Şimdi Ara

grande punto active ve dinamic modelleri arasında ne gibi farklar vardır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
10.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bu iki modeket arasında ne gibi farklılıklar vardır.bildiğim dinamicte dijital klima var

mesela bütün gp lerde city mod direksiyon varmı

kaç airbag var

hangi modellerde esp var.vb gibi lütfen bilgilerinizi bekliyorum

l

• Yapay Zekanın Yanıtı

Fiat Punto Active ve Dynamic Modelleri Arasındaki Farklar

Fiat Punto'nun iki popüler modeli olan Active ve Dynamic, çeşitli özellikleriyle birbirinden ayrılır. İşte bu modeller arasındaki farklar:

Paket Sıralaması:

Fiat Punto paket sıralaması şöyledir: Pop, Active, Dynamic, Lounge. Active paketi, Pop paketinden daha üst sırada yer alırken, Dynamic paketi Active paketinden daha kapsamlıdır.

Donanım Farkları:

Active modelinde; klima, elektrikli ön camlar, uzaktan kumandalı merkezi kilit ve dört hava yastığı bulunur. Dynamic modelinde ise bunlara ek olarak; alaşım jantlar, sis farları, hız sabitleyici ve deri kaplı direksiyon simidi gibi özellikler eklenmiştir.

Teknolojik Özellikler:

Teknolojik özellikler açısından Active modeli, Bluetooth bağlantısı ve USB girişi ile gelirken, Dynamic modeli; 7 inç dokunmatik ekran, geri görüş kamerası ve navigasyon sistemi gibi daha gelişmiş özelliklere sahiptir.

Görünüm Farkları:

Active ve Dynamic modelleri, görünüm açısından da farklılık gösterir. Dynamic modelinde; gövde renkli aynalar, ön ızgarada krom detaylar ve arka tampon üzerinde difüzör bulunur.

Motor Seçenekleri:

Her iki model de 1,2 litrelik benzinli ve 1,3 litrelik dizel motor seçenekleriyle sunulur. Ancak Dynamic modelinde ayrıca 1,4 litrelik benzinli ve 1,6 litrelik dizel motor seçenekleri de mevcuttur.

Fiyat Farkı:

Fiat Punto Active ve Dynamic modelleri arasındaki fiyat farkı, donanım ve teknolojik özelliklerdeki farklılıklara bağlı olarak değişmektedir. Dynamic modeli, Active modeline göre daha yüksek bir fiyata sahiptir.

Sonuç:

Fiat Punto Active ve Dynamic modelleri, farklı ihtiyaç ve bütçelere hitap eden iki farklı seçenektir. Active modeli temel donanımlarıyla uygun fiyatlı bir seçenek sunarken, Dynamic modeli daha kapsamlı özellikleri ve gelişmiş teknolojisiyle üst düzey bir sürüş deneyimi sunar. Fiat Punto'nun en dolu paketi olan Dynamic modeli, teknolojik özellikler, donanım ve görünüm açısından en iyi seçeneği temsil eder.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Active baz donanımdır.

Sırası : Active - Dynamic - Emotion'dur.

Active'de 2 airbag Dynamic'de 4 airbag vardır.

Active manuel klima, Dynamic dijital klima.

Dynamicte kapı kolları ve aynalar gövde rengidir. Activede siyah.

Dynamicte sis farı var activede yok.

Dynamicde 3 satırlı yol bilgisayarı var trip a trip b olarak. Activede normal ve 2 satırlı.

Dynamicde kol dayama mevcut ve koltukları daha iyi. Döşeme farklı.

City mode puntolarda standarttır.

Esp güvenlik donanımında bulunuyor. Aracı sıfır alan kişi o donanımı ekletmişse vardır standart değil yani.

T-jet motorlu olanlarda esp standart diye biliyorum ama..

Bakacağınız araç 1.3 Multijet 90 HP 6 vites Dynamic veya Emotion olsun mümkünse
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

Active baz donanımdır.

Sırası : Active - Dynamic - Emotion'dur.

Active'de 2 airbag Dynamic'de 4 airbag vardır.

Active manuel klima, Dynamic dijital klima.

Dynamicte kapı kolları ve aynalar gövde rengidir. Activede siyah.

Dynamicte sis farı var activede yok.

Dynamicde 3 satırlı yol bilgisayarı var trip a trip b olarak. Activede normal ve 2 satırlı.

Dynamicde kol dayama mevcut ve koltukları daha iyi. Döşeme farklı.

City mode puntolarda standarttır.

Esp güvenlik donanımında bulunuyor. Aracı sıfır alan kişi o donanımı ekletmişse vardır standart değil yani.

T-jet motorlu olanlarda esp standart diye biliyorum ama..

Bakacağınız araç 1.3 Multijet 90 HP 6 vites Dynamic veya Emotion olsun mümkünse

tesekkürler.ayrıca bu yol bilgisayarı kafama takılıyordu bazılarında küçük bazılarında büyük 3 satır.şimdi baktım dinamiclerde büyük 3 satır.active lerinde bazılarında büyük 3 satır yol bilgisayarı var bazılarında küçük.anlamadım gitti.aynı şey palio lara bakarkende dikkatimi çekmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victorybicer -- 21 Kasım 2012; 17:53:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: victorybicer

tesekkürler.ayrıca bu yol bilgisayarı kafama takılıyordu bazılarında küçük bazılarında büyük 3 satır.şimdi baktım dinamiclerde büyük 3 satır.active lerinde bazılarında büyük 3 satır yol bilgisayarı var bazılarında küçük.anlamadım gitti.aynı şey palio lara bakarkende dikkatimi çekmişti

2009 - 2010 modellerin active modelindede 3 satırdır. Öncesindekilerden bahsettim ben..

Örneğin bu araç 3 satırlı..http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-masrafsiz-emsalsiz-punto-104905033/detay/#

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.