Şimdi Ara

Acil Arkadaslar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3 Arkadas basketbol oynamaya karar verdik fakat 4. kişiyi bir türlü bulamadık... Ve seneler sonra basketbol için bu kadar iştahlı olan bizlere yardımınız dokunursa seviniriz :) En kötü ihtimal ile 2-2 en iyisi ise 3-3 yapmayı isteriz...

Bugün saat 19:00 da Boğaziçi Üniversitesinde (Rumeli Hisarüstü) oynayacağız ışıklandırma vardır haberiniz ola :) Güzel bir basketbol akşamı yaşamak ve yaşatmak istiyoruz ilgilenen arkadaşlara duyurulur... İlgilenenler var ise soru ve sorunlarımızı paylaşabiliriz...

• Volkan sen yaşıyomuydun

abi öğrenci falan bulursunuz illa ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: drexler22

Volkan sen yaşıyomuydun

abi öğrenci falan bulursunuz illa ki

:) Serhat abi öğrenciler olmaz yaz okulu da bitti herkes ucmuştur... Abi 3 arkadaş bir adam bulamadık ona yanıyorum :) artık en son ihtimal buraya yazayım dedim bare bir hayrı dokunur sitenin :)

Sen gelebiliyorsan gel Serhat konuşacağına
  • yok abi orası taaa ebesinin şeyinde kalıyor bana çok uzak.. yaz okulu bitse de orada oturan okulu kullanan insanlar var.. olmadı 9 aylık oynarsınız 3 kişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: drexler22

yok abi orası taaa ebesinin şeyinde kalıyor bana çok uzak.. yaz okulu bitse de orada oturan okulu kullanan insanlar var.. olmadı 9 aylık oynarsınız 3 kişi

olm ebesinin nesinde kalıyor! bahçelievler de oturuyorsun oraya gelmen (oto yoksa) 1 saat bile surmez hadi bizde yarım saat sonra çıkacağız eğer uyduracağın başka mazaret yoksa gel :)
  • Mesaj silinirse sevinirim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.