Şimdi Ara

95 model C 200 Elegance

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
13.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Babamda bir Mercedes C 200 Elegance var. Gerçi bu arabalar hiç bir zaman eskimez ama yinede merak ettim sizce bu araç günümüz D segmenti otomobillerine göre ne seviyede?

• Yapay Zekanın Yanıtı

1995 Model Mercedes-Benz C 200 Elegance

Mercedes-Benz C 200 Elegance, 1995 yılında piyasaya sürülen lüks bir sedan modelidir. Geniş iç mekanı, güçlü motoru ve zarif tasarımıyla bilinir.

Mercedes C 200 Elegance Yorumları

95 model Mercedes C 200 Elegance sahipleri genel olarak araçtan memnun. Kullanıcı yorumları şu olumlu noktalara dikkat çekiyor:

• Konforlu Sürüş: Geniş iç mekan, yumuşak süspansiyon ve gelişmiş koltuklar rahat bir sürüş deneyimi sunar.
    • Güçlü Performans: 2.0 litrelik motor, iyi hızlanma ve maksimum hız sağlar.
    • Zarif Tasarım: Dış tasarımı klasik ve zamansız, iç mekanı ise lüks ve şık.

1995 C200 Alınır mı

1995 model Mercedes C 200 Elegance, ikinci el piyasasında popüler bir seçimdir. Ancak satın almadan önce şu hususları göz önünde bulundurmanızı öneririz:

• Yaş ve Kilometre: Aracın yaşı ve kilometresi önemli bakım ve onarım maliyetlerini beraberinde getirebilir.
    • Bakım Geçmişi: Düzenli bakım geçmişi olan bir araç tercih edin.
    • Durum: Aracın genel durumunu profesyonel bir tamirciye inceletin.

Mercedes C 200 95 Model Özellikleri

95 model Mercedes C 200 Elegance'ın öne çıkan özellikleri şunlardır:

• 2.0 litrelik 4 silindirli motor
    • 136 beygir gücü
    • 195 Nm tork
    • 5 ileri otomatik şanzıman
    • Arkadan itiş sistemi
    • Ön ve arka disk frenler
    • Hava yastıkları

Yukarıdaki bilgileri dikkate alarak, 95 model Mercedes C 200 Elegance senin için uygun bir araç olup olmadığına karar verebilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • baya bi geridir kardeş
  • Vala ben yeni aldım. Günümüz d segmenti araclardan konfor olarak hiç geride sayılmaz. Belki donanım olarak eksiktir. İskenderun nurdagı arası otobanda 220 km hıza cıktım içeri gelen ses abartılı değildi. Dahada gaz istiyordu vala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thehassoo44

Vala ben yeni aldım. Günümüz d segmenti araclardan konfor olarak hiç geride sayılmaz. Belki donanım olarak eksiktir. İskenderun nurdagı arası otobanda 220 km hıza cıktım içeri gelen ses abartılı değildi. Dahada gaz istiyordu vala.
    benim c200 1994 model espritim var.donanımsal açıdan bence geri kalan hiçbir yanı yok.bende sunroof klima abs 2 hava yastığı vs.herşey mevcut.tek farkı modernize dizayn değişikliliği bence onun dışında moteor bakımından hiçbir farkı yok.zira ben 230 u çok rahat gördüm kendi arabamda ve hiçbir titremesi yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulas1907

benim c200 1994 model espritim var.donanımsal açıdan bence geri kalan hiçbir yanı yok.bende sunroof klima abs 2 hava yastığı vs.herşey mevcut.tek farkı modernize dizayn değişikliliği bence onun dışında moteor bakımından hiçbir farkı yok.zira ben 230 u çok rahat gördüm kendi arabamda ve hiçbir titremesi yoktu.

Alıntıları Göster
    yeni model bir çok arabadan daha ileri seviyededir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the voyager -- 19 Mart 2010; 0:31:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arabaci_58

baya bi geridir kardeş

Nedense senden başka kimse de olumsuz bi şey söylemedi kardeşşşş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Codename47,5

quote:

baya bi geridir kardeş

Kim ayranına ekşi derki?
  • quote:

quote:

quote:

baya bi geridir kardeş

Kim ayranına ekşi derki?

Bazılarının ayranı daha yeniyken bozuk çıkıyor bizimki hala tazeyse biz ne yapalım Sivaslı gardaşşş

• quote:

quote:

quote:

quote:

baya bi geridir kardeş

Kim ayranına ekşi derki?

Bazılarının ayranı daha yeniyken bozuk çıkıyor bizimki hala tazeyse biz ne yapalım Sivaslı gardaşşş

+ 1907

• quote:

Orijinalden alıntı: ulas1907

quote:

quote:

quote:

quote:

baya bi geridir kardeş

Kim ayranına ekşi derki?

+ 1907

Alıntıları Göster
    Konu sahibi arkadaş , araba hakkında bilgilerini düşündüklerini memnun olup olmadığını yazarmısın acaba. Bu aracı ciddi ciddi düşünüyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

Konu sahibi arkadaş , araba hakkında bilgilerini düşündüklerini memnun olup olmadığını yazarmısın acaba. Bu aracı ciddi ciddi düşünüyorum :)

Alıntıları Göster
    Biz 95 model olan arabayı 2000 senesinde aldık halen daha kullanıyoruz ve performans açısından hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadık. Tüketim konusunda durum biraz farklı ama. Boxer motorlu olduğu için C serisinin bu modelleri biraz fazla yakabilir, müsrif yani...(Gerçi Mercedes alıyorsanız bunlar insanın aklına takılmıyo pek asaleti yeter ) Haa bi de ahşap kısımların bakımı yapılmadığında (uzun süre) deforme oluyor, çatlıyor filan ikinci elde bakarken bu arabalara iç mekanı da ayrıntılı incelemek lazım.

• quote:

Biz 95 model olan arabayı 2000 senesinde aldık halen daha kullanıyoruz ve performans açısından hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadık. Tüketim konusunda durum biraz farklı ama. Boxer motorlu olduğu için C serisinin bu modelleri biraz fazla yakabilir, müsrif yani...(Gerçi Mercedes alıyorsanız bunlar insanın aklına takılmıyo pek asaleti yeter ) Haa bi de ahşap kısımların bakımı yapılmadığında (uzun süre) deforme oluyor, çatlıyor filan ikinci elde bakarken bu arabalara iç mekanı da ayrıntılı incelemek lazım.

LPG ile kullanacak yakıt konusu sorun değil ondan. Otomatik klima falan gereklimi , yoksa sadece görünüm olarak mı güzel gözüküyor.

• quote:

quote:

LPG ile kullanacak yakıt konusu sorun değil ondan. Otomatik klima falan gereklimi , yoksa sadece görünüm olarak mı güzel gözüküyor.

Biz otomatik klima kullanıyoruz ben öyle alıştım yıllarca o yüzden bana göre gerekli

• quote:

quote:

quote:

Biz otomatik klima kullanıyoruz ben öyle alıştım yıllarca o yüzden bana göre gerekli

Alıntıları Göster
    Codename47,5 adlı kardeş satmazmısın senin arabanın durumu nedir? Satmayı düşünürmüsün?

• quote:

Codename47,5 adlı kardeş satmazmısın senin arabanın durumu nedir? Satmayı düşünürmüsün?

Alıcısı sensen durum değişir kardeş
  • quote:

quote:

Alıcısı sensen durum değişir kardeş

Alıntıları Göster
    Kaç bin km'de kaza boya değişen var mı , fiyat ne

• quote:

Kaç bin km'de kaza boya değişen var mı , fiyat ne

150.000 i geçti diye hatırlıyorum en son, boyası orjinal, fiyat olarak bi şey belirlemedik ama bir-iki seneye satıcak heralde benim peder. En son 22.000'e gitse iyidir falan diye konuşmuştuk satarsak kaça olur diye, daha yukarı piyasada alıcı bulmak zor zaten...
  • quote:

150.000 i geçti diye hatırlıyorum en son, boyası orjinal, fiyat olarak bi şey belirlemedik ama bir-iki seneye satıcak heralde benim peder. En son 22.000'e gitse iyidir falan diye konuşmuştuk satarsak kaça olur diye, daha yukarı piyasada alıcı bulmak zor zaten...

Fiyat çok sanki
  • quote:

quote:

Fiyat çok sanki

Şimdi biraz araştırdımda zaten ederi 3 aşağı-5 yukarı odur be kardeş tabi pazarlık adettendir yapılır... DH aracılığı ile bu iş olur derim
  • Fiyat 22.000 ama 20.000 e kadar iner heralde iki seneye satsak Zaten ruhsatı üzerime olsa çoktan satmıştım ama benim bile kanım ısındı arabaya yıllarca kullandık tabi...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.