Şimdi Ara

Adana'yı bilenler yardımcı olsun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çukurova üniversitesini kazandım.Adana hakkında bilgi verebilir misiniz
    Nerede ne yapılır ne yenir fiyatlar nasıl insanlar nasıl vb.

• İlk iş gidip güneşe ateş açıyosun, gelenektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mağarada mı yaşıyorsun kardeşim. haftada 1 haberleri izlesen yeterliydi adanayı tanıman için.
  • Allah bilir Adana'ya adımını atmamışsındır.
    İki tane haber bülteni izleyip burada ahkam kesme.
  • Adana'da güneşe,Allah'a,canlarının sıkıldığı her şeye kurşun sıkan adamlar var diye duydum.
  • Adana insanları sicakkanlidir. Bakma sen burdakilere. Adanada olay çıkaranların çoğu adana dışından gelen kişilerdir ama bunlarin olsugu yerler bellidir zaten senin oralarda pek işin olmaz. Barajyolu Beyazevler Turgut Özal gibi yerler öğrencilerin çoğunlukla olduğu yerlerdir. Yiyecek içecek sıkıntısı yok her yer cafe restoran vs. zaten. Kampüs Turkiyedeki sayili güzel kampuslerden zaten. Kampus icinde de çeşitli kafeler var. Universiteye ulaşım sıkıntı değil. Nerdeyse her dakika uzerinde balcali yazan turuncu otobusler geciyor. Sadece Turgut Özal bulvarindan gidis sıkıntı biraz. Sadece belediye otobüsü var o da 20-25 dakikaya bir geliyor agzina kadar dolu oluyor

Her fiyata uygun yiyecek bulursun. Yeri gelir 5 TLye tavuk durum yersin bazen makarna yersin köfte yersin vs. Yemek olarak pahali bir sehir degil yani

• Adana kekolarıyla ünlü olaylarıyla meşhur olmuş şehirdir güneşe ateş edene rastlarsan şaşırma

• Su anda Adanada gorev yapiyorum. Klimali ev bulmaya calis. Inan bana cok sicak

• Fiyatlar uygun. Ziyapasa Bulvarinda nezih kafelerde oturabilir, Gazipasa'da Nargile kafe ve yemekcilerde takilabilirsin. Turgut Ozal Bulvarida ayni Ziyapasa gibidir, guzel kafeler var.
    Edit: kampus icide gayet buyuk ve guzel. Kafeler falan. Bu keko falan diyenleri dinleme, bu dedigim yerler gercekten cok guzel ortamlari falan filan

Edit2: universitede okuyan birsuru eskort gormen mumkun, gecimleri icin bu isi yapiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Supervenience -- 11 Ağustos 2016; 13:15:49 >
  • Ah o insanlar

• Şırdan yemeni tavsiye ederim
    Bu mesaja eklenen görseller:

Adana'yı bilenler yardımcı olsun Adana'yı bilenler yardımcı olsun

• Allah sabır versin yapacak çok az şey var şehirdede gezilecek yer çok değil.Hazırlık okuyacaksan söylim bu dönem %61i kaldı hazırlıktan o yüzden ortalamayı 60 a düşürdüler
  • Hayırlı olsun Adanada yaşıyorum ve çukurovada okuyorum.Adana öğrenciler için uygun bir şehirdir kampüsü dillere destan zaten.Kampüse 15 dakika mesafede barajyolu dediğimiz ve çoğu öğrencinin burada yaşayıp takıldığı yerdir.Yemek kültürü çoğu şehre gore iyidir ve ucuzdur.

Başka sorun varsa sor 8 senedir buradayım.

• Sıcak

• Öğlen katık, akşam virgo, gece şırdan ye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam adanalıyım herkes istanbula ankaraya izmire gidip yiyecek bise bulamazken sen kebabın dibine vuracaksın var mı ötesi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplayan herkese teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.