Şimdi Ara

ABIT AN7

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
1.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bu anakart hakkında yabancı forumlarda pek iyi seyler okumadım siz ne dersiniz iyi veya kötü fikirlerini bekliyorum ve birde AMD 2500+ için bi anakart tavsiye edebilirseniz sevinirim Abit olmasın :)

• Bence iyi bir anakart nf7-s ten biraz daha iyi herhalde bende bu anakarttan alacağım...[afro]
  • tek farkı guru teknolojisi olması...aslında yabana atılır bişey değil
  • NF7-S ın varsa almak mantıksız ama yenı bır anakart alacaksan tabı kı almak mantıklı arada 11 dolar fark var buraya gelmis dun stoklarda 124 dolar fıyat cekmısler
  • atarum nerden 124$ fiyata satılıyor acaba..bi de any 124$ sa nf7-s in fiyatı mı düştü
  • kardeş abit kullanıyorum çok iyi. Performansı oldukça iyi. Raid olması da ayrıca iyi. Tavsiye ederim.
  • arkadaşım şu an an7 yi test ediyor oldukça iyi olduğunu söylüyor.abit nf-7s den daha iyi oldugu bariz birşey.bence bekleyin arkadaşlar.
  • alıpta deneyenler bile var ilk alan ben olacam sanıyordum ama benden önce davrananlarda var...Eğer yeni anakart alcaksan nf7-s yerine an-7 alınır.Ben şahsen öyle yapacağım.
  • napıcanız eskiyi adam yeni bir teknolojide eklemiş sadece makyajlayıp piyasaya sürse pazarmala taktiği diyecem bende an-7 düşünüyorum alan arkadaşalr neren aldıklarını belirtirse birde biz inceleyelip alalım

saygılarımla
  • insanın bu fiyatları görünce Türkiye'deki fiyatlara isyan edesi geliyor.

Sadece $ 105.89

http://www.essencompu.com/nupplysingar.asp?ID=5774
  • atarum söylesene nereden buluruz 124$ a an7 yi yardımcı olursan seviniriz.
  • BEN dun aldım kurdum kullandım. DAHA ONCE ASUS AN78X DELUXE ALDIM 3GUN ONCE AMA PROBLEM YASADIM 2 GUN UGRASTIM VE DUN AN7 YE GECTIM GERCEKTEN ALDIGIM ICIN SOLEMIYORUM COK BASARILI BIR KART PERFORMANINA DAHA TAM BAKAMADIM AMA ABIT GERCEKTEN KALITELI SEYLERE IMZA ATMAYA BASLADI... FAKAT BI KAC SORUN VAR. MESELA ZALMAN 7000 CU ALDIM. FAN O KADAR BUYUKKU TAKARKEN ZORLANDIM SAHSEN ASUS KADAR GENIS YER KAPASITESI YOK ISLEMCI TARAFINDA AMA TAKMAYI BASARDIM... TRANSISTORLERE FALAN CARPIYO AMA BI SORUN YOK... ASUS ISLEMCI SICAKLIGINI 10 DERECE KADAR DUSUK GOSTERIYODU ABIT ISE TAM TAMINA 10 DERECE YUKSEK GOSTERIYE SANIYORUM ASUSTAKI GERCEK BIR OLCUM DEGILDI. ZATEN NORMALDE BOYLE DURUMLARDA ARADA 10 DERECE OYNAR YANI 10 DERECE + YADA - BARTON 2500 (+3200 OC) IDE YERLERIDE FENA DEGIL AMA ASUS BU KONUDA DAHA IYI DIYEBILIRIM YER BOL BOL YETIYOR NEYSE... BI KAC UFAK PERFORMANS TESTI YAPTIM. SISOFT 2004 LE HDD 34963 PUAN VERDI 80GB SATA 8MB... RAM VE ISLEMCI ESKI EPOX 8RDA+ BOARDUMDAKI DEGERLERLE ASAGI YUKARI AYNI AMA BUNDA BIRAZ DAHA YUKSEK TABIKI... YANLIZ SOFTMENU DIYEBISI VAR BIOSTA GALIBA DIREK 3200 YAPAYIMMI DIYE SORUYO BAYAG HOS BI OZELLIK AYRICA GURUYUDA KURDUM. BOARDUN NE VAR NE YOK HERSEYINI BIOS A GIRMEDEN WINDOWSTAN AYARLAYABILIYONUZ BIOS UPDATE OVERCLOCK VOLTAJ VS... SISTEM HATALARINI HABER VEREN COK IYI OZELLIKLER VAR. HATT LOG BILE TUTYOR NERDE NE OLUYO DIYE. BU ARADA PAKETLEME BAYAG IYI 2 ADET KUTU ICINDE GELIYOR KITAPCIK BOARD IDE CABLE CD SATA DISKET AMA TEK IDE CIKTI UDMA 100 2 SATA CABLE BI SATA POWER BASKA BISI YOK BELKIDE CIKMIYORDUR NEYSE BEN BU BOARDU BIRAZ PAHALIYAMI ALDIM ACEP 124$ FALAN NEDIR??? 150 + KDV CUNKU OK
    [type]

• HE BIDE UNUTMADAN WINXP SP1 KURDUKTAN DIRECTX TANITTIKTAN VE NFORCE 2.45 I KURDUKTAN SONRA SES KARTINI TANIMIYOR NFORCE U ELLE SISTEMDEN YERINI GOSTERMEK GEREKIYO SISTEM DOSYALARININ GARIP BI OLAY!!! BELKI BIOS UPDATEDIR... DİĞER HERSEY OK
  • YA BIDE SUREKLI YAZIYORUM AMA AKLIMDA YENI YENI GELIYO ISTE BOARD POWER GIRISI COK TERS BI YERDE FANIN ALTINDAN KOCA KABLOYU GECIRMEK ZORUNDA KALDIM BIRAZ DAHA DIKKAT EDILEBILIRDI BUNLARA...
    HE BIDE BOYLE BIRSEY DUYDUM BU NEDIR???
    ""Dünyanın ilk üzerinde 2. Overclock işlemcisi bulunan AMD
    tabanlı ve nForce™2 Ultra 400 çipsetli anakartı. """"
  • dijitalcenter da 159 dolar+kdv dio
  • atarum kardeş buraya dün gelmiş diyor 124$ a satılıyormuş diyor ama nerede olduğunuda yazsa bizde oradan alsak bir iyilik yapsada bizde oradan alsak...Mesajını bekliyoruz atarum boşu boşuna 25$ daha vermeyeyim...
  • merhaba,

AmigamaN, Zalman Fanı takarken cliplerini kesiyormusun,yoksa herhangi bir düzeltme yapmadan takılabiliyor mu?
  • ben gecen persembehttp://www.eksenbilgisayar.com/default.php?cPath=1_35&page=1&sort=3a

dan abit nf7-s satın aldım.ve fiyatı 128 dolar +kdv idi.dolar kurunuda 1.450.000 den hesaplıyorlar dı ozman için.evime +bedel karşılığı kendi özel kargolarıyla geldi actım kontrol ettim kutuyu.ve parasını nskıt odedım.şimdilik baya memnunum.
    ben anakartı satın almadan önce a7n ozman yoldaydı.ve fiyatı baya bir yüksekti.
    simdi siteye baktım nf7-s 134.40 $ +kdv ----a7n 156.71 $ + kdv.dolar kurunuda 1.440.000 dan hesaplıyorlar.

atarum romanya fiyatını söylüyor size [drctr]

• Arkadaslar ben eksen den 1440 kurdan 147$+kdv den aldım 1 dolar ınmıyolar ona göre. Nerden cıkarıyonuz 124 falan o fıyatlar yurt dısıdır daha yansımaz turkıyeye. Bu arada ring arkadasım ZALMAN ın clip dediğin KLİPS FALAN GIBI BISIMI... CUNKU oyleyse fanın KENDI GELDIGI HALDEKI KLIPSLERI ORJINAL HALDEKI YANE AMD ATHLONXP LER ICIN HICBISI YAPMADAN DIREK TAKIYON + KESEMESSIN CUNKU DEMIR KLIPSLER VIDALIYON DIREK 2 ADET AYAGI BOARDUN ARKASINA TAKIP CUNKU ZIMBIRTI COK AGIR 780 GR MI NEYDI ANCA TARTIYO HAYVAN... ve ıcınden ayrıca P4 LER ICIN VE AMD 64BIT LER ICIN ayrıca vıda POSET VE ELEMANLARI CIKIYOR ++++ OZEL SOLUSYONUDA VAR ISI ILETICI THERMAL ZALMAN BI KAC ****LIK MACUN HEHEH OK...
  • Arkadaşlar sorun çözüldü o fiyat romanya fiyatıymış o yüzden dediğin gibi 147$ dan aşağı ya yok bende dün Dijital Center den aldım 250 milyona AN7 Sorun Çözüldü...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.