Şimdi Ara

##ACİL hepsi buradada satılan Nikon D5100 VR HK.##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikler İyi bayramlar, Hepsiburada dan nikon fotoğraf makinesi alıcam son 1 saati var ithalatçı firmanın ismi yazmıyor orjinal garantisindemidir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSpanyoL` -- 22 Ağustos 2012; 22:53:40 >

• Hepsiburada resmi garantili ürün saıtoyr diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

Hepsiburada resmi garantili ürün saıtoyr diye biliyorum

Sağol cevap için paralel ithalat sattığı ürünlerde varmış orjinal garantiyse fiyatı şuanda gerçekten iyi çok kararsız kaldım:)
  • YOKMU BİLEN
  • Şuan satılan nikon dslr lar ithalatçı (paralel) garantili...

Örnek:
    http://www.hepsiburada.com/liste/nikon-d5100-18-55-vr-162mp-3-lcd-dijital-slr-fotograf-makinesi/productDetails.aspx?productId=ftslrnikd5100vri&categoryId=1100301
    Garanti açıklama bölümüne bakınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceeport123 -- 20 Ağustos 2012; 10:56:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceeport123

Şuan satılan nikon dslr lar ithalatçı (paralel) garantili...

Örnek:
    http://www.hepsiburada.com/liste/nikon-d5100-18-55-vr-162mp-3-lcd-dijital-slr-fotograf-makinesi/productDetails.aspx?productId=ftslrnikd5100vri&categoryId=1100301

simdi ben bu urunu dun satin aldim 1550 tlye geldi urun geldikten sonra paralel ise iade etsem cok ugrasirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aklına kötü şeyler getireceğine makineyi kullanmana bak. Seninle yaşayacak hali yok. Güle güle kullan

• quote:

Orijinalden alıntı: tekin1923

Aklına kötü şeyler getireceğine makineyi kullanmana bak. Seninle yaşayacak hali yok. Güle güle kullan

sagol kardesimde para veriyoruz sonucta paralel almak istesem hayyamda daha uygun olacagini dusunuorum

• Valla paralel mi, resmi mi bilmem; ben işe yaramaz garantiye verilen farka yanarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlutosDaddy

Valla paralel mi, resmi mi bilmem; ben işe yaramaz garantiye verilen farka yanarım

• Garantili alsan hiç uğraşmayacağını mı sanıyorsun, "Ooo makineniz mi bozuldu? Hemen servise alalım, 5dk da tamir edip ücretsiz teslim edelim" diyeceklerini mi sanıyorsun? Makinenin gerek kullanıcıdan gerekse makinenin kendisinden kaynaklanan arızaların %99 u garanti kapsamı dışında kalır, garanti kapsamını olurda alırlarsa bi ton tamirat ücreti alırlar onu da 2 ayda yaparlar. İnan bu kadar kafanı yoracak bi konu değil, makineni düzgün kullan, çarpmalara, pc ile olan bağlantı kurma şekillerine piline dikkat et yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seboist64

Garantili alsan hiç uğraşmayacağını mı sanıyorsun, "Ooo makineniz mi bozuldu? Hemen servise alalım, 5dk da tamir edip ücretsiz teslim edelim" diyeceklerini mi sanıyorsun? Makinenin gerek kullanıcıdan gerekse makinenin kendisinden kaynaklanan arızaların %99 u garanti kapsamı dışında kalır, garanti kapsamını olurda alırlarsa bi ton tamirat ücreti alırlar onu da 2 ayda yaparlar. İnan bu kadar kafanı yoracak bi konu değil, makineni düzgün kullan, çarpmalara, pc ile olan bağlantı kurma şekillerine piline dikkat et yeter.

yorumlariniz icin sagolun arkadaslar yalniz benim demek istedgim sey paralel ithalatsa hayyamdan alsam daha uyguna gelmezmiydi

• aldığınız şey SLR yani bir gövde almakla bitmez daha pek çok şey alacaksınız. şimdi aldığınızın keyfine bakın ve gerilimden kurtulun. kitapçığını dikkatlice okuyup bol bol çekin. sonrasında hayyamı da öğrenirsiniz. daha incelikleri de... ağzınızın tadını kaçırmayın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: iSpanyoL`

quote:

Şuan satılan nikon dslr lar ithalatçı (paralel) garantili...

Örnek:

simdi ben bu urunu dun satin aldim 1550 tlye geldi urun geldikten sonra paralel ise iade etsem cok ugrasirmiyim

Kardeş sen ürünü hepsiburadadan alıyorsun 7 gün içinde iade hakkın var zaten...
    Makina elinize ulaştığında hangi firmanın garantisinde olduğunu yazarsanız bilgimiz olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceeport123 -- 22 Ağustos 2012; 12:06:04 >

• quote:

quote:

Garantili alsan hiç uğraşmayacağını mı sanıyorsun, "Ooo makineniz mi bozuldu? Hemen servise alalım, 5dk da tamir edip ücretsiz teslim edelim" diyeceklerini mi sanıyorsun? Makinenin gerek kullanıcıdan gerekse makinenin kendisinden kaynaklanan arızaların %99 u garanti kapsamı dışında kalır, garanti kapsamını olurda alırlarsa bi ton tamirat ücreti alırlar onu da 2 ayda yaparlar. İnan bu kadar kafanı yoracak bi konu değil, makineni düzgün kullan, çarpmalara, pc ile olan bağlantı kurma şekillerine piline dikkat et yeter.

yorumlariniz icin sagolun arkadaslar yalniz benim demek istedgim sey paralel ithalatsa hayyamdan alsam daha uyguna gelmezmiydi

Kardeş şu site güvenilir mi bilmiyorum ama 1400 TL
    http://www.sanalreyonum.com/urun/nikon-d5100-18-55-vr-kit_871149.aspx?CatId=27282&ref=akakce&v=1.81.2

• quote:

quote:

quote:

Kardeş şu site güvenilir mi bilmiyorum ama 1400 TL
    http://www.sanalreyonum.com/urun/nikon-d5100-18-55-vr-kit_871149.aspx?CatId=27282&ref=akakce&v=1.81.2

12 taksitle aynı paraya geliyor büyük ihtimalle paralel ürün ama bakalım hayırlısı hepsiburadadanda hiç haz etmiyorum gelsin garantisini paylaşacağım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.