Şimdi Ara

8.sınıf ingilizce bir anı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir anı vericem onu ingilizceye çevirebilirmisiniz

Sene 2007 yaz tatilindeydim bir arkadaşı pataklamıştım ve adam toplamıştı o arkadaşım beni dövdürcekti bende görünce hemen kaçtım bir bahçeye bahçeye girdiğimi gördüler ve hemen peşimden geldiler bende orda bir avul vardı avuldan atladım atlarken uç tarafları elimin içindeki deriyi kaldırdı ve avucumun içi açıktı bende çok korktum ve hemen koştum bir poliniğe polinikte beni almadılar sonra caddede bir taksi gördüm bindim ve hastaneye gittim hemen acilden girdim tek başıma ve bir odaya aldılar ve elimi sardılar sonra beni başka bir hastaneye gitmemi istediler burda ameliyat olmaz diye benim elimim ameliyatı için çapa veya tem hospitalı önerdiler bizde tem hospitala gittik ve orda beni hemen odaya yerleştirdiler ve ameliyata aldılar ameliyata girmeden önce elimin hiç kıpırdamama olasalığı vardı ben girdim ameliyata benim kolumun altına narkoz gibi bişi verdiler ve kolum uyuştu hiç bişi hissetmiyordum sonra ameliyattan çıktım başarılı geçmişti 3 gün hastanede kaldım ondan sonra taburcu oldum her 2-3 günde bir hastaneye gidip pansuman yaptırıyordum elimin içinde bir yara vardı kapanmadı bu 2 ay sürdü kapanmadı ve en sonunda doktor bacağımdan bir parça alıp elime ameliyat olucağını söylemişti bende çok korktum annem ve babam beni başka bir doktora götürdüler tanıdık ve profösör bir doktor benim elimdeki yaramı 3 günde kapattı ve ameliyata girmeden çözüldü bu iş ve ben çok sevinmiştim şuanda elim çok iyi.

şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.