Şimdi Ara

9700 Pro vs. 9600 XT vs. 9550 GE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kardeslerim bu kartlardan hangisi en idealidir sizce? Lutfen degerlendirmenizde "overclock", "fiyat", "performans" ve "kutu icinden gelenleri" goz onunde bulundurarak fikir, gorus ve onerilerinizi belirtiniz. ben 9700 diyorum ama ustun "overclock" yetenegiyle 9550 ve yuksek performansi ve "VGA silencer'ı" ile XT de aklimi almiyor degiller.

Bastan soyleyeyim 9800, X800 ve PCI - Express serisinden kasmaya gerek yok. Bu 3 kart bence orta-ust seviyenin sehzadeleri...

Sevgi ve saygilarimla - Erohan...

• tabiki 9700pro, 9550 istedigi kadar o/c olsun, 9600xt de silencer olsun hepsi hikaye kalir 9700 yaninda.
  • peki gozum 9700 pro. sifir satan bir tukan var mi yav?
  • tartşmasız 9700 pro
  • 9700pro tabiki..
  • fiyat / performans olarak 9550 GE ile 9700 pro bence yakın. o kartlardan en alınmayacak kart fiyatından ötürü 9600xt.

fic 9700P = 140$ civarıydıwww.gigatek.com.tr de bildiğim kadarıyla kalmadı, belki satan yerler vardır hala.
  • 9700 pro al! yada 9800 pro@xt
  • tabiki 9700pro 9550 ile nasil karsilastirmissin anlam veremedim bu kartla oc ile bile 9700pro seviyesine cikamazsinki. ustelik 9550 oc olurken 9700pro yatacak degil ya oda biraz oc olur ve farki iyice acar. eski bir 9700pro kullanicisiyim ve oynayamadigim yada zorlandigim oyun olmamisti bu karta gecmeden once doomla falan ne yapar bilmem ama orta detay onunlada pek kasacagini sanmam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgurulke

tabiki 9700pro 9550 ile nasil karsilastirmissin anlam veremedim bu kartla oc ile bile 9700pro seviyesine cikamazsinki.

Arkadaş belli ki bu işten anlamıyor. Anlasa hangisi daha iyi diye sormaz. Arkadaşı eleştirmesek daha iyi olur değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HIGH FIDELITY -- 20 Ekim 2004, 13:15:09 >
  • elestirmiyorum yada kucumsemiyorumki hayretimi dile getiriyorum bilmemek degil ogrenmemek ayip demisler.
  • Keske piyasada ATi Radeon 9700PRO bulunsa ama neredeyse imkansız! Bulmak imkansız olunca da, bu üçü arasında geriye fiyat/performans oranı yüksek ekran kartı olarak ASUS 9550 GE, performansı yüksek olarak da ATi Radeon 9600XT kalıyor. Bu kadar basit.
  • valla sadece ne iş için almak istediğin önemli. ona göre karar kıl. lakin ati den başkası yalan
  • 9700 pro tabi ben 9700 diye aldım pro çıktı işlemci ram 9700 rami yine de imzdaki değerlere bakarak karşılaştırabilirsin
  • ne 9700pro'su... ikinci el dışında bulmak imkansız.. 9550 al o/c yap.. ucuza bi 9600xt ayarında kartın olur...
  • quote:

tabiki 9700pro 9550 ile nasil karsilastirmissin anlam veremedim bu kartla oc ile bile 9700pro seviyesine cikamazsinki. ustelik 9550 oc olurken 9700pro yatacak degil ya oda biraz oc olur ve farki iyice acar. eski bir 9700pro kullanicisiyim ve oynayamadigim yada zorlandigim oyun olmamisti bu karta gecmeden once doomla falan ne yapar bilmem ama orta detay onunlada pek kasacagini sanmam.

turkuaizm fiyat/performans olarak bakmış işe sanırım 9700 pro ile 9550 Ge yi performans olarak karşılaştırmıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fortuneteller

quote:

tabiki 9700pro 9550 ile nasil karsilastirmissin anlam veremedim bu kartla oc ile bile 9700pro seviyesine cikamazsinki. ustelik 9550 oc olurken 9700pro yatacak degil ya oda biraz oc olur ve farki iyice acar. eski bir 9700pro kullanicisiyim ve oynayamadigim yada zorlandigim oyun olmamisti bu karta gecmeden once doomla falan ne yapar bilmem ama orta detay onunlada pek kasacagini sanmam.

turkuaizm fiyat/performans olarak bakmış işe sanırım 9700 pro ile 9550 Ge yi performans olarak karşılaştırmıyor.

hele şükür ne demek istediğimi anlayanlar olmuş. sağol fortuneteller

• önemli değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.