Şimdi Ara

85-90 araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yıllık maksimum 10-12k yol yaparım. O yüzden dizel benzin fark etmez. Bu fiyat bandında tercihen hatchback - otomatik maks 60k kilometre araç arıyorum tavsiyeleriniz nelerdir?

2 kişiyiz eşimle işe gidip gelirken kullanacağız.Bide yazın memlekete- tatile giderken kullanılacak araç. Tercihen hb ve otomatik. İkimiz de manuel kullanıyoruz aslında ama artık otomatiğe geçiş yapalım diyoruz.
    Performans konusunda öyle 140-150bg falan gerekli değil. Ama kaplumbağa gibi de hızlanmasın yani kriterim bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ashura -- 17 Temmuz 2019; 18:43:39 >

• 2017 cerato concept plus araştırabilirsin.
  • Hocam 40bin nakitin varsa 40bin tl lik araç bakmanı tavsiye ederim. Bu zamanda altın bozdurmak hele hele 45 50bin kredi çekmek -hem de araç için hiç mantıklı değil. Nacizane tavsiyem.
  • Tam bütçenizi belirleyip alın. Aman şu var bu var derseniz 120'ye bile çıkabilirsiniz.
  • harman35 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim. Ancak araç değiştirmeyi kafama koydum 40 bin de zaten sattığın aracın parası. Birikimimi altın olarak yapmıştım.
  • Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    60-65 civarı baktım önce doğru düzgün araba yok o fiyata beğenemedim. Bütçeyi 85-90 a kadar çıkardık bakalım hayırlısı
  • Ashura kullanıcısına yanıt
    V40
    308
    508
    İnsignia
    Tam olarak istediklerinizi yazın (hb-sedan, aile aracı-genç aracı, hız yapmam-bastığımda uçsun vs.)
  • 87 ye dizel otomatik2013 model 40bin km de auris active skypack alınır mı arkadaşlar? tramer boya değişen falan yok
    Auris'in dizel otomatiği tek kavramadır. Vites geçişleri sarsıntılıdır. Ayrıca rampada paralel park adeta işkence olur.

Ama 1.6 motorlu 132 Bg. Advance donanım Auris tam da taleplerinizi karşılayan bir araç.

LPG ile tam uyumlu. LPG'siz alıp kendiniz de taktırabilirsiniz, LPG takılmış olarak ta alabilirsiniz.

Skypack olanı da bütçeniz dahilinde ama ben cam tavandan gelen olası trim sesleri nedeniyle cam tavansız aldım.

HB olması nedeniyle şehir içi kullanımlarda kolaylık sağlıyor. Ayrıca turlu direksiyonu dönüş açısını minimuma indirmiş.

Uzun yolda da tam bağımsız arka süspansiyonları nedeniyle yol tutuş konusunda güven veriyor.

Başlıca donanımları ;

*Anahtarsız giriş ve çalıştırma
    *Yağmur sensörü
    *Far sensörü
    *Yokuşta geri kaçmayı önleyen Hill Holder
    *Otomatik katlanan yan aynalar
    *Otomatik kararan dikiz aynası
    *Tek tuşla tam açılıp kapanan elektrikli dört cam
    *Ön koltuklarda yükseklik ayarı
    *Deri direksiyon ve vites kolu
    *Geri görüş kamerası
    *Bağımsız arka süspansiyonlar (Dizelde ve 1.33'lerde hiç bir donanımda yok)
    *Alaşımlı jantlar
    *Tam otomatik klima
    *Şanzımanda Spor modu
    *Direksiyon arkasında vites kulakçıkları
    *Ve dahası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet Serdar K. -- 14 Temmuz 2019; 20:17:43 >

• Mehmet Serdar K. kullanıcısına yanıt
    Yanıtınız için çok teşekkür ederim hocam. Malum sitede ötv indiriminden sonra dediğim fiyat bandına advance/premium araçlar bulunmuyor. 1.6 benzinli bakıyodum zaten ancak bu dizel çıkınca sorayım dedim.
  • 2018 1.2tsi leon alarak araç arayışımı sonlandırdım. herkese teşekkürler.
    Merhabalar, aracınızı kaç km de ve ne kadara aldınız acaba? Hasar kaydı vs var mıydı ve otomatik mi manuel mi tercih ettiniz?
  • tolgacelikedirne kullanıcısına yanıt
    +1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.