Şimdi Ara

A veya B segmenti araç önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz buyuk gelebilir ama bende attrage diyorum. 6 havayastigi abs esp asr ess hill holder anahtarsiz giris ve calistirma tam otomatik dijital klima cok genis ic hacim ve bagaj.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

Biraz buyuk gelebilir ama bende attrage diyorum. 6 havayastigi abs esp asr ess hill holder anahtarsiz giris ve calistirma tam otomatik dijital klima cok genis ic hacim ve bagaj.

HB bakıyoruz hocam. Sehir içi kullanımda sedan kadınlara göre değil bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Citigo 👍

• Hocam A sınıfı için kesinlikle i10. İkinci el sıkıntısı yok , Çoğu B segmentinden bile fazla satan bir araba.

• eski kasa kullanıcısı olarak picanto tavsiye ederim, i10da iyidir, suzuki swift de iyi bir tercih olabilir.
  • Micrayi niye degistiriyorsunuz? Bu siniftaki en mantikli otomatik arac o bencw?

• İki gün önce biz de bir yakınım için hyundai i20 1.4 otomatik aldık. 2012 model 30 bin km de hata boya yok

• 2017 picanto lar yeni kasa olarak gelecek. Şu anda 2016 modellerde 52500 TL liste fiyati var. Bütün bayileri arayın. Dip fiyat veren mutlaka olacaktır. i10 dan daha iyi ve donanımli bir araçtır. 45 bin TL ye bulabilirseniz değerlendirin derim.

• fiat panda'nın bahsi geçmiş. fiat panda'yı gerçek hayatta çıplak gözle görme şansınız olmadı ise dikkatli olun. kutu gibi araba. inanılmaz küçük. görünce tata nano geliyor aklıma.
  • Eşim i10 kullanıyor, bende şirket superb şirket aracı var ama ben de i10 ile gidiyorum sağa sola, çok pratik..
    süspansiyonu biraz sert sadece..
  • çBütçenizi biraz arttırabilirseniz Fiesta 1.0 Ecoboost Powershift veya Clio 1.2 Turbo EDC alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otopark

Micrayi niye degistiriyorsunuz? Bu siniftaki en mantikli otomatik arac o bencw?

Hocam 5 yıl kullandı Micra ve geçenlerde pert oldu. Değişiklik olması için Micra istemiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

çBütçenizi biraz arttırabilirseniz Fiesta 1.0 Ecoboost Powershift veya Clio 1.2 Turbo EDC alınabilir.

Çift kavramalı bir araç hem riskli hem de fiyat olarak fazla geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

fiat panda'nın bahsi geçmiş. fiat panda'yı gerçek hayatta çıplak gözle görme şansınız olmadı ise dikkatli olun. kutu gibi araba. inanılmaz küçük. görünce tata nano geliyor aklıma.

Bugün bir AVM otoparkına girerken önümdeydi. Buradaki tavsiye sonrası dikkatlice baktım. Gerçekten çok küçük, güvenlik görevlisi bagaji açtırdı ufak bir oyuk vardı sadece benim gördüğüm :) o yüzden listeden çıkardık Pandayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

2017 picanto lar yeni kasa olarak gelecek. Şu anda 2016 modellerde 52500 TL liste fiyati var. Bütün bayileri arayın. Dip fiyat veren mutlaka olacaktır. i10 dan daha iyi ve donanımli bir araçtır. 45 bin TL ye bulabilirseniz değerlendirin derim.

40-45 bandında bir parayı bu segmentte eski kasa bir araca vermek istemiyorum hocam. Sağolun öneriniz için.

• quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

İki gün önce biz de bir yakınım için hyundai i20 1.4 otomatik aldık. 2012 model 30 bin km de hata boya yok

Ne kadara aldınız? Yeni kasamıydı?

• quote:

Orijinalden alıntı: amasseia

Citigo &#128077;

Türkiye’de 2013 sonrası satışı yok sanırım. Malum sitedeki en yeni ilsn 2013 model için. Bir de dash i çok garip geldi bu aracın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Miu

Eşim i10 kullanıyor, bende şirket superb şirket aracı var ama ben de i10 ile gidiyorum sağa sola, çok pratik..
    süspansiyonu biraz sert sadece..

Süspansiyon konusu enteresan geldi. Otopark.com daki incelemede suspansiyonları çok övmüşlerdi. Superb ile kıyaslayınca mı sert yoksa gerçekten mi sert?

• quote:

Orijinalden alıntı: dpete

quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

İki gün önce biz de bir yakınım için hyundai i20 1.4 otomatik aldık. 2012 model 30 bin km de hata boya yok

Ne kadara aldınız? Yeni kasamıydı?

Hayır eski kasaydı. 40 bin liraya aldık

• 1.2 atmosferik 95hp motoru ve sağlam sorunsuz vitesi, boyutları ile swift diyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.