Şimdi Ara

adsl öğr prom. 30 unda başladım beleş kullanamadım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evt arkadaşlar 30 haziranda başladım.haziran ayında 5 mb downl gozukuyo ve bana agustos ayı içerisinde fatura geldi, odedim de..
    normal şartlarda ilk fatura eylül ayında agustos ayı için gelmeliydi.

sizce telekom geri oder mi paramı ha ne dersiniz!

• ödemez açılış zamanına dikkat edcektin ben ayın 3. açtırdım başıma bu olay gelmesin diye geçişolsun artık unut bunu
  • ahanda .ıçtığımızın resmidir!!!!
    bende geçen ayın 21inde başvurdum, bi ay beleş diye yüklendim.
    senin dediğine göre aybaşında kesiyolarsa, 150mlyon falan fatura öderim.
    ama peşini bırakmam!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: syntaxx

ahanda .ıçtığımızın resmidir!!!!
    bende geçen ayın 21inde başvurdum, bi ay beleş diye yüklendim.
    senin dediğine göre aybaşında kesiyolarsa, 150mlyon falan fatura öderim.
    ama peşini bırakmam!!!
    ya aslında benzer bi olay daha once de başıma gelmişti
    aralık 15 civarı bundan onceki ogrenci promosyonundan yararlanmıştım.
    o zaman da benden ocak ayının tamamı için ucret almışlardı ancak şubat veya mart faturasında
    benden aldıkları 15 gunluk fazla ucreti duşmuşler ve 16 ytl gibi bi fatura gelmişti..

ama bu sefer boyle bişi olacagını pek sanmıyorum..hadi bakalım gorecez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cereyanci

ya aslında benzer bi olay daha once de başıma gelmişti
    aralık 15 civarı bundan onceki ogrenci promosyonundan yararlanmıştım.
    o zaman da benden ocak ayının tamamı için ucret almışlardı ancak şubat veya mart faturasında
    benden aldıkları 15 gunluk fazla ucreti duşmuşler ve 16 ytl gibi bi fatura gelmişti..

ama bu sefer boyle bişi olacagını pek sanmıyorum..hadi bakalım gorecez...

Alıntıları Göster
    30 haziran 5mb dl

• quote:

Orijinalden alıntı: MicroCube

30 haziran 5mb dl

Alıntıları Göster
    arkadaşlar siz o gelen faturayı ödemekle hata yapmışsınız.

ben de 2004 deki öğrenci kampanyasından yararlandım ve ilk ay 136 milyon fatura geldi ödemedim ve telekoma başvurdum.peşinide bırakmadım takip ettim sonunda 25 milyona indirdiler. o da yarım ay ücreti. ayın 13 ünde yaptım bağlantıyı diğer ayın 13 üne kadar ücretsiz kalan 17 gün içindi 25 milyon. sonrada normal 49 ödemeye başladım.

ödediğiniz parayı geri verirlermi bilemem ama peşini bırakma yinede.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3ddd

arkadaşlar siz o gelen faturayı ödemekle hata yapmışsınız.

ben de 2004 deki öğrenci kampanyasından yararlandım ve ilk ay 136 milyon fatura geldi ödemedim ve telekoma başvurdum.peşinide bırakmadım takip ettim sonunda 25 milyona indirdiler. o da yarım ay ücreti. ayın 13 ünde yaptım bağlantıyı diğer ayın 13 üne kadar ücretsiz kalan 17 gün içindi 25 milyon. sonrada normal 49 ödemeye başladım.

ödediğiniz parayı geri verirlermi bilemem ama peşini bırakma yinede.

Alıntıları Göster
    haklılığını ispat etsen bile ödediğin parayı iade etmezler
    bir sonraki aya mahsub edebilirler belki ( ki bu da senin işine yarar)
    ama yinede telekom bu çok kolay olacağını sanmam

• arkadaşlar sizinkinde başka hatalarda vardır.zamanında çok olmuş.fakat bu hata değil o yüzden geri ödemelerini beklemeyin.bu aslında bir ağız oyunudur.onların 1 ay diye kastettikleri bağlantı yaptığımız ayın içi.ben de sordum ama sağolsun biri çıkıp cevap vermedi.arkadaşa teşekkür etmek lazım hemen başına geleni anlatmış.ben 18 ağustosta bu kampanyaya girdim.ve ben zaten sınırsız kullanmayı bugün bırakıyodum şans ki arkadaşta beni onaylarcasına açıklamış.yani sadece ağustos dönemi bana bedavaydı.ben 13 gün yararlanabildim.ayın 1'inde başvursaydım 30 gün kullanırdım bedava.neyse kesin örnek olması iyi olmuş ama arkadaşa üzüldüm.gene de 13 günü ii kullandım sayılır :) 8 gb'ı geçtim.yarından itibaren 3 gb limitli kulancam artık napalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

arkadaşlar sizinkinde başka hatalarda vardır.zamanında çok olmuş.fakat bu hata değil o yüzden geri ödemelerini beklemeyin.bu aslında bir ağız oyunudur.onların 1 ay diye kastettikleri bağlantı yaptığımız ayın içi.ben de sordum ama sağolsun biri çıkıp cevap vermedi.arkadaşa teşekkür etmek lazım hemen başına geleni anlatmış.ben 18 ağustosta bu kampanyaya girdim.ve ben zaten sınırsız kullanmayı bugün bırakıyodum şans ki arkadaşta beni onaylarcasına açıklamış.yani sadece ağustos dönemi bana bedavaydı.ben 13 gün yararlanabildim.ayın 1'inde başvursaydım 30 gün kullanırdım bedava.neyse kesin örnek olması iyi olmuş ama arkadaşa üzüldüm.gene de 13 günü ii kullandım sayılır :) 8 gb'ı geçtim.yarından itibaren 3 gb limitli kulancam artık napalım
    beyler ben de 27 haziranda bağlattım ağustosun 20 sinde fatura geldi..yalnız fatura temmuz faturası değil ağustos faturasıydı..zaten temmuz ayında downloadum 6 gb dı temmuz ayı faturası gelse 60 ytl falan gelmesi gerekiyodu ama temmuz ayı gelmedi yani temmuz bedava oldu ağustos faturası 31 ytl geldi direk...

ben bu fatura temmuz faturası mı ağustos faturası mı die araştırdım telefon falan ettip..ağustos faturası olduğunu öğrendim..ama ağustos ayı bitmeden niye fatura geldi anlamadım..çünkü limiti aşma durumu falan olabilir ..

arkadaşım bence senin olay da benimki gibi faturanın üstüne bak dönem de ne yazıyo ağustos 2005 yazıyosa sorun yok temmuz 2005 yazıyosa bi yanlışlık olmuş demektir..

• quote:

Orijinalden alıntı: marquin

beyler ben de 27 haziranda bağlattım ağustosun 20 sinde fatura geldi..yalnız fatura temmuz faturası değil ağustos faturasıydı..zaten temmuz ayında downloadum 6 gb dı temmuz ayı faturası gelse 60 ytl falan gelmesi gerekiyodu ama temmuz ayı gelmedi yani temmuz bedava oldu ağustos faturası 31 ytl geldi direk...

ben bu fatura temmuz faturası mı ağustos faturası mı die araştırdım telefon falan ettip..ağustos faturası olduğunu öğrendim..ama ağustos ayı bitmeden niye fatura geldi anlamadım..çünkü limiti aşma durumu falan olabilir ..

arkadaşım bence senin olay da benimki gibi faturanın üstüne bak dönem de ne yazıyo ağustos 2005 yazıyosa sorun yok temmuz 2005 yazıyosa bi yanlışlık olmuş demektir..

Alıntıları Göster
    ay bitmeden fatura geliyomuş galiba.eğer sen 3 gb'ı geçersende farkını diğer ay alıyolarmış diye duydum.bu arada fatura tam olarak nekadar geldi sana.tam küsürüyle :)

• quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

ay bitmeden fatura geliyomuş galiba.eğer sen 3 gb'ı geçersende farkını diğer ay alıyolarmış diye duydum.bu arada fatura tam olarak nekadar geldi sana.tam küsürüyle :)

Alıntıları Göster
    cereyancı sana bişi sorcam temmuz downloadun nekadar görünüyo?bide fatura üzerinde hangi ay diyor?yani hangi ay faturası bana iletirsen sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Alıntıları Göster
    evt benim daha once başıma gelen olay da buydu zaten.diger aya mahsub olarak 15 ytl düşmüşlerdi.
    quote:

Orjinalden alıntı: ado1973

• quote:

evt benim daha once başıma gelen olay da buydu zaten.diger aya mahsub olarak 15 ytl düşmüşlerdi.
    quote:

Orjinalden alıntı: ado1973

Alıntıları Göster
    temmuz ayında 8 gb ı aşkın down yapmıştım.ve deg elen faturada agustos donemi yazıyo...
    tam olarak 29,75 ytl fatura gelmiş.son odeme tarihi de 26 agustos..

bu arada 1 temmuzda başlayan bi arkadaşıma hala fatura dahi gelmedi..

• quote:

temmuz ayında 8 gb ı aşkın down yapmıştım.ve deg elen faturada agustos donemi yazıyo...
    tam olarak 29,75 ytl fatura gelmiş.son odeme tarihi de 26 agustos..

bu arada 1 temmuzda başlayan bi arkadaşıma hala fatura dahi gelmedi..

Alıntıları Göster
    arkadaslar benımde olayım soyle oldu bende hazıranın 29 actırdım yanı 29.06.2005 ve 2 gun ıcınde 1 gb ındırdım sonra temmuz a gectık ve temmuzda 5 gb ındırdım bana fatura geldı son odeme tarıhı 26.08.2005 yanı agustos ayı geldı ve fıyatı 30.75 (31.000.000) de ıste bende bunu anlamadım yanı temmuz ayının 2 gb 20 mılyon gelmedı

• quote:

Orijinalden alıntı: fast__furious

arkadaslar benımde olayım soyle oldu bende hazıranın 29 actırdım yanı 29.06.2005 ve 2 gun ıcınde 1 gb ındırdım sonra temmuz a gectık ve temmuzda 5 gb ındırdım bana fatura geldı son odeme tarıhı 26.08.2005 yanı agustos ayı geldı ve fıyatı 30.75 (31.000.000) de ıste bende bunu anlamadım yanı temmuz ayının 2 gb 20 mılyon gelmedı

Alıntıları Göster
    kardeş dert etme 20 ytl falan gelmez gelse de diger ay gelir.ama senin indirdiklerin ucretsiz olan 1 aya dahildir.

benim dusuncede temmuz ayı beleş, agustos kullanıyoz ve de eylulde agustos faturası oduyoz şeklindeydi.dielim ki agustos donemi borcunu agustosta alıyolar o zman temmuz da başlayanların faturasının da gelmesi ve agustos borcunun tahsil edilmesi lazımdı.(VAR MI TEMMUZ DA BAŞLAYIP DA FATURASI GELEN bu arada)

• quote:

kardeş dert etme 20 ytl falan gelmez gelse de diger ay gelir.ama senin indirdiklerin ucretsiz olan 1 aya dahildir.

benim dusuncede temmuz ayı beleş, agustos kullanıyoz ve de eylulde agustos faturası oduyoz şeklindeydi.dielim ki agustos donemi borcunu agustosta alıyolar o zman temmuz da başlayanların faturasının da gelmesi ve agustos borcunun tahsil edilmesi lazımdı.(VAR MI TEMMUZ DA BAŞLAYIP DA FATURASI GELEN bu arada)

Alıntıları Göster
    önceki kampanyalardan yararlananlar bu kampanyadan yararlanamaz.
    Hattını daha önceden kapatıp yeniden açtıranlar bu kampanyadan yararlanamaz
    Bence bu nedenle sen aynı hat için kampanyadan yararlanmışsın senden para alırlar kampanya olmaz sana

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: cereyanci

21 temmuzda başladım, henüz fatura gelmedi..
    163'ten de sordum, kesilmemiş henüz..

• quote:

Orijinalden alıntı: syntaxx

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: syntaxx

quote:

1 Temmuzda Öğrenci kampanyasına başvurdum.7 Temmuzda adslim açıldı. Henüz fatura gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: antiochos

Bence bu nedenle sen aynı hat için kampanyadan yararlanmışsın senden para alırlar kampanya olmaz sana

Alıntıları Göster
    bunları zaten biliyodum.su an başka bi şehirdeyim hat ve ogrenci kimlikleri başka kişilere ait..zaten baglantı ucreti alırlardı boyle bişey olsaydı..sm=s16.gif]

quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

• quote:

bunları zaten biliyodum.su an başka bi şehirdeyim hat ve ogrenci kimlikleri başka kişilere ait..zaten baglantı ucreti alırlardı boyle bişey olsaydı..sm=s16.gif]

quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

Alıntıları Göster
    o zaman olay şöyle arkadaşlar.misal 27 haziranda başlattıysan eğer 27 temmuza kadar zaten beleş kullanıyon.ağustosun tamamı zaten 29 ytl ya.bide temmuzdan son 3 gün kalıyo işte o zaman da 29 dan biraz fazlaca ödüyon.benim kuzende 25 haziranda başlattı yani yaklaşık aynı şey.bu ay fatura geldi ağustos ayı döneminin temmuza bişi yok.ağustos içinde 32.75 ytl ödedi ama.fazldan ödediği 3 ytl sanırım temmuzun 25 inde bitince sınırsızı o 5 günde kullandıklarını da ağustosa eklediler bence.yüzde 90 mantık bu olmalı.öteki türlü olsa temmuz dönemine fatura kesilirdi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.