Şimdi Ara

94 ledli türk bayrağı..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://320volt.com/pic16f877-94-ledli-ay-yildiz-yeni-devre/

arkadaşlar yukarda linkte bulunan devreyi yaptım ,çok güzel çalışıyor.fakat yaptığım devrenin led efekti, sitede verilen videodaki devreyle aynı değil.elinde video daki devreye ait hex kodu olan varmı.

şimdiden yardımcı olan arkadaşlarıma teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rido6464 -- 8 Eylül 2013; 18:25:16 >

• yokmu hiç kimsede..
  • Bu devreyi Sami hoca dizayn etmiş Aytaç Dürgen ( 320 volt.com daki devre) geliştirmiş diye biliyorum. Sami hocanın sitesinde Bayrak devresiyle ilgili bir çok hex dosyası var. Bakabilirsiniz.
    www.bilgebilgi.com
    404 Not Found
    http://www.bilgebilgi.com/page3.html

Ayrıca kullandığınız 4 mhz kristal sağlam mı?

Devrenin lehim tarafına smd led' lerle bu devreden bende hazırlamıştım. Çokta güzel oldu. Önerim yeni devre daha hazırlarsanız, smd ledler de deneyin.

İyi çalışmalar, kolay gelsin...

• saolasın kardeşim değiştirdim programını çok daha güzel oldu şimdi, teşekkürler..
  • hocam bi sorum olacak bu proje maliyeti ne kadar?
  • rido6464 kullanıcısına yanıt
    ben o sitedew düzgün calışan birşey görmedim zaten ya eksik verirler yada hiç calışmayan bir devre kopyalamış yabancı sitelerden yada başka forumlardan alıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizlerin_umudu

ben o sitedew düzgün calışan birşey görmedim zaten ya eksik verirler yada hiç calışmayan bir devre kopyalamış yabancı sitelerden yada başka forumlardan alıyorlar

bence eksiği sen yapıyosun çünkü benim yaptığım devre çalışıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmsnmz

hocam bi sorum olacak bu proje maliyeti ne kadar?

yaklaşık 20 tl falan
  • rido6464 kullanıcısına yanıt
    sorun olmaza konu acmıyacaktınız demekki eksik bilgi veriyorlar videodaki ile tutmuyor verdikleri devre cünkü ben resimdeki gördüğüm devreyi yaptım ama devre yolları bir birini tutmadı bazı bölgelerde atlamalar yapılmış bunu haberder etmiyorlar yaptıkdan sonrada calışmıyor konu acıp uğraşıp duruyoruz yardım bekliyoruz aynen sizin yaptığınzı gibi bende konu actım ama cözümü bulamadım
  • yanlış anladın kardeşim.. devrede bi sıkıntı yok, devre çalışıyor sadece animasyonu farklıydı onu da sitede hex leri varmış ordan indirdim zaten..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.