Şimdi Ara

Adammı öldürdüm,gaspmı yaptım,bankamı hortumladım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bana niye kredi kartı vermiyolar yaş 24 HSBC,İş bankası,cardfinans hiç biri bana kredi kartı vermiyor..4-5 yıl önce iş bankası üniversite öğrencilerine maximum kredi kartı dağıttı o vesileylede bende kredi kartı almış bulundum.Gayet efendice limiti zorlamadan kullandım zamanında taksitlerimi bankaya yatırdım...En son alışverişimin son taksidini yatırdıktan sonra zamanın parasıyla 1 milyon lira (1 ytl) gibi bi para kaldı diye hatırlıyom yani işlemi yapana sorduğumda bu 1 ytl nedir diye önemli bişey olmadığını söylemişti.Fakat ondan sonra ben kredi kartını 3-4 yıl kullanmamıştım ve içimde o 1 ytl kuruntu oldu gittim bankaya müşteri hizmetlerine böyle böyle derdimi anlattım bayan çalışan aldı kredi kartını ve imha etti,sıkıntı olup olmadığını sordum yok bişey dediler....Ve 3-4 aydır baş vurmadığım banka kalmadı hepsi aynı hiç biri bana kredi karçı vermiyor,en son yine iş bankasının öğrenciler için çıkardığı kredi kartı için baş vurdum 2 hafta içinde şubeyegelir dediler 3 ay oldu biz sizi arayacaz dediler haber yok...Şimdi size soruyorum adammı öldürdüm fortçulukmu yaptım gaspmı yaptım bankamı hortumladım bana niye vermiyolar kredi kartı?

• quote:

Orijinalden alıntı: arbuzik

Bu mesaj silindi.
    valla bılader uzuldum sımdı adres ne senın benım bankadan cıkaralım sana ulas bana ok
  • quote:

Orijinalden alıntı: YeniÇeri03

valla bılader uzuldum sımdı adres ne senın benım bankadan cıkaralım sana ulas bana ok

Alıntıları Göster
    yokmu bi fikri olan en azından hata yapan bensem öğreneyim,yani bu adamlar bana hayatım boyunca kredi kartı vermeyeceklermi 1 ytl yüzünden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozertekins

yokmu bi fikri olan en azından hata yapan bensem öğreneyim,yani bu adamlar bana hayatım boyunca kredi kartı vermeyeceklermi 1 ytl yüzünden?

Alıntıları Göster
    Elbet başka bir sebebi vardır. Banka bu ne yapacağı belli olmaz.

Adama 1 YTL limitli kart veriyorlar sanada 1 YTL yüzünden kart vermemeleri normal.
  • quote:

Alıntıları Göster
    bankaların kara listesine girmiş olabilirsin diyecem ama yok ya abartı kaçacak.
    ben ilk ve tek kredi kartımı sokakta ayak üstü form doldurup almıştım banka önlerinde sokakta oluyor
    hani görevliler dene yine onları en azından.
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ozertekins

5 sene boyunca bın dereden su getırtırler o kadar. Kredı notunuza - puan yazılmıs buyuk ıhtımalle ve bundan dolayı kredı kartı alamıyorsunuz.

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Şimdi bir yol göstericem , birkaç soru sorucam..

1-Çalıştıgın iş yerine ne yazıyosun
    2-Aylık gelirine ne yazıyosun

Bir arkadaşın sana ek kart çıkarsın o ek kart gelince sen başka bir bankaya kullandığınız kartlar kısmına onu yazarak başvur..

• quote:

Orijinalden alıntı: Climanjaro

quote:

Şimdi bir yol göstericem , birkaç soru sorucam..

1-Çalıştıgın iş yerine ne yazıyosun
    2-Aylık gelirine ne yazıyosun

Bir arkadaşın sana ek kart çıkarsın o ek kart gelince sen başka bir bankaya kullandığınız kartlar kısmına onu yazarak başvur..

Alıntıları Göster
    boşver...
    olmaması daha iyi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

boşver...
    olmaması daha iyi...

Alıntıları Göster
    ya babam çıkartsa bi kredi kartı onunkini kullansam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

boşver...
    olmaması daha iyi...

Alıntıları Göster
    dostum senı kara listeye almışlardır ne demek 1 ytl birşey olmaz bankacı senı iplememiş beni eski paraya göre üçyüzellibinlira bakiyem kalmış ödemezseniz faize girecek diye ltf aramışlardı inadına üçyüzellibinlira yatırmıştım gişedeki kadın bu para dilenciye verilmez demişti tabiki içimden hadelan dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: TIGERSHARK

dostum senı kara listeye almışlardır ne demek 1 ytl birşey olmaz bankacı senı iplememiş beni eski paraya göre üçyüzellibinlira bakiyem kalmış ödemezseniz faize girecek diye ltf aramışlardı inadına üçyüzellibinlira yatırmıştım gişedeki kadın bu para dilenciye verilmez demişti tabiki içimden hadelan dedim

Alıntıları Göster
    ya iyide ozaman bu sinir insanlar son taksidimi yatırdığım gün niye o 1 ytl yide kesmiyolar gelde sinir olma sinir olda kafayı yeme kafayı yede fıttırma

• quote:

ya iyide ozaman bu sinir insanlar son taksidimi yatırdığım gün niye o 1 ytl yide kesmiyolar gelde sinir olma sinir olda kafayı yeme kafayı yede fıttırma

Alıntıları Göster
    Sana iyilik yapıyorlar farkında değilsin.
  • cardfinans sokakta dagitiyor nasil alamazsin imkansiz
    simdi bu karta basvururken bi numara veriyosun mesela babanin
    \adamlar ariyor babani baban yok diyor bidaha sana donmuyorlar oluyor bitiyor ben bunu sonradan ogrendim cardfinans taa yazligi arayinca kizdim dedim 3 kere basvurdum vermediniz onlarda babaniz surekli reddediyor dedi bende 23 yasinda adamin babasina mi sorulur kardesim diyip tersleyince finans olayi kapandi ama 17 yasindan beri kampus kart kullaniyorum memnunum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravunos

cardfinans sokakta dagitiyor nasil alamazsin imkansiz
    simdi bu karta basvururken bi numara veriyosun mesela babanin
    \adamlar ariyor babani baban yok diyor bidaha sana donmuyorlar oluyor bitiyor ben bunu sonradan ogrendim cardfinans taa yazligi arayinca kizdim dedim 3 kere basvurdum vermediniz onlarda babaniz surekli reddediyor dedi bende 23 yasinda adamin babasina mi sorulur kardesim diyip tersleyince finans olayi kapandi ama 17 yasindan beri kampus kart kullaniyorum memnunum ...
    Borcunu ödeyemezsen intihar etme diye.Seni düşünüyorlar işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manero

Borcunu ödeyemezsen intihar etme diye.Seni düşünüyorlar işte.

Alıntıları Göster
    kredi kartının tüm borcunu kapattım 1 ay geçti yaklaşık 1 liralık borç var diye kağıt geldi gittik yatırdık 1 lirayı bir ay sonra 0,53 liralık bir kağıt daha geldi ve onuda yatırdık sonra gelmedi ama beklemedeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: orinmicek

kredi kartının tüm borcunu kapattım 1 ay geçti yaklaşık 1 liralık borç var diye kağıt geldi gittik yatırdık 1 lirayı bir ay sonra 0,53 liralık bir kağıt daha geldi ve onuda yatırdık sonra gelmedi ama beklemedeyim

Alıntıları Göster
    Ben bi ara VatanBilgidayardan laptop aldım 1 sene sonra beni cepten aradılar illa finans verelim diye bide çalışmıyordum o ara bende kabul etmedim adam çok takla attı sonra gene bonus aradı oda binbir takla attı nerden bulmuşlarsa artık tel numaramı sonuçta almadım bence sende alma iyi yaparsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geberit -- 25 Mart 2008; 15:55:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: geberit

Ben bi ara VatanBilgidayardan laptop aldım 1 sene sonra beni cepten aradılar illa finans verelim diye bide çalışmıyordum o ara bende kabul etmedim adam çok takla attı sonra gene bonus aradı oda binbir takla attı nerden bulmuşlarsa artık tel numaramı sonuçta almadım bence sende alma iyi yaparsın.

Alıntıları Göster
    walla kimine bankalar istemeden kart gonderirler, kimide kart alamaz, ne dengesiz bi dünya

hocam, o bankanın hesaplarında veya farklı bankaların hesaplarına yüklü miktarlarda para trafiğin olsun, varya kapında köle olurlar kart vermek için ama işte o yok

bir arkadasın dediği gibi, calıstıgın iş yerıne ve aylık gelirine ne yazıyorsun,
    hiç olmadı bir aile bireyinin kartı üzerinden ek kart cıkart, oda aynı sayılır

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest

walla kimine bankalar istemeden kart gonderirler, kimide kart alamaz, ne dengesiz bi dünya

hocam, o bankanın hesaplarında veya farklı bankaların hesaplarına yüklü miktarlarda para trafiğin olsun, varya kapında köle olurlar kart vermek için ama işte o yok

bir arkadasın dediği gibi, calıstıgın iş yerıne ve aylık gelirine ne yazıyorsun,
    hiç olmadı bir aile bireyinin kartı üzerinden ek kart cıkart, oda aynı sayılır

Alıntıları Göster
    iş bankasını aradım müşteri numaram olup olmadığını sordu benimde öyle bi numaram yoktu ondan yardımcı olacamyacaklarını söylediler ama 1 ytl içinde karalisteye alma gibi bişey olmayacağını söyledi...Babamdan ek kart çıkartmayı düşünüyom peki bu ek kartın yaş sınırlaması varmıdır?

• quote:

iş bankasını aradım müşteri numaram olup olmadığını sordu benimde öyle bi numaram yoktu ondan yardımcı olacamyacaklarını söylediler ama 1 ytl içinde karalisteye alma gibi bişey olmayacağını söyledi...Babamdan ek kart çıkartmayı düşünüyom peki bu ek kartın yaş sınırlaması varmıdır?

Alıntıları Göster
    ek kartı sen degıl baban cıkarır dolayısıyla babanın yasına bakarlar hesap özetinde babanın ekstresine yansır
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Yanlış hatırlamıyorsam 18 yaş sınırı var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.