Şimdi Ara

Acil Yardım Arkadaslar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar dün calısan 2.5 inç 250gb codegen marka tasınabılır harddıskım bugun calısmaz oldu.Kablosunu takıyorum ısıgı yanmadı bıraz bastırınca ısıgı yandı fakat hemen gıdıyo elımı ceker cekmez tam otursun dıye bıraz abandım bu sefer tak ettı Sanırım harddıskın Usb gırısını bozdum ne yapmalıyım ıcınde onemlı bılgılerımde vardı.Ilk olarak kablo degıstırcem ama sanırım sorun buyuk ıhtımalle usb gırısınden sakaryada ıkamet edıyorum.

• Codegen marka ürünlerin yetkili servisi TRİO Bilgisayardır.
    Yetkili servise gönderin ürüne kendiniz müdahale etmeyin. Kabloyu fazla bastırdığınız için usb girişinide kırmış olabilirsiniz servise göndermeniz gerekmektedir.
  • 15 gün içinde sorun çıkarsa direkt yenisiyle değiştirirler, beklemeden aldıgın yere götür
  • Saolun arkadaslar ama ürünü alalı rahat 2 seneden fazla oluyor muhtemelen kutusunda problem vardır diyor herkes o yuzden kutu degısımıne gıdecegım.Harddısk sataymıs önerebileceğiniz kutu var mı 2.5 inçlik
  • Sen diskini yetkili servisine gönder onlar kontrol ederler. Kutuda bir problem varsa garanti süresi dolsa dahi ücret karşılığında değişimini yaparlar.
    Yetkili servisinde daha uygun fiyata işini halledebilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.