Şimdi Ara

Adidas 50 saate özel %25 + %30 indirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
3
Favori
17.666
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala adidas alan var mı diyordum varmış onu da öğrendik .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 tane alacaktım en ucuzundan taksit çıkmadı Axess karta. Belki hiç taksit seçenekleri yoktur bilmiyorum 1 tane aldım. Haber veren arkadaşa teşekkür ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • drarter kullanıcısına yanıt

Ooo sert çocuk gideyim de, ünlü markalara laf atayım da cool gözükeyim diyosun yane. Haşin erkek yaa, ıslandım hafifen.

Deniz Kerem Özeryoutube
    REİİİS
    https://www.youtube.com/watch?v=dI0KOUw_LnI
  • ne demek istediğini birde düzgün türkçe ile anlatabilmeyi denesen belki daha başarılı olabilirsin bu hayatta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drarter -- 31 Ocak 2023; 4:1:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayakkabılar pek çirkin. Hasortman altı bakayım dedim. 1000kusur lira

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt

Dostum mesajını yeni gördüm ama stok bittiği için siteden de kaldırmışlar. Alt üst kırmızı bir takımdı. 1187₺ idi yanlış hatırlamıyorsam. Sepette indirim olsaydı bayağı uyguna gelecekti.

• Teşekkürler, kızımcığıma aldım bir adet adidas, işin rast gitsin.

• https://www.instreet.com.tr/urun/adidas-aditru-1-acik-kahve-erkek-outdoor-ayakkabi-100001916?campaign=c_1000006 bu ayakkabıyı mağazadan 1000 tl ye aldım bence pek indirim yok gibi ayrıca kırmızı fiyatlar bütün indirimler yansımış hali birleşen bir şey yok

• İhtiyacım yoktuda güzel bişeyler geliyosa alayım dedim ne çirkin tasarımlar varsa onları indirime sokmuş kalitesiz dandikler 700 e falan geliyordu e onuda alacağınıza gidin lumberjack alın daha kalitelidir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Benim siparişim geldi, 660a gayet beğendiğim bir ayakkabı almış olduk..
    Adidas a laf edenler de var, insan hayret ediyor 😂😎

• bitti.

paylaşan arkadaşa teşekkürler.

dün sabah sipariş verdik, dün ğlen kargoya vermişler.

güzel yani :)

• Dayanıklı değil, güzel değil(Terrex ve Superstar hariç), rahat değil, ucuz değil. Asics(dayanıklı ve rahat), Nike(dayanıklı ve şık), Skechers (Şık ve rahat) kombolarını sunan markalar varken spor ayakkabıda Adidas'ı tercih edenleri anlamıyorum.

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt

en yakın bi adidasa uğrayıp herhangi bir boost modelini denedikten sonra bu mesajında bir revizyona gitme olasılığın yüksek

• Galaxy 4 37 numara olarak verdiğim siparişi iptal etmişler üstelik hala satışta :)

Edit: satışta olan ürünün stoğu olmayabilirmiş MH öyle dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pokemondortyol -- 2 Şubat 2023; 11:3:54 >
  • salomon ayakkabılar nasıldır ?

• bukimyahu B kullanıcısına yanıt

işe gidip gelirken giyecekseniz, o kadar paraya yazık!

ayakkabı ömrü, kilodan zemine kadar pek çok şeye bağlıdır. günümüzde üretim yöntemleridr değişince, artık eski sağlamalık olmuyor. hızlı tüketim ürününe dönüşüyor. sanmayınki 5000tl lik spor ayakkabısı uzun ömürlü oluyor.

• Puma Roma modeli veya St Runner V3 modelleri nasıldır kararsız kaldım

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.