebilelim...

• ww grubu içi konuşuyorum.herhangi bir yetkili servisi aradığınızda,plaka ile en son kaç binde geldiğini öğrenebilirsiniz.Tabi araç plaka değişikliğine uğramamışsa.
  • quote:

quote:

quote:

Ne dersiniz ?

Herhangi bir kazası olmayan ve zorunlu olarak gerekli bakımları yapılmış 100000 devirmiş- 200000 km devirmiş arabadan korkma bu km lere gelmiş araçların bir çok parçası değişmiş ve yenilenmiştir.

Asıl Siz 70000-80000 km de araba alıp 6 ay sonra bakıma girin zart zurt parça değiştirin.

Sizede bu yakışır...

Anlatmak istediğimi iyi analiz edin ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız..

hehe evet öle arkadaş biz akılsızız sen çok haklısın

• quote:

kötü şayin dovan bile 5 haneli kilometre sayaçını deviriyoru yani 100 bin km yapıyo ne oluyo araba eriyomu bitiyomu heç bişi olmuyo avrupa arabalar için 100bin neyim hiçbişi deyil

A380 yorum yapma bu sayfaya sen git kaç bin kilometreyi deviriyosan devir artık şayin lemi şahin lemi yoksa dovan lamı doğan lamı devircen bilemicem orasını adam forumun hepsini okumamış gelmiş buraya yorum yazıyo adamı sinir etmeyin burda

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.