Şimdi Ara

Afyon sucuk 29TL, kargo bedava! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
7
Favori
27.596
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mtasova

quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

Sucuksever olarak bahsettiginiz kocaşaban sucugunu oldukca merak etmis bulunmaktayim...bana al yolla demiyecwgim... ama madem bu kadar yakinsiniz ve konuya hakimsiniz ricam firma ile gorusup forumdan bahsetmeniz ve tanitim amacli kargo dahil kampanya yapmasini talep etmeniz acikcasi Turkiyeyi kose bucak dolasip yemek deneme firsati bulan ben adini ilk kez duydum demekki hala yeterli tanitimi yok...
    Boyle bir teklife hayir diyeceklerini sanmiyorum eger beenirsen ben 20 kiloya kadar alabilirim mesela bir cok arkadasta bu sekildedir tahminim

valla iyi fikir.tebrikler hocam.fiyat 28 demişti bana telefonda esnaf abi. eğer kargo bedava yaparsa bu fiyata satış patlaması yapar.

Hem kar edeekler hemde ucretsiz buyuk bir tanitim yapacaklar hangi firma rekabetin yat duzeyde oldugu bir sektorde hayir der buna???
    Afyonlu arkadaslar bu konuyla ilgilenirse cok makbule gecer...
    Benimde hala dondurucuda apikoglu durmakta gecen yildan bahaeettiginiz yag kokusundan muzdaripim sanirim kalacak daha uzun zaman yokluk olana kadar

apikoğlu hiç denemedim.fiyatları da çok kazık. a101 de bile 270 gramı 14 lira.yorumları genelde kötü.ben bulaşmayım o zaman buna.

• Kocasaban 28 tl olursa kargo ücretsiz 2-3 kg ben de alırım .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kocasaban kargosuz 28.tl olursa 2kg. ben alırım.Eskişehirdeyim
  • bir çok sucuğu tattım yanturaliyi merak ediyorum ama. içinde manda etide warmş
  • Kocasaban ve yanturali da bir kampanya olursa bende 3-4 kilo alirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayfam

İbrahim Mazlum sucuklarının internette satılıp satılmadığını araştırırken bu site ve markaya rastladım..
    sucuğun kilosu 25tl.. Deneyen var mıdır acaba? (Satıcıları ile hiç bir ilgim yoktur)

http://www.diyaroglusucuklari.com.tr/

afyonun uygun fiyatlı güzel aromalı sucuk üreticisi, kalitesi pınarın maretin en kaliteli gurme sucuğundan kat kat üstündür belirteyim.
    arkadaşlara kilosu 10 tl olan tavuk sucuğunu götürdüm yedirdim dana sandılar bu sucuk çok iyiymiş kilosu ne kadar dediler 20-25 falan dedim hepsi 2 şer kilo istediler. Afyondaki sucukların baharatları çok güzel bence afyon menşeili sucukların en kötüsü bile bilinen pınar gibi markalarda kat kat üstündür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4 sene Afyon'da okudum. Çoğu markayı tatmışımdır. Lakin hemen hemen hiçbiri, bir Yanturalı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazid84

4 sene Afyon'da okudum. Çoğu markayı tatmışımdır. Lakin hemen hemen hiçbiri, bir Yanturalı değil.

içinde bir en yokum sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: arrtezyen

quote:

İbrahim Mazlum sucuklarının internette satılıp satılmadığını araştırırken bu site ve markaya rastladım..
    sucuğun kilosu 25tl.. Deneyen var mıdır acaba? (Satıcıları ile hiç bir ilgim yoktur)

afyonun uygun fiyatlı güzel aromalı sucuk üreticisi, kalitesi pınarın maretin en kaliteli gurme sucuğundan kat kat üstündür belirteyim.
    arkadaşlara kilosu 10 tl olan tavuk sucuğunu götürdüm yedirdim dana sandılar bu sucuk çok iyiymiş kilosu ne kadar dediler 20-25 falan dedim hepsi 2 şer kilo istediler. Afyondaki sucukların baharatları çok güzel bence afyon menşeili sucukların en kötüsü bile bilinen pınar gibi markalarda kat kat üstündür.

alsak mı isteyen varsa pazarlık yaparım 16 kg sipariş için kg sunu 20 tl den konuşurum arkadaşlar 2 şer kilo alsak denemelik 8 kişi 160 tl ye alırız isteyen parmak kaldırsın ben sahibiyle görüşeyim parayı eft yapalım adam o şekilde 20 den versin hatta karttan da çektirebiliriz önemli olan kesin denemek için almak isteyenler parmak kaldırsın

ben 4 kg alırıım ama yetmez 12 kg daha alınsın ki fiyat kıralım

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

quote:

alsak mı isteyen varsa pazarlık yaparım 16 kg sipariş için kg sunu 20 tl den konuşurum arkadaşlar 2 şer kilo alsak denemelik 8 kişi 160 tl ye alırız isteyen parmak kaldırsın ben sahibiyle görüşeyim parayı eft yapalım adam o şekilde 20 den versin hatta karttan da çektirebiliriz önemli olan kesin denemek için almak isteyenler parmak kaldırsın

eskişehirdeyim kargo ücretsizse 20 tl.den 2 kg.alayım

• quote:

Orijinalden alıntı: serden

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

quote:

eskişehirdeyim kargo ücretsizse 20 tl.den 2 kg.alayım

Öyle değil sen en aşağı 5 kg bul ki adam bul adam kargoyu 2kg 2kg cıkarırsa ona kar ne kaalcak 5 kg bul alacak 3 kg daha birileri sana da çıakrttıralım

• Kilosu 20 liradan 5 kilo sucuğa hayır demem
  • bence de yanturalı türkiyenin tartışmasız en iyi sucuğu. bence forum olarak pazarlık yapalım.
  • Kocaşaban ve yanturalıdan 20 liradan 10 kilo alırım
  • 20 TL ye et zor bence..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kilosu 20 tlye yağ / kırıntı vs basılmamış %100 Dana eti sucuk zor bence.
    Tabiki bulursak kaçırmamak lazım o ayrı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turizmpsikoloğu

quote:

Orijinalden alıntı: deltoid

Afyon'luyum.Sucuk yapımında kullanılan bazı kimyasal maddeler nedeniyle üretim yapıldıktan sonra ürünün ağırlık kaybetmesi engellenmekte.Yani ürünler doğal değil.Kocatepe Üni. de veteriner olarak öğretim üyesi ve kasap ürünlerinin denetimini yapan kişinin babasının anlattığına göre Merve Sucukları ile Sertçivi sucuklarının doğal yollarla üretildiğini ve denetimlerden başarı ile çıktığını öğrendiğim için önceleri Sertçivi marka sucuk tüketiyordum.Ancak yaklaşık 6 ay önce ısıl işleme geçtiği için almayı bıraktım.Şimdi Merve marka sucuk tüketiyorum.Gerçekten damak tadıma uygun güvenilir bir marka.Günlük sirkülasyonu çok fazla.Son günlerde Özdilek Afyon'da Cumhuriyet,Ahmet İpek gibi markaların satış fiyatı gününe göre 46.90 ile 52.90 TL arasında idi.Bu fiyatlar günübirlik Afyon'dan geçenleri kazıklamaktan başka bir şey değil.Aynı markalar şehir merkezinde 30 TL den satış yapıyor.Merve sucukları ve et ürün fiyatları:Dana kıyma 26 tl,dana kuşbaşı 27 tl,merve sucuk 28 tl.

merve kasabı pek severim lakin son aldığım 2 parti sucuk da (2er kilo falan alırım genelde) tuz oranı çok yüksekti... dayanıklı olsun diye biliyorum ama dudaklarımız tuzdan yandı... merve kasap keşke buraları okusa da eleştirimize bir baksa...

Mersin Merkezde, Mezitli-Yenişehir nerelerden alabiliriz Nazar sucuğu? Bu fiyattan bulabilirmiyiz?

• etin kilosu düştü mü kurban nedeniyle nasıl bu fiyatlara kg sucuk olabiliyor ?
  • Bizim buralarda bir kasap var. Eskiden sucukları çok iyi olurdu, voleyi vurunca o da ne bulmuşsa katmış içine zahir; sinir kemik vs. ama bahartı ve tadı hala güzel.

Arkadaşlar 3-4 sene önceki kurbanlarda 2 sene peş peşe sucuk yapmıştım, çok güzel olmuştu. Bu sene de bir yelteneyim dedim, baktım bizimkiler hayvanın bütün yağlarını çöpe atmışlar, sinirlendim ben de vazgeçtim. Önceki yapmalarımda ilk yaptığım çok yağsız olunca, ikinci sene, içine yağ katsın diye kasaba para vermiştim. (bizimkiler de çöpe atsınlar (şaka ban bu ))

Yok mudur şöyle sanki kendimiz hazırlamış gibi güvenebilieceğimiz bir sucukçu.

• quote:

Orijinalden alıntı: unchange

etin kilosu düştü mü kurban nedeniyle nasıl bu fiyatlara kg sucuk olabiliyor ?

İç yağın kilosu 5-6 lira. %40 yağ koyarsın. Biraz renklendirici, tamamdır.

Yada sakadat kullanırsın, yine tamamdır. :D
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.