Şimdi Ara

ACER ASPİRE 7750G HD7670M VE İNTEL FAMİLY SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar arkadaşlar Aspire 7750G kullanıcısıyım.

Çok araştırdım cözüm bulamadım.windows7 yi silip windows 8 bile yükledim değişen birşey olmadı ve gerçekten çıldırmak üzereyim lütfen yardım edin laptop canımı sıkmaya başladı parçalıyasım geliyor

hele forumdan bi arkadaşın paylaştığı resimi gördüm ki kıskandım http://a1212.hizliresim.com/14/x/hfm61.jpg

görüldüğü gibi V3-551G modelini kullanan arkadaşımızın derecelendirmedeki ekran kartı amd readon olarak gözüküyor

gelelim bana, başıma belaa olan olaya...Cod2 pes2012 pes2013 gibi oynadığım oyunlarda ve hatta windows deneyimi dizini derecelendirmelerinde bile görünen İntel Family zırvasına aynı resimdeki gibi beni benden alıyor

http://f1304.hizliresim.com/18/9/lwwxg.jpg

oyuna girerken felan değiştirilebilir grafiklerden yüksek performansı seç felan demeyin cidden moralim bozuluyor.seçtiğim halde bile oyunlar intel family grafik kartını görüyor.Sürücülerde felan da bi sıkıntı yok ve hatta daha bu gün tekrar recovery modu açıp formatladım tertemiz.

bunun cözümü nedir bilen arkadaşlar ciddi anlamda yardımcı olabilirlermi ? hakikatten can sıkmaya başladı anlamıyorum ne diye böyle bir olay yaparlarki ? HD 7670M tam performansını alamıyoruz

şimdiden teşekkürler.

• bizim hp'lerdede bu durum böyle göstermelik ekran kartı koyuyorlar nerde çalışıp çalışmadığını anlamıyorsun resmen
  • burda da cözüm veya çare bulamıyosak hiç bir yerde bulamayız yokmu yardım eli uzatacak birisi :/
  • baslığı yanlış yeremi actım acaba ?
  • Doğru yere açtın ama amd'de bazen geçiş sorunu oluyor verdiğin resimde puanın yüksek olmasının nedeni ssd olması 6.6 puanda bu kart için normal.Sana Windows puanı lazım değil önemli olan oyunlarda sıkıntı veriyor mu değiştirilebilir grafik seçeneklerinden oyunu yüksek performanslı gpu'ya mı ayarlıyorsun,windows puanını kaale alma sistem tanımayabilir,3dmark ttsti yaparsan daha iyi sonuç elde edersin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.