Şimdi Ara

9533 TL MSI MPG Trident 3 ARCTIC 10SI-015EU Intel Core i7 10700 16GB 2TB + 512GB SSD GTX 1660 Super

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
2.037
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar laptop almak uzereyim fakat aslinda laptop almak istemiyorum. Masaustu sistem toplamak istersem de tasinabilirligi biraz canimi sikiyor. Sikca sehir degistiren biriyim Ankara-Izmir. Modellere bakarken su tarz urunlere denk geldim. Normalde masaustu bilgisayarin kasasini tasimak kolay degil ama bu tarz urunleri cantaya atip goturebilir miyiz ki? Kullanan arkadaslar yorum yapabilir mi? Gittigim yerlerde monitor sikintim zaten yok ama kasa onemli. Bu arada fiyati diger yerlere gore inanilmaz uygun diye dusunuyorum

https://www.hepsiburada.com/msi-mpg-trident-3-arctic-10si-015eu-intel-core-i7-10700-16gb-2tb-512gb-ssd-gtx-1660-super-windows-10-home-masaustu-bilgisayar-p-HBV0000175P68?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bir de ekranı taşımanınz verekecek. Alternatif öneri olarak all-in-one pc önerebilirim. Yine hepsiburada arama bölümüne all in one yazarsanız inceleyebilirsiniz. Tabi donanım ihtiyacınızı bilmiyorum. Yeterli gelir mi bu açıdan düşünün lütfen.

• i7 10750h rtx2060 veya 2070 li laptop alın daha iyi

• I7 cok fazla o ekran kartina...ne gerek var?
  • SiSKHoBBiT kullanıcısına yanıt

Laptoptaki i7 islemciler masaustune gore neredeyse yari performans veriyor. Isinma problemlerini de unutmamak lazim

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt

Neden fazla olsun ki hocam? Oyun olarak sadece CSGO oynuyorum ve daha cok islemciyi kullaniyor bu oyun mesela.

• Yanlış bölüme konu acmissiniz. Sistem tavsiyeleri bölümüne açmanız gerekir.

Edit ; anlamayan arkadaşlar olmuş laptop ile kıyaslandığından dolayı öyle dedim. Fırsat kişiden kişiye değişir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 11 Şubat 2021; 10:23:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAD4AAA61

Yanlış bölüme konu acmissiniz. Sistem tavsiyeleri bölümüne açmanız gerekir.

Edit ; anlamayan arkadaşlar olmuş laptop ile kıyaslandığından dolayı öyle dedim. Fırsat kişiden kişiye değişir

Diger sitelerde 11 bin liradan asagi gozukmuyor. 9.500'e gorunce buradan konu acayim dedim belki faydalanmak isteyen olur diye. Uyariniz icin tesekkurler

• bu fırsat alıcısı için sıcak bir fırsattır bence burada durmasında sıkıntı yok.

• Konu doğru yerde piyasanın 1500 lira altına satılan bir ürün var tabiki sıcak fırsatlara açılacak
  • Sık seyahat edenler için böyle bir sistem mantıklı, bütçe durumuna göre daha küçük itx bir sistem de toplayabilirsiniz.
  • Fiyat iyi gibi de fan sesleri çok rahatsız eder mi ki?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.