Şimdi Ara

acilll ekran kartı alıcam birazdan hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 1 saate kadar ewden cıkıcam ekran kartı almak icin yaklaşık 2 saattir forumdayım araştıryom cebimde 180 ytl para var kafamda 8600 gt var ama modeli nedir bilemiyom yada 9600 gt mi alsam ? psu 350 watt işlemci 3ghz 1 gb ram 160 hardisk.ne önerirsinz şimdiden sağolun dostlar.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teac -- 4 Ekim 2008; 12:06:27 >

• 9600gt
  • benimde 180 ytl ye tavsiyem 9600gt olur ama sistemini biraz daha ayrıntılı yazarsan, örneğin işlemcin p4 mü? psu markası ? birazdaha yardımcı olabilirim...
  • ewt p4 3 ghz psu 350 watt 8600 gt ye göre daha mı iyi 9600 gt ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: teac

ewt p4 3 ghz psu 350 watt 8600 gt ye göre daha mı iyi 9600 gt ?

1gb ram bide bence 8600gt alın 9600gt ye yetersiz kalır bu sistem
  • 9600GT 8600GT den çok çok daha iyi bir kart. Ancak Sisteminizde tam verim alamayabilirsiniz. Yinede 8600GT den çok çok daha iyi olacağına emin olabilirsiniz. 180,00 Liranız varsa 9600GT alın. Hatta PALİT sonic bile bulabilirsiniz.
  • tabikide. eğer aklında 180 ytl nin tamamını harcamak geçiyorsa 9600gt. bide psu nun markasını demiştim sen yine 350 watt yazmışsın .
  • bak bunu söylemeye unuttum. sistem belleğin biraz az ama 9600 gt ye göre. işlemcinde biraz düşük. almanı tavsiye ettik ama darboğaz sorunun olabilir. ilk 180 ytl limitim var diyince adamın aklı hemen iyi bi ekran kartına gidiyor. kusura bakma pek sistemine dikkat etmemişim. sen en iyisimi 8600gt.
  • quote:

Orjinalden alıntı: abuzer120

bak bunu söylemeye unuttum. sistem belleğin biraz az ama 9600 gt ye göre. işlemcinde biraz düşük. almanı tavsiye ettik ama darboğaz sorunun olabilir. ilk 180 ytl limitim var diyince adamın aklı hemen iyi bi ekran kartına gidiyor. kusura bakma pek sistemine dikkat etmemişim. sen en iyisimi 8600gt.

Niye böyle söylüyorsunuz, Bende P4 3.2, 1gb ram li sistemime 9600GT almıştım. 1 ay kullandım sonra e7200, 2gb ram terfisi ile mutlu mesut kullandım. Bakarsınız arkadaşta 1-2 ay sonra biraz para biriktirir ufaktan bir terfi yapar. Bu seferde 8600 kesmez yeni ekran kartı ihtiyacı hisseder. 9600GT yi alsın. Daha sonra işlemci değişimi ve +1gb ram takviyesi ile paşa paşa kullanır.
  • müşavir arkadaşım doğru söylemişsiinde asıl soruyu, soruyu soran arkadaşa somak lazım. bakalım sitemi terfi ettirecek mi? yani anakartı, sistemi terfi etmeye yeterlimi ? terfi gibi düşüncesi yoksa parasına yazık etmesine gerek yok bence.
  • ewt arkadaşlar ilerde sistemi terfi ettirebilirim 9600 gt daha iyiyse onu alıcam artık ilerde anakart işelmci değişrse ii oluro zmn.psu nun markasıda aopen kasa 350 yada 300 wattı sanırm :)
  • sağolun arkadaşlar şimdi gidiyom almaya palıt alıcam sağolun bütün yarımlar icin ....
  • tmm o zaman teac arkadaşım sistemini ileride terfi ettireceksen düşünmeden al 9600gt yi, eğer psu aopen se sorununda olmaz. hani bazı ne olduğu belirsiz 350 watt çakma psu lar var da onlardansa sisteminin başına bişey gelmesin diye sodum psu markanı. şimdiden hayırlı olsun....
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teac -- 21 Ekim 2009; 21:26:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.