Şimdi Ara

+8 e deneyecem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ark. +6 4 adet shard pozisyon baserken +7 shard dualımıda +8 denerken yaktım trinayla
    ama en begendigim danger olan md +8 basmayı dusunuom 2 adet trinam var % kaç sansım var ona gore hareket edem
    veya ne yaksam cıkar ???

• Türkçe meali var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..Mu®aT..

Türkçe meali var mı ?
    +7 md yi trina ile bassam % ka. cıkar +8 ?
  • DANGER !!!! lara POZİSYON!!!! basmadan upgrade etmeyi dene :DDDD

arkadaşlar konu açmadan bir arama butonuna tıklasanız upgrade ile ilgili o kadar çok konu varki...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SIMARIKS

ark. +6 4 adet shard pozisyon baserken +7 shard dualımıda +8 denerken yaktım trinayla
    ama en begendigim danger olan md +8 basmayı dusunuom 2 adet trinam var % kaç sansım var ona gore hareket edem
    veya ne yaksam cıkar ???

• quote:

Orijinalden alıntı: birlik001

quote:

ark. +6 4 adet shard pozisyon baserken +7 shard dualımıda +8 denerken yaktım trinayla
    veya ne yaksam cıkar ???

ark. cevap veren dalga geçen herkese tsk.
    cvp yazmayın pls kapansın konu danısmak istedik kotu ettik 1 ay içinde 250 300 gb lik mal yandı buda yansın a.g aksam basacam ....

• quote:

Orijinalden alıntı: SIMARIKS

cvp yazmayın pls kapansın konu danısmak istedik kotu ettik 1 ay içinde 250 300 gb lik mal yandı buda yansın a.g aksam basacam ....

Alıntıları Göster
    quote:

md +8 şu anda trina ile basmaya değmez bence, trina 15 gb md +7 6-7 gb +8 md 35 gb ben ne anladım bu işten bir item eğer +7 sinden 5 kat pahalıysa satılmıyo küllüm zarardır ve çıkmama ihtimali çok büyük,% kaç diyede bişi yok 2 akşam önce +7 elixir vardı kasada sıkıldım aldım bastım önden hiç bişi yakmadan direkt busla +8 oldu..

• quote:

Orijinalden alıntı: DieForYouu

quote:

md +8 şu anda trina ile basmaya değmez bence, trina 15 gb md +7 6-7 gb +8 md 35 gb ben ne anladım bu işten bir item eğer +7 sinden 5 kat pahalıysa satılmıyo küllüm zarardır ve çıkmama ihtimali çok büyük,% kaç diyede bişi yok 2 akşam önce +7 elixir vardı kasada sıkıldım aldım bastım önden hiç bişi yakmadan direkt busla +8 oldu..

Alıntıları Göster
    bence %50 sansın war ya yanar ya yanmazz

• quote:

Orijinalden alıntı: spin0ze2

bence %50 sansın war ya yanar ya yanmazz

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: manyak_sarisin

Alıntıları Göster
    Trina olduğu için +8 e basma şansın %60 a çıkıyor hiç kuşkusuz ben olsam basardım +8 e geçme şansı %60

• quote:

Orijinalden alıntı: cezaoguz07

Trina olduğu için +8 e basma şansın %60 a çıkıyor hiç kuşkusuz ben olsam basardım +8 e geçme şansı %60

Alıntıları Göster
    olabilir aslında ama öncesinde birtkaç tane iyi item yak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..Mu®aT..

Türkçe meali var mı ?
    quote:

Orjinalden alıntı: TheCriminal

Türkçe meali var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Olgi

olabilir aslında ama öncesinde birtkaç tane iyi item yak...

Alıntıları Göster
    ne yakayım ctin felanmı +1 citin felan yaksam
  • quote:

Alıntıları Göster
    kaç md +7 yakçağına bağlı.bir sayı versen?
    ama şimdilik tek tavsiye edeceğim dark vane yak
  • quote:

Alıntıları Göster
    şansın %30 busla %10 +8e geçme şansı trina %20 artırıyo %30 oluyo 4 tane +7 den 1 tane +8 çıakr heralde tabii 4üde bus+trina olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lownage

şansın %30 busla %10 +8e geçme şansı trina %20 artırıyo %30 oluyo 4 tane +7 den 1 tane +8 çıakr heralde tabii 4üde bus+trina olucak

Alıntıları Göster
    AnviLe Güven oLmaz
  • quote:

Alıntıları Göster
    küfürsüz..
    quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: birlik001

quote:

veya ne yaksam cıkar ???

quote:

Orjinalden alıntı: birlik001

quote:

veya ne yaksam cıkar ???

arkdaşı kendi haline bırakın pozisyon dmg ile danger yeni şeyler 1470 ile geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: ByKoray

quote:

Orjinalden alıntı: birlik001

quote:

veya ne yaksam cıkar ???

arkdaşı kendi haline bırakın pozisyon dmg ile danger yeni şeyler 1470 ile geldi

Alıntıları Göster
    Bas gitsin hayatta bi oyun değilmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: PAŞHA

Bas gitsin hayatta bi oyun değilmi ?

Alıntıları Göster
    +7 rogue priest chitin felan yak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A fine day to die -- 12 Ocak 2007; 14:29:11 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.