Şimdi Ara

ACİL OLARAK CEZA SİSTEMİYLE İLGİLİ BİR SORU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben dün akşam dalgınlıkla hız sınırını aştım (geçtiğim noktada hız kontrol sistemi var ) Yani hız sınırı 70 , ben en fazla 80-90 arası bişeyde gidiyordum . Şimdi az önce ceza sorguladım ama cezanız yoktur diyor.

Sistem otomatik olduğu için sanırım cezayı kestiği anda internete yollardı değilmi ?

şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _HidRoJeN_ -- 22 Mart 2012; 8:41:24 >

• kesilen cezanın internette görülmesi bazen zaman alabiliyor, 7 - 10 gün içerisinde adresine tebligat gelir, gelmezse ceza yememiş olabilirsin. sistem otomatik ama başında bir operatör var o onayladıktan sonra ceza kesiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werty_tr -- 23 Mart 2012; 15:02:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: werty_tr

kesilen cezanın internette görülmesi bazen zaman alabiliyor, 7 - 10 gün içerisinde adresine tebligat gelir, gelmezse ceza yememiş olabilirsin. sistem otomatik ama başında bir operatör var o onayladıktan sonra ceza kesiliyor.

Baya bir süre oldu , sanırım ceza falan yok :)

Teşekkür ettim iyi forumlar .
  • Ankara için konuşmak gerekirse ceza sistem tarafından kesilip sonra arkadaşın dediği gibi memur onayından geçiyormuş. Günde ortalama 50.000 araç bu kameralara giriyormuş ve sadece ufak bir bölümü ceza alıyormuş çünkü o kadar kişiye ceza kesecek memur yokmuş. Sistemde otomatik saklamadığı için kayıtları yırtma oranı fazla imiş. -muş -miş diyorum çünkü bunu bana bir arkadaşım anlattı artık o nerden duydu ne kadarı doğru yanlış bilmiyorum.

Ama şu da var eğer cezanızı mtv sorgulamadan bakıyorsanız o sistemde sıkıntı var. 2 aydan fazla önce park cezası yedim ne sistemde var ne tebligat geldi. Sonuçta bu yazılı eski usul ceza kesme yöntemi olduğu için fevri davranamaz yazdıysa yazılmıştır ama ne gelen var ne giden itiraz dilekçem olay yerinin resimleri bile hazır ama tebligat şart :D Demem o ki o sorgu sayfasına gram güvenmiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.