Şimdi Ara

Ağ Bağlantısı Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Değerli ustalar ben bir internet kafe işletmecesiyim... Anapc me yeni bir "cd " den sistem kurdum. REBELLİOUS belki duymuş eline geçmiştir.. otomatik tüm kurulumları yapıyor. ama sorun şu ki Ağda diğer makinler gördüğünde anapc ye giremiyor. REBELLİOUS cd ise başka bir Pc ye sistem kurdum belki girer diye ama yine girmiyor... Doysa paylaşımlarını açtıma rağmen paykaşım yok diyor.... diğer makinelerde ise parola falan soruyor.... parola veya şifre koymadım otomatik atıyormu ? Acil yardım. plssss.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahkan -- 13 Ağustos 2007; 10:02:26 >

• anladıysam arab oliyim...
  • aynı çalışma grubunda olduğundan emin ol bence
  • ilk önce işletim sisteminin hangi tabanda olduğunu söylersen daha kolay çözülebilir. REBELLİOUS linux tabanlı bir sistem mi ? ve merak ettim bir prnt screen yapıp koyarmısın
  • quote:

Orjinalden alıntı: mayis12

ilk önce işletim sisteminin hangi tabanda olduğunu söylersen daha kolay çözülebilir. REBELLİOUS linux tabanlı bir sistem mi ? ve merak ettim bir prnt screen yapıp koyarmısın

BURAYA RESİM KOYAMIYORUM

serseri@lavinya.net msn adresim bana burdan ulaşabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahkan -- 16 Ağustos 2007; 12:58:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.