Şimdi Ara

90/2 Tertip 7'İNCİ J.KOMD.ER.EĞT.A.K.LIĞI/YENİFOÇA/İZMİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
5.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, acemi birliği 7'İNCİ J.KOMD.ER.EĞT.A.K.LIĞI/YENİFOÇA/İZMİR buraya çıktı. var mı başka 90/2 tertip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jetbilgi -- 10 Mayıs 2010; 15:32:31 >

• war bende 7'İNCİ J.KOMD.ER.EĞT.A.K.LIĞI/YENİFOÇA/İZMİR
  • Allah yardım etsin size alt devrelerim çektiklerimi bir ben bir Allah bilir orda.
    Zatüre olmamaya dikkat edin kulaklarınız yara olacak bol bol krem götürün ben batmana düştüm dağıtım iznindeyim.
  • Hayırlısı diyelim
  • şu 2 ve 3 giden devrelere Allah kolaylık versin sıcakta spor ve eğitim hiç çekilmiyor ben seferihisarda son 1 hafta adam gibi sıcaklık gördüm ondada bunaldık öğle yemeğinden sonra bir hararet çöküyor ama mecbur sporu yapıcan hele koşuda varsa gelde isyan etme bizde çarşı için 6 nizami barfiks lazımdı yeminden sonraki ilk hafta başlar çarşı muhabbeti sonra her hafta 1 eklenerek gider çarşıyı napıyım filan demeyin 10dk bile nizamiyeden ayrılmak çok iyi geliyor
  • BENDE 90/2 FOÇA/İZMİR J.KOMANDO

HALKALIDAYIM 2'ÜNDE ASKERİZ İNŞALLAH.......

BELKİ KARŞILAŞIRIZ....
  • istanbul sarıyer kilyostan uğur kaptan bende yenifoçadayım varsa sarıyerli tanışalım
  • Has torunlar bende acemiliği orda yaptım yaz günü Allah yardım etsin çok zor geçecek.. Arkadaşın dediği gibi kulaklarını kabuk kabuk gidecek valla krem mutlaka alın yoksa çok pişman olursunuz..
  • 7'INCI J.KOMD.ER.EGT.A.K.LIGI/YENIFOÇA/IZMIR 24de sülüs alıyorum bende arkadaşlar DÜZCE
  • İstanbul/Beylikdüzü 90/2 Tertip 7'İNCİ J.KOMD.ER.EĞT.A.K.LIĞI/YENİFOÇA/İZMİR

25.05.2010 TESLİM OLUCAM ŞAFAK ''''460''''

Foçayı anlatmaya gerek yok diğer arkadaşlarıma ve bana şimdiden geçmiş olsun dilerim hayırlı teskereler ne dileyelim allah tan..
  • alt devreler bende h.iskenderun da yapdim hiç kosu aşiri sınav ne kosu ne barfix nede intikal felan yapdik
    şimdi marmarisdeyim şafak 340 mi ne foca bu sıcakda öfffffffffffffff
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.