Şimdi Ara

91 Model Hyundai Sonata Alınırmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bir arkadaşım iş karşılığı 91 model Hyundai Sonata teklif etmişler,hakkında hiç bilgi sahibi olduğumuz bir araç değil.
    Sizce alınırmı ?
    Yakıtı parça fiyatları ve ikinci eli nasıldır ?
    Araç 1991 model fiyatı 6.500 .tl gls modeli klimasıda var.
    Kulanan arkadaşlardan acil yardım bekliyorum.

• sonatayi bilmiyorum da brn de 91 model vectra aldim her seyine baktir hocam. ozellikle elektrik aksamina. arti klimaliysa rahat satarsin sikinti olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yokmu bu araçtan hiç anlayan ?
  • Babamda vardi bi ara. Konfor ust duzeyde. Abs airbag vardi. Yakit olarak benzinde kmde 60 kurus civari yakardi. Sonra lpg ile 35-40 civarina dusurmustuk. Ama ucak gibi arabaydi son ibre giderdik. 5.000 liraya alip 10.000 liraya bi akrabaya satmistik. Aldigimizda dokuntuydu motor bitikti. Adam edip binersen memnun kalirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: wonderk1dd

Babamda vardi bi ara. Konfor ust duzeyde. Abs airbag vardi. Yakit olarak benzinde kmde 60 kurus civari yakardi. Sonra lpg ile 35-40 civarina dusurmustuk. Ama ucak gibi arabaydi son ibre giderdik. 5.000 liraya alip 10.000 liraya bi akrabaya satmistik. Aldigimizda dokuntuydu motor bitikti. Adam edip binersen memnun kalirsin.

Bu bahsettiğiniz yakıt değerleri nezamandı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muammer 42

quote:

Babamda vardi bi ara. Konfor ust duzeyde. Abs airbag vardi. Yakit olarak benzinde kmde 60 kurus civari yakardi. Sonra lpg ile 35-40 civarina dusurmustuk. Ama ucak gibi arabaydi son ibre giderdik. 5.000 liraya alip 10.000 liraya bi akrabaya satmistik. Aldigimizda dokuntuydu motor bitikti. Adam edip binersen memnun kalirsin.

5-6 sene oncesi

• quote:

quote:

quote:

5-6 sene oncesi

5-6 sene önce böyle yakan araba şimdi ikiye katlaması lağzım,buda lpg de 75 kuruş civarı yapar sizin aracınızda bir problem olabilirmi ?

• Ben tavsiye etmem.

Ayrıntıya girmeden birkaç neden yazayım.

Parçası yok, ustası yok, piyasası yok, yakıtı fazla.

22 yaşında birçok parçası artık zamanını doldurmuş.
    Birde bakımsızsa başa bela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insideman -- 4 Ocak 2013; 16:07:12 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

5-6 sene oncesi

5-6 sene önce böyle yakan araba şimdi ikiye katlaması lağzım,buda lpg de 75 kuruş civarı yapar sizin aracınızda bir problem olabilirmi ?

Olabilir hocam. Biz aldığımızda araba döküntüydü kelepir olarak almıştık. Biz adam ettik arabayı.

• eski araba her zman eskidir bir türlü sanayiden çıkmak nasip olmaz...abimden biliyorum 97 model polo aldı her hafta tamirciye giderdi bence hiiiiiiiiiç gerek yok bunlara..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.