Şimdi Ara

93 Şahin 1.6 vs 93 Tempra 1.6 sx

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
10.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bugun arkadaşlardan biri geldi bizim 5 km ötemizde bi tatil köyünde satılık tempra sx 93 model 5000 tl fiyat istiyormus aracın herangi bi masrafı yok devir alınıcak bir tek başkada ne kaportada ne motorda sorun var.adamla telefonda konustuk fiyatı 500 lira daha aşağı çektim yani 4500 lira yaptık.kısmet aynı bugun benim şahine 5500 liraya alıcı çıktı.kafam allak bullak oldu

Siz Olsaydınız Ne Yapardınız

• Tempra şahinden daha üstün bir araç hele klimalı ile ise çok daha iyi.Olur.Hemde bin tl cebinizde kalır.Ben temprayı alırdım heralde şahini satıp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskici34

Tempra şahinden daha üstün bir araç hele klimalı ile ise çok daha iyi.Olur.Hemde bin tl cebinizde kalır.Ben temprayı alırdım heralde şahini satıp.
    Hidrolik Direksiyon
    Klima Yok
    Lpg Ruhsata işli
    Muayane sigorta işleri eksiksiz
    Lacivert
    Çelik Jant
    Döşemeleri Sıfır

Tempranın Özellikleri Bu Arkadaşlar ŞAhinin saymama gerek yok zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuzZy44

Hidrolik Direksiyon
    Klima Yok
    Lpg Ruhsata işli
    Muayane sigorta işleri eksiksiz
    Lacivert
    Çelik Jant
    Döşemeleri Sıfır

Tempranın Özellikleri Bu Arkadaşlar ŞAhinin saymama gerek yok zaten :)

Alıntıları Göster
    Hala bekliyomusun
  • 97 model 1.6 ie tempram vardı.çok muazzam bir araçtı diyebilirim.öntakımı bayağı hassastı fakat yol tutuşu konforu ve hacim olarak harkuladeydi.ben temprayı alırdım.
    quote:

Orjinalden alıntı: MuzZy44

Beyler bugun arkadaşlardan biri geldi bizim 5 km ötemizde bi tatil köyünde satılık tempra sx 93 model 5000 tl fiyat istiyormus aracın herangi bi masrafı yok devir alınıcak bir tek başkada ne kaportada ne motorda sorun var.adamla telefonda konustuk fiyatı 500 lira daha aşağı çektim yani 4500 lira yaptık.kısmet aynı bugun benim şahine 5500 liraya alıcı çıktı.kafam allak bullak oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

97 model 1.6 ie tempram vardı.çok muazzam bir araçtı diyebilirim.öntakımı bayağı hassastı fakat yol tutuşu konforu ve hacim olarak harkuladeydi.ben temprayı alırdım.
    quote:

Beyler bugun arkadaşlardan biri geldi bizim 5 km ötemizde bi tatil köyünde satılık tempra sx 93 model 5000 tl fiyat istiyormus aracın herangi bi masrafı yok devir alınıcak bir tek başkada ne kaportada ne motorda sorun var.adamla telefonda konustuk fiyatı 500 lira daha aşağı çektim yani 4500 lira yaptık.kısmet aynı bugun benim şahine 5500 liraya alıcı çıktı.kafam allak bullak oldu

işin ilginç yanı netten fiyatlara baktım 6-8 lira arası hep 93 tempralar.beyler aklıma yattı valla benim şahinin alıcısı elinde para hazır bekliyor.yarın araca bakmaya gidicem inşallah hayırlısı olur inşallah bi sorunu yoktur.tek problem daha önce hiç tempra kullanmadım

• quote:

işin ilginç yanı netten fiyatlara baktım 6-8 lira arası hep 93 tempralar.beyler aklıma yattı valla benim şahinin alıcısı elinde para hazır bekliyor.yarın araca bakmaya gidicem inşallah hayırlısı olur inşallah bi sorunu yoktur.tek problem daha önce hiç tempra kullanmadım

Alıntıları Göster
    5 sene aralıksız kullandığım tempra için konuşuyorum.sana tavsiyem iyi bir yetkili bir servise baktır biraz para isterler ama sağlam olacak buna inan.
    quote:

• quote:

5 sene aralıksız kullandığım tempra için konuşuyorum.sana tavsiyem iyi bir yetkili bir servise baktır biraz para isterler ama sağlam olacak buna inan.
    quote:

Alıntıları Göster
    parça bakım ve diğer konularda maliyet nasıl oldu sizin için yedek parça gibi sorunlarda.şahine kıyaslarsak ?

• quote:

parça bakım ve diğer konularda maliyet nasıl oldu sizin için yedek parça gibi sorunlarda.şahine kıyaslarsak ?

Alıntıları Göster
    bu süreçte ben sadece ön takımı değiştirdim.salıncaklar rot başı ve ve rotil olmak üzere.200 gibi bir rakam tutmuştu.başka da bir masraf çıkarmadı.ha birde alır almaz trigeri değiştirmiştim.20 lira tutmuştu.güzeldi anlayacağın ve konforluydu.
    quote:

• quote:

bu süreçte ben sadece ön takımı değiştirdim.salıncaklar rot başı ve ve rotil olmak üzere.200 gibi bir rakam tutmuştu.başka da bir masraf çıkarmadı.ha birde alır almaz trigeri değiştirmiştim.20 lira tutmuştu.güzeldi anlayacağın ve konforluydu.
    quote:

Alıntıları Göster
    Çooook iyi bir fiyat arkadaşım .
    Ama değişeni var mı diye bi konrol ettir derim o fiyata kaportacı arkadaşım hazarlı 93 tempra almış

• quote:

Orijinalden alıntı: PIERzig

Çooook iyi bir fiyat arkadaşım .
    Ama değişeni var mı diye bi konrol ettir derim o fiyata kaportacı arkadaşım hazarlı 93 tempra almış

Alıntıları Göster
    Kötü Haber

Difransiyel Ötüyor
    Motor Yağ içinde
    Lpg Beyni değişecek
    Elektrik aksamında sorun var
    sağ ön cam açılmıyor

pff.çok sinir oldum adam bide telefonda demezmi çok temiz abi çok süper abi bilmem ne.arabada 2 milyar masraf çıktı

• quote:

Kötü Haber

Difransiyel Ötüyor
    Motor Yağ içinde
    Lpg Beyni değişecek
    sağ ön cam açılmıyor

pff.çok sinir oldum adam bide telefonda demezmi çok temiz abi çok süper abi bilmem ne.arabada 2 milyar masraf çıktı

Alıntıları Göster
    tabiri caizse ekmeği yenmiş bir araç.hayırlısı olsun.neyse kısmet değilmiş.
    quote:

Kötü Haber

Difransiyel Ötüyor
    Motor Yağ içinde
    Lpg Beyni değişecek
    sağ ön cam açılmıyor

• quote:

tabiri caizse ekmeği yenmiş bir araç.hayırlısı olsun.neyse kısmet değilmiş.
    quote:

Kötü Haber

Difransiyel Ötüyor
    Motor Yağ içinde
    Lpg Beyni değişecek
    sağ ön cam açılmıyor

Alıntıları Göster
    tempra sürekli sorun çıkarır,motordaki yağ kaçağı kroniktir.şahin sorun çıkarmaz,tamiri ekonomiktir.Yıllar önce tempram vardı sattım.Tempra tipo ya bulaşma derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

tempra sürekli sorun çıkarır,motordaki yağ kaçağı kroniktir.şahin sorun çıkarmaz,tamiri ekonomiktir.Yıllar önce tempram vardı sattım.Tempra tipo ya bulaşma derim.

Alıntıları Göster
    Neyse Dostlar Sağolsun
    Piyasada araçmı yok üstelik şahinimden memnunum ama bana çok cazip geldi diye öyle bi düşünelim dedim.Galerici bir arkadaşımın yanından geldim şimdi hiç bulaşma satamazsın bende var bi tane 9 ayda zor sattım o da karım olmadı dedi neyseki kıl payı döndük bu iştende

• quote:

Neyse Dostlar Sağolsun
    Piyasada araçmı yok üstelik şahinimden memnunum ama bana çok cazip geldi diye öyle bi düşünelim dedim.Galerici bir arkadaşımın yanından geldim şimdi hiç bulaşma satamazsın bende var bi tane 9 ayda zor sattım o da karım olmadı dedi neyseki kıl payı döndük bu iştende

Alıntıları Göster
    4500 e verilen tempranın da sorunsuz olduğunu düşünmek de polyannacılıktan başka bir şey olamazdı..

• quote:

Neyse Dostlar Sağolsun

allahaşkına atla eşek diycem ama, tempranın yanında eşek de değil ki şahin..ona da bindik...
    usta sen hiç tempraya binmemişsin bence..
    şahin dediğin tekerleğin icadından hemen sonra üretilen araba yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: reisecurity

quote:

Neyse Dostlar Sağolsun

allahaşkına atla eşek diycem ama, tempranın yanında eşek de değil ki şahin..ona da bindik...
    usta sen hiç tempraya binmemişsin bence..
    şahin dediğin tekerleğin icadından hemen sonra üretilen araba yani...

Alıntıları Göster
    Bencede ekonomikliği yüzüden şahinle devam et. Hem en önemlisi kendi araban, neyin ne olduğunu, geçmişini, neyi ne zaman neden değiştirdiğini biliyorsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: Ex1983Pax

Bencede ekonomikliği yüzüden şahinle devam et. Hem en önemlisi kendi araban, neyin ne olduğunu, geçmişini, neyi ne zaman neden değiştirdiğini biliyorsun..

Alıntıları Göster
    Şimdilerde aynı durum bende mevcut 98 model Tempra SX var arabada değişen yok ama komple boyalı.
    Arabanın masrafları
    1-Muayenesi gelmiş
    2-Ön çamurluğu kırık değişecek
    3-Rot başları değişecek

Arabayı 7850 bitirdim.Fakat şimdilerde alayımmı almayımmı sizce yaklaşık masrafı 500 TL
    HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.

• TIMERIDER kullanıcısına yanıt
    Babam 4-5 yıl tepe tepe bindi Tempra' ya. Ara sıra hararet yapmaktan başka hiç sıkıntı çıkarmadı. İnanılmazda güzeldi o zamanlar. Geniş, konforlu.. Hey gidi hey..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hug

Babam 4-5 yıl tepe tepe bindi Tempra' ya. Ara sıra hararet yapmaktan başka hiç sıkıntı çıkarmadı. İnanılmazda güzeldi o zamanlar. Geniş, konforlu.. Hey gidi hey..
    kardes 93 tempra da hidrolik yok bldiğim kadaryla ondan emin ol ama bende arac cok ucuz ıı bak
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.