Şimdi Ara

ACİL yardım!! xp-pc baglantısı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaslar dene dene olmuyor ya suan pc ve xbox basındayım modemim 4 portlu xbox'ı ethernetle bagladım pcde ethernetle baglı internete ama bir türlü tanıtamıyorum xbox'ı nete bir türlü baglayamıorum ya lütfen yardım edn ya kafayı yedim bazı ayarlar buldum ama onlarda olmadı ne yapıcam ben

• windows media player 11 yükle... media paylaşımında xboxa izin veri seç daha sonra xboxta network ayarlarından test pc connection u dene.. bu anlattıklarımı yaptığımda olmuştu ama media player güncellendikten sonra bişey oldu görmüyo şimdi tekrar yapamıyorum da delirecem lanet olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jokerguy

windows media player 11 yükle... media paylaşımında xboxa izin veri seç daha sonra xboxta network ayarlarından test pc connection u dene.. bu anlattıklarımı yaptığımda olmuştu ama media player güncellendikten sonra bişey oldu görmüyo şimdi tekrar yapamıyorum da delirecem lanet olsun

tesekkür ederim oldu valla cok saol yanlız yine hdd'ye resim atamıyorum bu oolay beni uyuz edecek pes2009'a resim atıcam ama olmuyo ya
  • Vista kurma ihtimalin varsa eğer, PC otomatikman Xbox' ını tanıyacak ve medya paylaşımı için Xbox' a özel ayrı bir klasör oluşturacaktır PC' nde.
    O klasörde ki, video, resim vs. gibi bölümlere her türlü dosyayı atarak Xbox' ından ulaşabilmen mümkün.

edit: Xbox HDD sine usb ile atmayı deneyebilirsin resimleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 14 Şubat 2009; 15:44:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: jam1907

quote:

Orjinalden alıntı: Jokerguy

windows media player 11 yükle... media paylaşımında xboxa izin veri seç daha sonra xboxta network ayarlarından test pc connection u dene.. bu anlattıklarımı yaptığımda olmuştu ama media player güncellendikten sonra bişey oldu görmüyo şimdi tekrar yapamıyorum da delirecem lanet olsun

tesekkür ederim oldu valla cok saol yanlız yine hdd'ye resim atamıyorum bu oolay beni uyuz edecek pes2009'a resim atıcam ama olmuyo ya

Rica ederim..Evet xboxın hddsine kaydedemiyosun pcdeki dosyaları ben de denedim onu olmuyor maalesef..Yalnızca çalıştırabiliyorsun.. Bi de benim sorunuma çare bulacak biri çıksa ne güzel olur media playerı güncelledikten sonra görmemeye başladı xboxla pc birbirini napsak netsek ..

• windows media connect programını yükleyin. Basit çözüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: talanas

windows media connect programını yükleyin. Basit çözüm

Xpde geçerli mi bu ?
  • bende xboxla pc yi media playerdan gostermistim simdi bisey oldu hersey tamam gorunuyor ama xbox pcyi gormuyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.