Şimdi Ara

A50 mi ? yoksa ??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eşime bu 11.11 indirimlerinde cep telefonu alacağım.A50 düşünüyorum 2250 civari indrimle 2000 e gelir .
    Sizce bu fiyat araliginda 2000-2500 baska rakip telefon var mı ? tavsiyelerjnizi alabilirmiyim .

• Bence hiç o bütçe bandına çıkma. Eğer eşinin ve senin marka takıntın yok ise Xiaomi Redmi Note 8 çok iyi bir tercih olacaktır. Fiyatına göre (1.700 TL) harika bir cihaz.
  • olmaz mı. mi 9t, redmi npte 8- 8 pro
  • Mi A3 fiyat performans en iyi cihazların başında. Beyaz rengi güzel, gorilla glass 5 arka kapak var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yksln -- 7 Kasım 2019; 22:11:2 >
  • Hanıma alacaksan a50 mercan rengi al geç telefoncuyum kadınların bittiği telefon :)
  • redmi note 8 pro baksan daha iyi bence
  • teşekkür ederim yorumlqriniz icin note 8 pro aklimda ama sanki biraz kalin a50 ye gore gidip baktik a50 daha kibar geldi elinde durusuna gore n11 de indirime girecek telefonlarda m30s var a 50 ile arasinda kaldim acikcasi
  • Dj_CooL kullanıcısına yanıt
    Benim de aklımda galaxy a9 ile a50 var aslında.
    A9 hiç baktınız mı?
    Ne dersiniz
  • mayl M kullanıcısına yanıt
    a9 hiç bakmadım
    Hocam, A70 var ama onunda fiyatı yüksek, bugün bende kendime bir tane almayı düşünüyorum A50'den. Xiaomi gibi markalara bu kadar para vermek mantıklı gelmiyor bana. zaten her gün yeni model çıkarıyorlar. Siz bir karara varabildiniz mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theoden_00

Hocam, A70 var ama onunda fiyatı yüksek, bugün bende kendime bir tane almayı düşünüyorum A50'den. Xiaomi gibi markalara bu kadar para vermek mantıklı gelmiyor bana. zaten her gün yeni model çıkarıyorlar. Siz bir karara varabildiniz mi acaba?
    yok hocam hala arastiriyorum kamerasi guzel olsun cocugun resmini fln cekiyoruz o yuzden ama a50 de kamera jyi degilmis diyorlar
    Şu vakte hem fiyat olarak hemde kamera vs olarak telefon araştırdım. Çok fark yok gözüküyor kameralar arasında. Bence herkesin beklentisi çok farklı. Şimdi de kafama M30S modeli takıldı. kupon ile N11 de 2000 TL ye yakın bir fiyatı oluyor. A50 ile hemen hemen aynı gözüküyor. Farklarını bilen bir arkadaş cevap yazarsa çok iyi olur.
  • theoden_00 kullanıcısına yanıt
    Ben de synı ikilemde kaldım.
    A9 vardı o da güncel bi telefon değil diye eledim.
    M30s sonradan Türkiye ye getirilmiş gibi geldi bana.
    Çift hatlı olması kafamda soru işareti uyandırdı.
    Bu yüzden sar değeri de yüksek.
    Gsmarena dan karşılaştırın.
    Ben a50 aldım. Tek eksiği nfc yok.
  • bende note8 pro 128 gb aldim
  • A50 kullaniyorum temmuzdan beri mukemmel hayirli olsun telefonhn
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.