Şimdi Ara

acil yardım edin.zor durumdayım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisaysrımı akşam giderken kapattım.eve gelince açtım.neyi açsam bozuk görüntü uyarısı geliyor.pc ekran kartı atı radeon hd6370m.virüsten olabilirmi?ya da antivürüs veya windows defenderden?
    Yardım!

• quote:

Orijinalden alıntı: abdulsamettoprak

bilgisaysrımı akşam giderken kapattım.eve gelince açtım.neyi açsam bozuk görüntü uyarısı geliyor.pc ekran kartı atı radeon hd6370m.virüsten olabilirmi?ya da antivürüs veya windows defenderden?
    Yardım!

Yaşadığınız problem ekran kartınızın bozuk olması veya sürücülerinde ki bir hatadan dolayı kaynaklanır. Bilgisayarınızı yeni aldıysanız içerisin de bulunan sürücü güncel olmayabilir bu yüzden bilgisayarınızın marka üreticisi sayfasından ekran kartının güncel sürücüsünü indirip güncelleyip durumu kontrol ediniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatasaray1362

quote:

Orijinalden alıntı: abdulsamettoprak

bilgisaysrımı akşam giderken kapattım.eve gelince açtım.neyi açsam bozuk görüntü uyarısı geliyor.pc ekran kartı atı radeon hd6370m.virüsten olabilirmi?ya da antivürüs veya windows defenderden?
    Yardım!

Yaşadığınız problem ekran kartınızın bozuk olması veya sürücülerinde ki bir hatadan dolayı kaynaklanır. Bilgisayarınızı yeni aldıysanız içerisin de bulunan sürücü güncel olmayabilir bu yüzden bilgisayarınızın marka üreticisi sayfasından ekran kartının güncel sürücüsünü indirip güncelleyip durumu kontrol ediniz

sorunu düzelttim.antivirüs programından kaynaklanıyomuş.sildim düzeldi...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.