Şimdi Ara

Açtığım başlığı Wot'a şikayet eden kimdir (lütfen silinmesin)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • (Başlığı silmekte haklısın ama yazacak başka bir şey bulamadım.)

Satış ilanımı Wot'a şikayet eden işsiz arkadaş kimdir. Bundan ne çıkarı olmuştur. Cevap lütfen

• Var işte böyleleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: receperdemata

(Başlığı silmekte haklısın ama yazacak başka bir şey bulamadım.)

Satış ilanımı Wot'a şikayet eden işsiz arkadaş kimdir. Bundan ne çıkarı olmuştur. Cevap lütfen

yeni bir dh hesap ac o sekilde satış ilanı koysana arkadaşım böle adiler her yerde var adam t110e3 alamamış kıskanıyor işte
  • diğer oyunların bölümlerinde yok sanki satış takas konuları hatta Üst konu olarak duruyor bizim bu WoT bölümü de acaip yaw.
  • kalıcı ban yedik
  • Forum iyice tatsızlaştı yeminle adama kalıcı ban yedirttiniz bir tarafınız göğe erdimi? Karaktersiz insanlar...
  • geçmiş olsun diyecem ama kalıcı ban dediğine göre geçmeyecek bi durum. ben mesajını gördüğüm an sana pm attım uyarmak için. ama anlaşılan seni tanıyan yada nickini bilen biri yapmış yapacağını.
  • bizim milletimiz böyle. bu hallere düşmemizin sebebi çekememezlik. adam emek vermiş para harcamış bilmem kaç bin maç yapmış üst tierlere çıkmış, emeğini wota mı bıraksın karşılığının bir kısmını istemiş sen şikayet et ban verdirt. başı göğe ermiştir belki. bu gibi adamlara wot altın mı veriyo nedir ajanlıkları karşılığında. eğer öyleyse bile kazandıklarını sansınlar kendini satan karakteri bozuklar...
    wotun da ... yemesi var bu işte. sanane adam ister satar ister başkasına devreder. sana yine gelecek altıncıklar ne uğraşıyorsun ki... adam hazır kasılmış hesap alacağına sıfırdan başlasın daha çok harcasın istiyorlar tabi...
  • O değilde aklıma geldi şimdi birisi durup dururken herhangi birisine ait bir hesabı istediği zaman bu satış yapıyor diye banlattırabilir. Madem böyle bir şikayete hemen banlıyorlar. Birisini bu hesabı satıyor diye ticket atsan banmı olacak yani biraz saçma bir durum bu geçmiş olsun.
  • bu wot para için yapmayacağı yok. banlar açtırmak için de altın ister kesin. oyun içi görüntü paylaşmak o yüzden tehlikeli. sen hava atmak için paylaşırsın onu biri satış ilanına koyar wot bunu kanıt sayar banlar. haklı da çıkar, çünkü oyun içi görüntüyü senden başkası bulamaz der.
  • geçmiş olsun arkadaşım keşke oyun içi tanıdıklar vasıtasıyla satmayı deneseydin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deatly

O değilde aklıma geldi şimdi birisi durup dururken herhangi birisine ait bir hesabı istediği zaman bu satış yapıyor diye banlattırabilir. Madem böyle bir şikayete hemen banlıyorlar. Birisini bu hesabı satıyor diye ticket atsan banmı olacak yani biraz saçma bir durum bu geçmiş olsun.

Bu gibi durumlarda IP kontrolü ile sahte mi gerçek mi kontrol ediyorlar. Genellikle de açılıyor hesabınız.

Ama evet, nefret ettiğiniz biri varsa açık arttırma sitesine veya foruma bu account'u satıyorum diyip, support'a account satan var derseniz 1-2 gün kapalı kalma ihtimali var bu hesabın.

Sahibinden.com'a koyanlar var tüm detaylarla. Satışın da yasak ve perma ban olduğu Terms of Service'de yazıyor. Buna teşebbüs de aynı şekilde değerlendiriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ohzman -- 18 Ekim 2012; 19:54:35 >

• oha sahibinden.coma bakınca şoke oldum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.